Son Zamanlarda cinli yerleri gezen youtube kanalları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oscars

Kayıtlı Üye
neden bu kadar olumsuz bakılıyor anlamadım.. isterdim ki urum veya yule ya da chilout, cinli olduğu için terkedilen bir köye gitsin ve orada bir gece geçirip video çeksin.. kafamıza taş geldi, oradan çıtırtı geldi, düşeş attım yek geldi gibi paranormal olayları gören gözlerden dinlesek.. karacadağ filmlerindeki zorlama sahneleri kabullenen insanlar bu amatör gençlere niye şans vermez..? baktığınızda çoğu sinema oyunculuk öğrencisi.. kurguları berbat cesaretleri izlenebilir.. falanca filmin setine hoca çağırdılar haberi mi isterdiniz..? bırakınız yapsınlar birakınız çeksinler efendim.. hepsi akil çocuklar.. izlemeyin prim vermeyin ne demek.. yanlış yapıyorlarsa doğrusunu yapın izleyelim..

Ori

Kayıtlı Üye
Kanallarda ''gerçek'' adı altında yapılan kurgulara inandırılma olayı var. Adamlar gerçek deyip prim alıyor, kurgu değil. Videoların başında bunlar kurgudur dıye not geçiyorda ben mi göremedim? Bu tarz filmlerin veya yapımların böyle yorumlar alması doğaldır.

Naos

Kayıtlı Üye
Hepsi kurgu.Varlıkların kendini ifşalamak isteyeceğini sanmıyorum.Sadece cinlere perilere varlıklara çok fazla merak salan kulaktan duyduğuna inanan insanları kandırmak amacıyla yapılmış kurgu videolarıdır.Dikkat ettiyseniz bir anda herkes bu işe girişmeye başladı.Baktılar çok fazla kazanç sağladılar.Bu yalanı devam ettirmek hoşlarına gitmeye başladı.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konuyu artık kapatıyorum. Vasat bir kurgunun daha fazla konu edilmesine gerek Yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...