Büyü Yoluyla Devlet Liderlerine Zarar Verme, Katliamları Engelleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demoncubaba31

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Ben forumda gezmeye başlayalı 2 hafta oldu.Başta eylenmek, dalga geçmek amacıyla geziyordum. Fakat okudukça çok ciddi bir şekilde yazıldığını ve mantıklı olduğunu gördüm. Sorum eğer büyü diye birşey var ise ve büyü ile insanlar ölebiliyor ise neden ülkeler farklı ülkelerin liderlerine ya da önemli mevkide olan birilerine büyü yaptırmıyor. Eğer böyle birşey gerçekten var ise Devlet gizli servis ajanları; NASA veya MOSSAD gibi birimlerin büyüyü sistematik bir şekilde uygulaması gerekmez mi? Yani nasıl askeri hazırlık ya da siber ordu var ise böyle bir ordunun da var olması lazım. Yada en basiti oğlu üniversiteye hazırlanan biri bilgili ise sorulara ulaşamaz mı ? Yada günümüzde Türkiye de bir çok kez terörist eylemleri yapılmakta. Bir Allah'ın kulu bir büyü yapıp bunları engelleyemiyor mu ? Size bu şekilde sayfalarca yazabilirim. Evet herşey sistematik olarak oturmuş ama gerçekten varsa böyle birşey şu ana kadar yapılan en büyük silah değilde nedir ? Bu bize hepimizin tehlike olduğunu gösteriyor. Elini kolunu sallayan hasmına büyü yapmaz mı ? O zaman benim ya da ailemin üzerinde büyü olmadığını kim bilebilir ? İşi rast gelmeyen ya da fakir olan herkezin üstünde büyü mü var ? Ya da her zengin kişi enerji çalışması veya korunma mı yapıyor (Bill Gates, Rotshield ailesi gibi). Beni aydınlartırsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Büyü yolu ile suikast ile ilgili açılmış yüzlerce soruşturma mevcut. Bu konuda yapılan ciddi raporlar var. (Şahsi olarak pek çok lidere enerjisel bağlanmaya çalıştığımda varlıklarla ya da enerjisel duvarla karşılaşıyorum pek çok psişik arkadaşımla bu konuda hemfikiriz, pek çok liderin ciddi ayinlere katıldığını düşünüyoruz ) hitler bu konuda en iyi Örnektir, ökült bir gurubu açık bir şekilde olduğu için bu konuda çok kaynak var. Diğer liderler gizli yürüttüğü için elimizde kaynak Yok şahsi fikirlerimiz var. Bilinen tüm istihbaratlar paranormal olaylarla ilgilenir ve psişik insanlarla çAlışma yapar. Halka açık kaynaklarda bunu zaten biliyoruz. Gizli yapılan kısımları bilmiyoruz. Çok psişik yaptığı bu çalışmaları zaten açık dille ifade edemez zira yasak. Bağlantısı birmiş ya da ölümünden sonra yaptıkları çalışmaları anlatan pek çok insan var. Bu konuda yabancı kaynak çok. Bu şekilde ordular mevcut, kullanılıyor. Osmanlı da kızıl Ordu vardı mesela. Resmî olmayan istikbarata destek veren psişikler ülkemizde de mevcut.

Evet bir silah ve aynı zaman da bir savunma sistemi ve hala savaş devam ediyor.

Herkes beyin cerrahı ve başarılı bir cerrah olmayacağı gibi herkes de büyücü olamaz. O yüzden elini kolunu sallayan büyü yapamaz. Birde evrsenl kurallar var. Yani öyle kafamıza göre hareket edemiyoruz. Herkes tehlike de değil. Ev Kazan'larında yaralanma ya da ölme riski çok daha büyük.

İnsnaların yaşamları kader, tercih olasılık, gibi bir çok etmene bağlı. Bu yüzden fakir kişide büyü var diyemeyiz. Ya da zengin kişide.

Maddi gücü yüksek herkes majikal, ruhani manevi çalışmalara ilgili. Herkes diye rahatlıkla diyebiliyorum. Fakat saygınlık kaybı yüzünden bahsedilmiyor. Danışanlarımın çoğunluğu iş adamı doktor bilim adamı siyasetçi. Ki ben çok danışan almam. Yurt dışında da durum daha geniş. Federasyonlar okullar ve bu işlerin resmî Proföserleri var. Uluslar arası çalışan şirketler ve üniversite kürsüleri var. Bizde işler maalesef her konu da olduğu gibi ağır aksak ilerliyor

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Söylenecek bütün sözleri '' Urum'' dile getirmiştir.
''Urum''un sözü üzerine devam eder isek detay ve örnekler ile ;

Siyasi ekonomik kişisel etkenlerde dahil olmak üzere sistematik olarak bir yapı mevcuttur. Geçmiş tarihlerde bir çok örnek verebiliriz fakat günümüzden örnek vermek gerekir ise kendi ülkemizden bir örnek verir isek çok daha iyi anlaşılabilir olacağını farz ediyorum.
Şöyle ki ; İran devletinin Türkiye üzerindeki etkisi çok büyüktür, ekonomik olarak değil daha çok siyasi ve büyü olarak... Devlet liderleri üzerine bir çok uygulama yapılmıştır bu büyüler menziller tarafından bozulduğu iddaa edilmektedir. Şöyle ki kanıt olarak sunmak gerekir ise son aşama kanser hastalığı olan bir lider 6ay sonrasında kanserden tamamen kurtulması gibi... Birkac araştırmacı kişi nin kaynakları içersinde fel büyüsü yapıldığıni soylemektedirler ve daha bir çok örnekler...
İran üzerinden devam eder isek, İran devletinin ülkemiz konusunda her ne kadar sessiz sakin uzak durduğunu göstersede istihbaratlari çok geniştir gerek ajan gerek psişik olaraktan. Bu tür yapılar ülkemizin bir çok yerinde bulunmaktadır. İl olarak örnek vermek gerekir ise Adıyaman - Konya gibi illerde yapılar mevcuttur.
....Listenin en başıni çeken isimler şöyledir : şeyh nazım kıbrısi - - şeyh Abdülkerim el kıbrısi - - - osmanlı dergahi kıbrısi... Gibi isimleri bir araya getirdiğimiz vakitte herşey az çok anlaşılmaktadır.
Son söz bu isimler ve cifir savaşları olaraktan araştırmalarıniza eklerseniz aklınızda ki bir çok soru çözülmüş olucaktir.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Devletler ve kurumlar zaten kullanıyor. Yalnız NASA yazmışsınız da, NASA sadece bazı uzay kökenli sırlara elindeki teknoloji sebebiyle mecburen vakıf olan bir uzay araştırma kuruluşundan başka bir şey değil.
NSA deseniz belki tamam, o da aşırı gelişkin takip ve izleme teknolojileri sebebiyle elde ettikleri bilgilerle belki. Bunun dışında adını duymadığınız ve duymamanız gereken (duyulmuşsa başarısızdır) kurumlarda çalışmalar elbette var.
Mossad'a gelince, İsrail'in istihbarat kurumudur. Mossad'ın ilişkili olduğu bir çok farklı İsrail kökenli istihbarat/asimetrik harp birimi var ve bunların içinde tamamen psişik ve gayb aleminden varlıklarla ilgili birimler de var.
Rusya, Çin, Abd, Türkiye, İsrail, İngiltere, Vatikan (gerçi bu diğerleri gibi bir ülke değil), Almanya, Fransa, İran, Tibet, Mısır, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, İspanya bu konular hakkında bilgisi olan, çalışması olan, birimleri olan ülkelerden. Bunlar direk aklıma gelenler.
En aktif biçimde bu durumları kullanan ülkelerden biri de ülkemizdir bundan emin olun.
Devlet başkanlarını, kritik bazı makamları koruyan ciddi oluşumlar var.
Paranormal Harp tanımı yakın bir tarihte, Dünya harp doktrinleri literatürüne ''asimetrik harp'' çeşitleri içine alınacaktır bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...