Büyü bozmak için?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CehennemeTapanKadin

Kayıtlı Üye
Yıllarca obsesyon yaşadım elimi attığım her şey kurudu. Hiçbir konuda hakettiğim başarıyı alamadım. Evimizden ölüm, kavga eksik olmadı. Enerji çalışmaları denedim her şeyi denedim ama olmadı yok kurtulamıyorum. Ne ruhani rehberler yardımcı oluyor ne hacı hocalar. Ruhani rehber sadece enerji çalışmaları öneriyor. Hacı hoca tipli insanlarsa muska yazıyor sonra kendileri benden daha çok korkuyor.

Büyü olduğunu hatta kimin yaptigini bile basindan beri hissediyordum ama bir falcının söylemesiyle belirtilerin agirlasmasiyla iyice emin oldum. Ben bu büyüyü nasil bozabilirim? Yalnizca rüyamda verilen mesajlar va ve falcının söyledikleri... Nasıl yapıldığını bile bilmiyorum. Ne yapabilirim gerçekten çıkmazdayım.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Sevgili Tai Chi Chuan güzel söylemiş. ''Büyüyü siz bozamazsınız'' günümüzde birçok kişi hiçbir bilgi ve eterik birikimi olmadan majikal işlere kalkışıyor, daha sonra akılsız başın cezasını ayaklar akıl hastahanelerinde çekiyor. Yukarıda her yolu denediğinizi yazmışsınız ancak ben tıbbi bir yol yazdığınızı görmedim. Bu tarz büyü vakalarında ortaya çıkan varlık musallatları genellikle sadece 1 kişi tarafından hissedilmez. Hane halkı bir takım gariplikleri ortak yaşamaya başlar.

Ses, görüntü, kabus gibi belirtileri sadece siz yaşıyorsanız ve inancınız gereği denediğiniz tüm yollar sizde kısa süreli de olsa bir rahatlama ve kovuşturma etkisi yaratmıyorsa belkide sorun tamamen nörolojik olabilir. Majikal uygulamalarla beraber bir doktora da görünmenizi tavsiye ederim.

Saygılarımla

Rhander

Kayıtlı Üye
Merhaba aynı sorundan bende muzdaribim Urumhamatahayil büyüğüme mesaj attım fakat gönderilen mesajlar kısmında gönderdiğim yazmıyor o yüzden burayada yazma ihtiyacı duydum.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Herhangi bir negatif enerjiye maruz kaldığımızı anlamak için bakım yapılması en iyi yoldur. Bu konuda bana değil Yule ye mesaj atmanız gerekiyor. Sitemizde bakımları Yule yapıyor. Üç yöntemle kontrol yapılıp yazılı olarak mail adresinize sonucu gönderiyor. Birden fazla işle meşgül olduğu için her zaman özel mesajlarına hızlı bir şekilde cevap veremeye biliyor. Özel mesaj atıp biraz beklemeniz yeterli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...