Başıma gelen saçmalıklar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KronoM

Kayıtlı Üye
Evde %90 bişey var bilemiyorum ama izmirde üstümüzde bişey olup olmadığını baktıracağımız bir Allah bilir hoca varmı?
.
Hep saçmasapan şeyler geliyor başıma. 3-4 aydır yıkanmıyorum bunu engelleyen bişey var. Ailede durduk yere tartışmalar çıkıyo. Ben kendimi durduramıyorum. Babam ortalığı kızıştırıyo bende babama sert çıkıyorum sonra annem ağlıyor bağırıyor ondan sonra ben susuyorum kardeşim babamla dalaşıyo ben ortamı uysallaştırmaya çalışıyom sonra devam ettiriyorlar hayır olay benden patladı ben sustum bari siz devam ettirmeyin bu dün yaşandı.
bugün sakindim. Allaha şükür. Okuldan geldim akşam oldu neşeliyiz traş olcam çok doluydu saat başı gidiyodum içimde bi his doğdu ben gidince bunlar kesin watsapıma bakcaklar diye sıra çok ya gidiyom geliyom babamda gelmiş wpma bakıyor deli oldum odadaki herşeyi yere fırlattım. İlla bişey oluyo niye niye sakin sakin yatıp ders çalışmak istiyorum çokmu. Ve huzur.
Benimde ettim var. Ama birsürü olay hepside saçmasapan yani birinin bize bişey yaptırdığını düşünüyorum bana yardım edin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Siz kendinize ve ailenize bir şey yapıyormuşsunuz gibi duruyor. Pozitif olmak, akılcı ve mantıklı hareket etmek, empati kurmak vs. bunlar önemli. Ailece hocadan önce bir aile terapistine gidin.
Bir de banyoya girin, negatiflik atılsın biraz üstünüzden, su iyidir.

rookie1234

Kayıtlı Üye
İnançlarını değiştir .düşüncelerini değiştir.Sıkıntıları tespit et .Bilinçaltının gücü ,kuantum enerji,çekim yasası temelde aynı şeyler .Bunla adlandıraalan teknikle düzet.Bir bakıma büyüdür,duadır,enerjidir.Neye inanırsan onu yaşarsın.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Üç dört ay yıkanmamanızın nedeni nedir ? Zaten o kadar süre yıkanmamış biri kendiyle nasıl huzur bulsun ki ? Sizi hamam paklar bence.
Ailedeki herkesin dengesini de bozuyor olabilirsiniz.

andrah

Kayıtlı Üye
Alınmayın ama pisikiyatri kliniğinde çalışırken,yıkanmayan ve öfke sorunları olan pek çok hasta gördüm çok oyalanmadan bir doktora gitseniz sizin için iyi olabilir.

KronoM

Kayıtlı Üye
Üstadlar ben sakin bir insanım sorunun benle olanlarını anlattım zaten. benim hiçbirşey yapmadığım halde olan olaylar çok fazla.
dedem nenem 5 oğlu 2 kızı hepimiz aynı yerde (apartman gibi) oturuyoruz. Nenem hocalara falan gidiyo büyü yaptıran varmış aileden biri.
heralde çekemeyen biridir. evde büyü kitapları buldum. kapıya yağ dökmüşler falan böyle şeyler yapmışlar daha başka ne yapmışlardır bunu nerden öğrenebilirim diye soruyorum ? izmirli olan biri varsa hoca önerebilirmi(Allah bilen bir hoca önerebilirmi) 17 yaşındayım. Belirttiğim gibi benlik bişey yok Allah bilen biriyim 4günde bir yıkanıyorum artık.) Evdeki muskaları söyleyebilecek vs biri varsa söyleyin arkadaşlar.

4

43887

Konuya üyelerimiz tarafından yeterli cevap verilmiş. Son mesajınıza hitaben eklemek istediğim eģer sorunu büyü vb. durumlardan ötürü düşünüyorsanız, bakım yaptırın. Site yöneticilerimiz bakım konusunda işinin ehli insanlardır. Özelden mesaj bırakabilirsiniz. Yardım edeceklerdir. İyi forumlar.

beklenen_bebek

Kayıtlı Üye
Herşeyi gectim
Bir insan 3 4 ay yikanmazsa nasil zaten isleri rast gider?
Hicmi gusul abdest almiyorsunuz yani.
Dini yonunuzu bilmiyorum lakin
Deride ki pislik adami mahveder bi kere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...