Son Zamanlarda cinli yerleri gezen youtube kanalları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Nova Prospekt ve BaboFilms kanalları böyle yerlere gidiyor fakat nova prospektte iletişime geçiliyor hatta babofilmste büyü kağıdını yaktılar bildiğin kağıt patladı izledinizmi bu iki kanalıda ?

shadows

Kayıtlı Üye
İzledim ama birkaç bölüm dışında çok samimi gelmedi bana.

modteam

Kayıtlı Üye
adamlar varlıklarla oynuyor resmen inandırıcı olmadığı gibi aşırı saçma

Snooww

Kayıtlı Üye
Bilgisizce yapıyorlar ve gerçekse de başlarına ne gibi bir şey geleceğini bilmiyorlar.Bir büyü kağıdı yakılarak yok edilmez.Bir diğer kanal ise davet ve ritüeller yapıyor çağırmak için sprey boyayla falan bu bana hiç inandırıcı da gelmiyor. Başlarına bela açmaktan başka bir şey değil yaptıkları iş.

Ori

Kayıtlı Üye
Valla bir kere izledim dahada izlemedim. Gidip çizgi film izlesem daha iyi.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İleride derece acemi kısa korku filmi denemeleri olarak değerlendirmek gerekiyor o videoları...

Baruch DARK

Kayıtlı Üye
Diğer kanalı duymamıştım ama Nova Prospekti izledim ve açıkçası gerçek olduğunu düşünüyorum.Ayrıca çok ta başarılı buldum .

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Siyah boş bir ekrana bakarım daha iyi.
Prim vermeyin, gerçi burada yazmak bile onların işine yarıyor.

osmancalis03

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Prim için yapılmış videolar diye düşünüyorum.. Her defasinda kanala abone olun cok korkuyorum ama siz kanala abone olun diyorlar. Samimi gelmedi bana.

ruhname

Kayıtlı Üye
Birde ülkemizde bazı illerin köylerinde çekim yapanlar var cin ,büyü, musallat vakalarıyla ilgili bunlar ne derece gerçek sizce?

DreamLucid35

Kayıtlı Üye
Bence gerçek. Üç Gölge köyünde BaboFilms baya bayaa ölü fare, çift göz, kafatası falan buldular. Sırf bir video için bir dananın veya domuzun gözünü çıkartacak halleri yok? Gerçek bence.

Snooww

Kayıtlı Üye
Bence gerçek. Üç Gölge köyünde BaboFilms baya bayaa ölü fare, çift göz, kafatası falan buldular. Sırf bir video için bir dananın veya domuzun gözünü çıkartacak halleri yok? Gerçek bence.

Ne kadar gerçek ne kadar yalan bilemeyiz ama yaptıkları bilgisizce , bilgisizce yapılan bir şey de başa elbet kötü bir şey açar.

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
o tür videolar izlensin diye yapıldığı çok belli, samimi bulmuyorum, prim vermemek için izlemiyor, kanalların isimlerini dahi anmıyorum, tavsiye de etmiyorum zevksizlik abidesi neticede(gerek senaryo, gerek kurgu), ne ile uğraştıklarını bilmeden cahilce insanların aklına, yaptıklarıyla akıl fikir sokuyorlar.

mabedist

Kayıtlı Üye
İlla hayvanı öldürüp gözünü çıkartmalarına gerek yok ki, yapay da olabilir :) Ya da bir videodan kazanacakları parayı düşünüp ölü farelerle uğraşmışlardır. Filthy Frank'e getirmek istemiyorum konuyu :D. Bence de yalan, şahsen böyle bir olay yaşasam videoya intro veya korku ambiyanslı müzik falan koymam gayet ciddi bir şekilde olduğu gibi koyarım. Prim için yapıldığı çok belli, kimseye izleyip zamanını harcamasını önermem.

fako

Kayıtlı Üye
Nova prospekt sanırım ismi, kullandıkları yöntem; tamamen eksik. Evet kullandıkları mühürün bir benzeri var. Ancak çok farklı ve aprey boya ile olmaz o iş. Yapılan şeylerin hepsi yalan babo gibi diğer kanallarda yalan. Ancak orjinal bir davete en yakını nova prospekt.

orhanonur

Kayıtlı Üye
"gerçek mi ya da değil mi?" emin değilim. amerika'da bu tarz programlar var. konsept olarak, kurgu olarak herşey kopya edilmiş. bu da benim videoların gerçekliğine olan inancımı zedeliyor. samimi gelmiyor. dışarıdan çok güzel senaryosu olan bir filmi alıp, onun bir benzeri dizi yapmak gibi geliyor bana.

bir de eline Kur'an'ı Kerim'i almış, ağızın da küfür cin kovalıyor aklı sıra. sen onu kalbine işlememişsin elinde gezdirsen ne olur çocuk? kusura bakmayın iki mesajı alt alta yazmak durumunda kaldım.

01anavarza

Banlı Kullanıcı
YouTube Türkiye'nin çok büyük bir kısmı çöplükten ibaret bence.Bu tarz şeylerin çok ilgi görmesi ülkemizin durumunu çok güzel özetliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...