Telepati kurmaya çalışmak

Nego

Kayıtlı Üye
Forumun eski bir okuyucusu, yeni bir üyesi olarak herkese merhaba. Telepati ile alakalı birçok yazıyı okudum, çalışma örneklerinden ufak tefek uygulamalar yaptım. Yaptığım çalışmaların bazılarından sonuç aldım(ya da tamamen bir tesadüf). Sonuç aldıklarım deneme amaçlı odaklanmalar sonucu kişinin beni aklına getirmesine dayalıydı. Bu kişiler yakın çevremden (anne, kardeş gibi). Bunu daha da geliştirmek istiyorum. Şu an aramın çok çok bozuk olduğu birisiyle iletişim kurmak istiyorum. Bu tarz bir şeye yeni başlamış ve az bilgisi olan birine verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir? Bir de bu odaklanmalar sırasında alın bölgemde müthiş bir sıcaklık hissediyorum, bu normal midir?

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ben bir tane vereyim.Site sahibinin kitabından alıntı, basitçe anlatmaya çalışacağım.

Cebrail kanalıyla çalışıyoruz, yöntem basit; Cebrail'e seslenmek ve adını anmak.
'sevgili cebrail bana yardım et , kalbimi gneişlet, göremediklerimi görme, duyamadıklarımı duyma, hissedemediklerimi hissetme yetisi ver bana' diye bir niyet cümlesi kurulabilir.
Karanlık, rahatsız edilmeyeceğiniz kolay gevşeyebilceğiniz bir odada yatarak veya oturarak durabilirsiniz.Yatıyorsanız başınız biraz yüksekte olsun yoksa kalbe baskı olur.Basit nefes tekniklerinden birini uygularken ohm mantrasını tekrarlıyoruz.Veya 'hmmmm' sesini de kullanabilirsiniz, her nefes alışta ve çalışma boyunca hmm sesi çıkarılacak. üçüncü gözünüzün olduğu yere odaklanın.Üçüncü gözden mavi bir ışığın çıktığını imgeliyoruz-kafanız karışmasın, yaratıcı imgelemeden farklı olarak hayal de edilebilir-Daha sonra başka bir ışığın beyninizin ortasından boğazınıza oradan da kalbinize indiğini hayal edin.İkisi aynı anda devam etmeli.Yani biri dışarı çıkacak beynin ortasından, diğeri kalbe inecek.
Daha sonra kalbinizin içine girerek mavi ışığın içerisini aydınlattığını hayal edin, farkındalığına varın.
Ve sadece isteyin, neyi görmek, neyi algılamak, neyi değiştirmek veya temizlemek istiyorsanız.
Hiç müdahale etmeden gelen görüntü ve sesleri kabul etmeniz gerekiyor.
Bu çalışma tek seferlik değil ve sizin istediğiniz gibi telapatiye de özel değil.Kalbin enerjisini arttırmak ve üçüncü gözün enerji alanını genişletmekle alaklı.Yani buda doğrudan psişik yeteneklerle alakalı oluyor.Ne kadar çok yaparsanız o kadar iyi.Başlangıç için denemeye değer düşünüyorum.Daha sonra içsel olarak siz zaten gelişmeye başlarsınız.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Ezoterik şifa kitabında.:)
Kitaplar hakkında genel yorumum şu şekilde; birer roman gibi değilde baş ucu kitabı gibi okunmalılar.Çünkü çoğu zaman aklıma takılan şeyleri açıp bakıyorum, ve kitaplar adeta evin içinde dolanıyorlar.Bir ders kitabı gibi işlenmeli, içindeki çalışmalar mutlaka uygulanmalı.Bir şeylere başlamak isteyenler için çok ideal.