Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 110/211 İlkİlk ... 1060100108109110111112120160210 ... SonSon
2109 sonuçtan 1.091 ile 1.100 arası

Konu: Gevezelik

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 1093
    Ettiği Teşekkür
    456
    326 mesaja 541 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı -Unicolf- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tavsiye ettiğiniz bakım uygulamasında ilk önce 35 sonra 100 tl'lik bir bakım yaptırdım.
    İlk önce 600 sonra 1200 tl param çekildi kredi kartından.
    Biri bunu bana açıklayabilir mi?
    Burada insanlara bakım yaptırmaları için güven veriyorsunuz.
    Açıklama istiyorum.
    Kime yaptırdınız ?

Ben bir aynayım; bana bakan kendini görür.

Rep Puanı : 85
    Ettiği Teşekkür
    26
    25 mesaja 42 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı Furking Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kime yaptırdınız ?
    Nefertiti ve Uruma yaptırdım.

Rahat olun..
    50-100 yıl sonra yokuz buralarda , çok takılmamak lazım.

Rep Puanı : 28758
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.413 mesaja 6.008 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    206

Böyle önemli bir konuyu niye gevezeliğe yazıyorsunuz.
    Uygulama da sağ köşede iletişim yeri var. Adınız soy adınız, mail adresiniz bilgilerini ve durumu yazınız. Teknik ekip ilgilenecektir. Ben haber verdim ama bilgileriniz ben de Yok.

Biz kredi kartı İle çekim yapmıyoruz. Andorid ya da iOS hangisini kılamıyorsanız. Apple ve Google çekiyor.
    Onlar bize 40 sonra iletiyor. Yani bu miktarı çeken biz değiliz. Zaten kredi miktarlarımız belli yani bu şekilde çekim yapılması mümkün değil. Başka bir sorun olması gerekiyor.

Teknik ekiple iletişime geçelim ki düzeltmesini sağlayalım. Çünkü sorunu apple ya da Google bildirmemiz gerekiyor.

Bu mailde yazabilirsiniz. Makbuzları İle birlikte bilgilerinizi iletin. Teknik ekip sizi yönlendirecektir.

support@bosphorusmobile.com

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (11.08.2017 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

4. URUMHAMATAHAYİL Üyemize teşekkür edenler:
    *nefertiti* (11.08.2017)

Rep Puanı : 12626
    Ettiği Teşekkür
    165
    499 mesaja 1.906 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    113

Tavsiye ettiğiniz bakım uygulamasında ilk önce 35 sonra 100 tl'lik bir bakım yaptırdım.
    İlk önce 600 sonra 1200 tl param çekildi kredi kartından.
    Biri bunu bana açıklayabilir mi?
    Burada insanlara bakım yaptırmaları için güven veriyorsunuz.
    Açıklama istiyorum.
    Hemen açıklamamızı yapalım.

1. Sistemden alımları biz yapmıyoruz. Biz Google ve appple ile ortağız. Ne kredi kartı ne de başka bir banka yoluyla ücret alımı sistemde gerçekleştirilmiyor.
    2. Sistemde 600 1200 gibi bir fiyatlandırma zaten Yok. Yani isteseniz bile böyle bir parayı sisteme yatıramazsınız.
    3. Bu sistem bir ortaklık ve bir kurumsal kimlik içerisinde bulunan bir uygulamadır. Sistemlerimizde ne aynı kişi tarafından bu şekilde bir ödeme yapıldığı görülüyor ne de Google apple dan aldığımız bilgilendirmede böyle bir şey görülüyor.

Kurumsal bir alan hakkında asılsız suçlama ve iftira suç teşkil eder. Tamamen karalama olduğu açık. Sizin gibi çok kişi geldi geçti. Hepsi yaptığı haksız suçlamaların cevabını adli yoldan aldı. Bahsedilen maile eğer dekontunuzu iletmez iseniz ya da yazılı bir döküman iletmez iseniz yasal olarak siz de suç işlemiş olacaksınız. İftira ve karalamadan dolayı hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır. İnternet ortamında sadece yazı yazıyorum nasıl olsa bulamazlar gibi saçma bir düşünceniz var ise biran önce bu yanılgıdan çıkın derim. Herkesin her türlü bilgisi yasal yollardan her türlü çıkmakta. Sizin de bilgileriniz yasal kayıt alanına kayıtlandı. Bu söylediğinizi ispat etmezseniz siz zarar görürsünüz. Bilginize...

Dünde kaldı düne ait ne varsa, bugün yeni şeyler söylemek lazım...

Fal Bakımı İsteyenler Buradan Bilgi Alabilirler....

Kadim Bilgelik Ezoterik Kitabımız İçin Tıklayın

Ruhun 7 Kapısı kitabımız için tıklayın.

6. 2 kişi yule üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (11.08.2017), brotherhood (12.08.2017)

Ettiği Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    5

Karalama , asılsız suçlama?
    ''Sizin gibi çok kişi geldi geçti''
    Pardon ben bu makbuzu buraya koyduğumda siz kime vericeksiniz hesabınızı?

Rahat olun..

Ettiği Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    113

Karalama , asılsız suçlama?
    ''Sizin gibi çok kişi geldi geçti''
    Pardon ben bu makbuzu buraya koyduğumda siz kime vericeksiniz hesabınızı?
    Evet bekliyorum. Gönderin belgeyi. Ben hesap vermem gerekirse seve seve veririm. belgeyi gönderin. Ben olsam şimdiye 40 kez iletmiştim. Burada yazı yazacağım vakitte.

Konu URUMHAMATAHAYİL tarafından (11.08.2017 Saat 23:28 ) değiştirilmiştir.

9. yule Üyemize teşekkür edenler:
    brotherhood (12.08.2017)

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 1093
    Ettiği Teşekkür
    456
    326 mesaja 541 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yule Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kurumsal bir alan hakkında asılsız suçlama ve iftira suç teşkil eder. Tamamen karalama olduğu açık. Sizin gibi çok kişi geldi geçti. Hepsi yaptığı haksız suçlamaların cevabını adli yoldan aldı. Bahsedilen maile eğer dekontunuzu iletmez iseniz ya da yazılı bir döküman iletmez iseniz yasal olarak siz de suç işlemiş olacaksınız. İftira ve karalamadan dolayı hakkınızda yasal işlem başlatılacaktır. İnternet ortamında sadece yazı yazıyorum nasıl olsa bulamazlar gibi saçma bir düşünceniz var ise biran önce bu yanılgıdan çıkın derim. Herkesin her türlü bilgisi yasal yollardan her türlü çıkmakta. Sizin de bilgileriniz yasal kayıt alanına kayıtlandı. Bu söylediğinizi ispat etmezseniz siz zarar görürsünüz. Bilginize...
    Pardon ama karşı taraf zaten mağdur. Ve anlaşılan siz de en az karşı taraf kadar mağdursunuz çünkü yanlış anlaşılma olmuş veya bu mesajları okuyan herkes için olabilir. Olayı birlik içinde çözmek yerine, mağdur kişiye böyle bir yaklaşımda bulunmanız çok yanlış. Mağdur kişinin, olayın aslını öğrenmeden o yorumu yapması da çok yanlış. Doğruyu bulursunuz ınşallah.

Ben bir aynayım; bana bakan kendini görür.

11. Furking Üyemize teşekkür edenler:
    mabedist (12.08.2017)

Ettiği Teşekkür
    165
    Tecrübe Puanı
    113

Son kez uyarıyorum. mailinize gelen ödeme bilgisini paylaşmamanız durumunda pazartesi günü hakkınızda işlem yapılacağını bildiriyorum. Sistemden ve kendimden emin olmasam bu kadar açık konuşmaz daha ılımlı yaklaşırdım. Sorunu çözmeye çalışırdım. Ne yaptığınızın farkındayım ve bu size son uyarımdır.

13. yule Üyemize teşekkür edenler:
    brotherhood (12.08.2017)

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6657
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.024 mesaja 3.343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Sn üyemiz farkında mısınız, siz bu şikayetlerden önce platformdan hesabı silmemizi istemissiniz. Yine gevezelige bildirerek, gülerek vazgeçtim mesajı. Niyetiniz ne? Yönetim gerekli açıklamayı yapmış eğer teknik bir sıkıntı yaşanmışsa tekniğe bildirilir. Gevezeliğe aleni şekilde birde isim belirterek yapılan şey nedir. Onca bakım yaptığımız sürekli müşterilerimiz mevcut. Herkesin belli bir konumu var. Neden böyle bir durumu kisileri zan altında bırakarak yazıyorsunuz. Üstelik Google ve Apple ortak ve sistem alımları fiyatlandırma ile ilgili bağlantının olmadıgını ve diğer açıklamalar da bulunulmuşken.
    Kim olduğunuzu biliyoruz bendeki bakımınız bir hafta önce yapılmış 17 yaş yeni mi geldi şikayet etmek aklınıza. Kart sahibi de siz degilsinizdir muhakkak yasınızdan ötürü. Eğer ortada teknik bir sıkıntı yaşanmışsa bunu gevezelige değil. Yetkili yere bildirmenizdir. Büyük ihtimal banka islemleri ile ilgilide olabilir eger gercekten sıkıntı yasanıyorsa. Bizimle bağlantısı yok. Mabetfal yeni kuruldu. İlk zamanlarda biz dolandırıldık özellikle urum ve benden gitti. Bir daha girmemek üzere yasaklı kisiler ve sistem halen bunun peşinde. Umarım anlaşılır. Çünkü mantık dışı bir durum.

Konu *nefertiti* tarafından (12.08.2017 Saat 00:06 ) değiştirilmiştir.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

15. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    brotherhood (12.08.2017)

Ettiği Teşekkür
    26
    Tecrübe Puanı
    5

Alıntı *nefertiti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sn üyemiz farkında mısınız. Siz bu şikayetlerden önce platformdan hesabı silmemizi istemissiniz. Yine gevezelige bildirerek, gülerek vazgeçtim mesajı. Niyetiniz ne? Yönetim gerekli açıklamayı yapmış eğer teknik bir sıkıntı yaşanmışsa tekniğe bildirilir. Gevezeliğe aleni şekilde birde isim belirterek yapılan şey nedir. Onca bakım yaptığımız sürekli müşterilerimiz mevcut. Neden böyle bir durumu kisileri suçlar gibi yazıyorsunuz. Üstelik google ve Apple ortak ve sistem alımları ile ilgili bağlantının olmadıgını ve diğer açıklamalar da bulunmuşken.
    Kim olduğunuzu biliyoruz bendeki bakımınız bir hafta önce yapılmış 17 yaş yeni mi geldi şikayet etmek aklınıza. Kart sahibi de siz degilsinizdir muhakkak yasınızdan ötürü. Eğer ortada teknik bir sıkıntı yaşanmışsa bunu gevezelige değil. Yetkili yere bildirmektir. Buyuk ihtimal banka islemleri ile ilgilide olabilir eger gercekten sıkıntı yasanıyorsa. Bizimle bağlantısı yok. Mabetfal yeni kuruldu. İlk zamanlarda biz dolandırıldık özellikle urum ve benden gitti. Bir daha girmemek üzere yasaklı kisiler ve sistem halen bunun peşinde. Umarım anlaşılır. Çünkü mantık dışı bir durum.
    Ben dolandırıldığımı düşünerek sinirle yazdım buraya , özel olarakta belirttim bunu.
    Tekrardan söylüyorum dolandırmayı , böyle zaman geçirdiğim bir sitenin tavsiyesi üzerine olduğu için çok sinirlendim.
    Hak verirseniz ki o sinirle suçlama yapmam çok doğal.
    Sn. Urumada yazdım özelden suçlayıcı bir şekilde , işin rengini görünce ondan da özür dilerim.
    Sizden de özür dilerim.
    Sorularınıza cevap verebilirim ama burada değil, bende bugün öğrendim olanları.
    Beni bilin veya bilmeyin. Korkum yok.
    Çünkü gerçek ortaya çıkacak , bu yüzden çok rahatım.

Rahat olun..

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 9 kullanıcı var. (8 üye ve 1 konuk)

1. Ajan 47,
  2. brotherhood,
  3. Furking,
  4. hazaR,
  5. ladymarmalade,
  6. lviv angeles,
  7. Notreal,
  8. trablon