Başımdan geçen olaylar çok ilginç arkadaşlar
1. çarpıldım galiba
1 yıl önce aniden gece 3 te uyandım ve karşımda ayna vardı arkadaşın evindeydim aynaya bakmıyordum tabi tırsıyordum ve 30 dk falan öyle durdum bir anda elektrik çarpması gibi kitlendim sanırım ölüyordum besmele çektim düzeldim iliklerime kadar hissettim 30 saniye falan sürdü ve şoka girdiğim için tepki vermedim tabi anlattım kimse inanmadı

2. garip rüya ve etkisi
rüyamda bir yerdeydim çok garipti atmosfer falan dumanlı falan sonra iki yaratık bana saldırdı görünüşleri çok garipti o ara bir yaratık hızlıca geldi ve beni sırtına aldı kaçtı öbürleride peşimizde geliyordu niyetlerinin iyi olmadığı belliydi uzunca aşırı hızlı bir yolculuktan sonra çocukluğumun geçtiği eve götürdü beni ve aniden kapıyı kapadı iki yaratık zorluyodu ama açamıyordu ağlamaklı korkuyordum beni oraya sokan yaratık arkamda duruyordu kapıyı zorlayan yaratıklara bakıyorduk çok kızgındılar
görünüşleri iki elleri vardı çok aşırı ince ayakları kalındı
aşırı etkisine girmiştim rüyanın

3. sürekli etrafımdaki garip görüntüler
öncelikle öncelerde bu uçan enerji elektirik olarak görülüyordu gittiğim her yerde enerjiyi gözle görüyordum elektirik gibiydi ve sürekli etrafımda siyah bir şey hızla geçiyor her hangi bir zarar görmerdim ama işime ve hayatıma etkisi oluyor ister istemez hayır bazen derdin ne diyorum hiç tık yok o an görülmüyor ama her neyse birşey anlatmaya çalıştığı kesin

4 yetenekler
sanırsam istediğim kişinin rüyasına girebiliyorum inanmayanlar özelden mesaj atsın göstereyim ve sanki bir insanı gördüğümde amacını anlıyorum benle ilgili niyetini falan ne düşündüğünü

bakım yapabilecek biri lazım olanları anlamam için

kısa kestim ve ekran klavyesin kulladım yazım hataları için özür dilerim laptopum kırıldı ve yenisin alana kadar idare

sorular cevalanır