Alfabe Daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba abilerim ablalarım kardeşlerim başlıktada belirttiğim gibi davet yapmak istiyoruz alfabe daveti bunu sizce gerçekten yaparsak ne gibi kötü sonuçlar doğurabilir tehlikelisi bu davette gelirmi düşük enerjili diye duydum yani ben biraz korkuyorum arkadaşımda korku 0 bu nasıl etkiler beni onlar içimizi okuyor biliyorum korkmamış gibi gözüksem de yorumlarınızı bekliyorum yasak ise kusuruma bakmayın paylaştığım için iyi forumlar

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
forumda sessiz takipçiyim ouija olarak geçiyormuş fincan daveti düzelteyim dedim

Elysium077

Kayıtlı Üye
Kime göre neye göre... Bu söz bilinmemezlik lerde kullanmayı çok seviyorum
Basit düşük enerji den olduğunu söylenebilir fakat davetinize gelicek kişi sizin gibi düşük enerji ile beslenen yahut sıradan bir kişi gelir mi bu bilinmez.
İçinizden birinin bir tecrübesi olmuştur yahut davetlerde kullanılan bir söz dizilimini içten belirttiğinde sıradan bir kişi beklersiniz ama daha güçlü daha tehlikeli biri gelir.
Davetlerde ilk başlangıç olarak iyi bir aşama, ama dediğim gibi önemli olan içtenlik ve söylenmesi yahut söylenmemesi gereken bir söz söylendiğinde sürprizlere açık olmalısınız. Bu tür davetler olsun görüşmeler olsun her zaman için bir güvence vermemiştir. Bunlar bir asamadir, ilk davetiniz ve yapmanız gereken önlem almanız gereken bir çok şey var. Nasıl konuşulacağını neler söylenmesi gerektiği konusunda teorik olarak bilmeniz gerekmektedir. Afedersiniz ama küçük yanlışlıklar la sonu Kolpaçino da ki sahneye benzeyebilir :) :)

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ya çoğu yorum okudum 15yorumun 14ü musallatlıkla ilgili gitmedi diyorlar düşüncem onlar eğlence için çağırıyorlar yada ister istemez dalga geçiyorlar böyle sonuçlar doğuruyor ben gerçekten konuşmak istiyorum konuşabileceğim bir varlık değil biliyorum fakat insan bu merak eder fazla merak zararlıdır ya yinede tecrübe etmek istiyorum 2mizde ilk defa yapacağız söz falan bilmiyoruz dün denediğimiz zaman birşey gelmedi herşey hazırdı elimizi koydugumuzda çagırma sözlerinden sonra elimde küçük bi enerji hissettim ve oda gerçekten soğuktu ilerleyen saatlerde ışık birkere göz kırptı gün böyle geçti bugün tekrar denemeyi düşünüyoruz önerebileceğiniz birşeyler varmı

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
yok deniyoruz olmuyor hiçbirşey birşeyi yanlış yapıyoruz sanırım deniyoruz içten olmuyor arkadaş esprisini falan yapıyor fincanı beğenmedi diye falan sonumuz kötü olmaz inş :D

Elysium077

Kayıtlı Üye
Üzgünüm Davet içeriği büyü tarzı uygulamarin nasıl yapılacağı hk bilgi veremem.
Yanlış anlamayiniz bu tarz şeyleri kendimde güvenli bulamadığım bir bilgiyi paylaşmaktan hoşnut kalmıyorum. Forumu iyice arastirirsaniz davetler hk ince bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca internet bu konuda çok çok iyidir Hele ki yabancı dilin var ise senden iyisi yoktur :).

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
güzel yorumun ve ilgin için gerçekten çok teşekkür ederim forumda sadece sen var gibisin :D

Elysium077

Kayıtlı Üye
Ben teşekkür ederim, forum da herkesin ilgi alanı bilgi ve tecrübesi farklıdir.
Olgun ve bilgili forum sitesindesiniz. Konu hk kişi bilgi sahibi değil ise yorum yapmaz ve oda konu sahibi gibi cvp verilmesini bekler gözlemler. Şahsen ben öyleyim :).
Davetinizde inanç çok önemlidir bir kişi dahi şüphe ettiğinde aranızdaki bağ kopar vr güç kaybolur ve okunacak dualar doğru telaffuz edilmelidir.
Ortamın temizliğine ve kendinizin vucud temizliğinde dikkat etmelisiniz.
Davette gelen kisiyi nasıl geri göndereceğiniz hk bilgi sahibi olmalısınız. Her ne kadar çağırırken dua okuyorsanız gönderirkende okunmalıdır.
Not : sizinle dalga geçmesine bayılırlar ve hiçbir sözüne kat'iyen inanmayınız her lafı sözü yalandır :)
Bendeniz şahsi fikrim bu işlere bulaşmayıniz. İlmi konularda bilgi sahibi olunuz daha derinlere inmeye kendinizi hazır hissettiğinizde bu tür davetlerde bulunabilirsiniz çünkü bir sorun sıkıntı çıkma olasılığı azalmış olur kontrol sizde olmuş olur. Bilgisizlik üzerine bir Davette bulunmak büyük bir risk tir bilginize

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
dua okumadan çağırmaya çalışıyorduk arkadaşım gerek yok falan diyordu biraz araştırdım çoğu yerdede aynı şey yazsa da arkadaşıma uydum denedik olmadı ama ben sanıyorumki onlar dua yı sevmez yada temizliği gelme olasılığını düşürmez mi ?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Diyorum ya her ne kadar basit olsada yapılış şekli nr kadar çeşitlilik içerdiğinde farklı kişileri çağırırsiniz dua da olur normal söz de olur yahut hiç söz kullanmadan iç benlikten geçen sözler ile de çağrılır. İsterseniz bir cin davet edin ister sevdiğiniz birini isterseniz bir vefat eden yakınınızi cesitlendirilebilir. Bu çeşitliliği sağlayan sizin çağırma rituelinizdir. Ne kadar ciddi bir boyuta taşır iseniz o kadar güçlü biri gelir. Onun içinde sizin enerji bütünlüğünüz önemlidir. En az3-4kisi ile yapınız. Verebileceğim detaylar bunlardan ibarettir. Söz cümle davet içeriği size kalmış bir şey

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Gerçekten yorumların için ilgin için teşekkür ederim dalga veya eğlence amaçlı çağırmıyoruz gerçekten musallatlık bir durum olur mu ?

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
ilgin için yorumların için gerçekten çok teşekkür ederim şu enerji seviyemi irademi ölçebilsem nasıl birşey olduğumu bilebilsem peki deist gibi birşeyiz biz inancımız çok yok dalga amaçlı veya eğlence amaçlı gerçekten çağırmıyoruz musallat olurmu paylaşılan diğer konular gibi ;?

fako

Kayıtlı Üye
Bilinen üzerine, davet yapmak için bir çok hazırlık yapılıyor. Ritüellerin yerine getirilmesi gereken zorunlu zikirler,günler,malzeme br çok şey var. Ancak bir keresinde; filmlerdeki gibi hiç bir hazırlık yapmadan basit bir, tabiri caiz ise ruh çağırma denedim. Ne hikmetse çok saçma bir şekilde başarılı oldu ama bilgi alacaksan geleneklere uygun ritüeller yapmalısın. Baştan savma davetlerle gelmesi düşük bir olasılık, gerçekleşiyor ise aralarından biri bu konuya doğuştan yatkındır. Ayrıca en önemlisi baştan savma bir daveti gerçekleştirdiğinizi varsayarsak dahi, ne yazıkki alacağınız cevaplar pek doğru olmayacaktır.

Elysium077

Kayıtlı Üye
İnancınız burada bir etken olarak ele alabilirsiniz. Çünkü karşınıza inancınızı sorgulayacak biri çıktığında deist ligin bir anlamı kalmayacak. Ne bilim nede somut luk tezi yerle bir olucak... Musallat olmak az da olsa bir ihtimaldir şöyledir ki çağırırsiniz ama bir türlü geri gonderemezsiniz. Sizinle birlikte kalır sen nereye o oraya öyle gelir gider taki sen göndermeyi başarabilene kadar yahut tamam ben gidiyorum sözünü duyana kadardır. Herşey sizin elinizdedir. Bir başka boyuttan kapıyı araliyorsunuz ayağınıza kadar getiriyorsunuz sorduğunuz sorulara cvp alıyorsunuz gönderme işlemini yapamadığınız anda kusura bakmayın ama İslam bilgileri burada devreye girmek zorunda kalacak. İnancınız yok fakat kullanmak zorunda kaldığınız da nasıl bir durum ortaya çıkar bunu bilemiycem.
Zarar görmeden gerek somut gerek soyut, başınıza gelebilecek sorunlarla ugrasmamak herhangi bir sıkıntı yahut musallat gibi durumlarla ugrasmamak için havas ilmine sahip olan kişiler yahut bilgi sahibi olan kişiler 0sikinti ile bu davetleri sonlandirabiliyor. İslam dışı yapılan davetlerde sizin isteğinize değil gelicek olan cin in isteğine kalmıştır geri gidip gitmeyeceği.
Sizden ricam iki tane not defteri alınız birincisine İslamı olarak davet leri yazınız diğerine ise İslam'a ait olmayan davetler ı yazınız. Okudukça emin olun hangisinin daha güvenli olduğunu internet üzerindeki kullanıcıların yorumlarınida göz ardı etmemenizi rica ediyorum. Arayın araştırın sorun soruşturun.

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
şakaya gelmeyecek tarz da şeyler dediğiniz gibi geri göndermede imanı zayıf bir insanın dua sı nekadar kuvvetli olur orası ayrı bir kız arkadaşım 3arkadaşıyla evde cin daveti yapmışlar başarılı olmuş geri gönderme konusunda başarısız olmuşlar ki cin kız arkadaşıma aşık olmuş sanırım çünkü sorduğunda evet demiş ve gitmek istememiş arkadaşım harfleri yakmış hepsi yanmış isminin baş harfi d bu arada sadece d harfinin yanmadığını söyledi ama dışarı çıktığında ve şuan normal yani rahatsız etmiyor diyor doğrumudur anlattığı olay

Elysium077

Kayıtlı Üye
Eğer ki aşk durumu var ise ve hu kız başka bir erkek ile bir temas kurması dahilinde zarar verir kıskanır Vs. Kendi himayesi altında olmasını isterler... O yüzden dediğim gibi çağrılması kadar gönderilmesi daha da önemlidir.

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
şuan bizimle yakın dost kadar bi sorun yok olmadı yani arada bizim evde tuhaf şeyler olmaya başladı kapı kapanma sesi geldi dış kapı ama zaten kapalıydı :D

Elysium077

Kayıtlı Üye
:) ben bilmem ben karışmam. Bence fazla ustelemeyin...
Aklıma ne geldi şimdi sizin enerji bütünlüğünüz azdır ve bu enerji akışını başka boyuta taşımak zaman gerektirebilir gerek 2dk gerek 30dk belkide davet iniz geçerli olmuştur. Enerji akışı yavaş az olduğu zamanlar çağrılan kişiden geç cvp alınır Vs bu gibi durumlar oluşur. Doğrusunu şuan bilen gören sizsiniz kolay gele :)

Omaewayowai

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
teşekkür ederim sizin dışınızdada okuyan gören bilgi sahibi olan kişilerde deneyen başına gelenlerden biraz bahsederse sevinirim :)

cucum

Kayıtlı Üye
Lise döneminde ve sonrasında ki bir kaç yıl uğraştım. Hatta 1999 depreminde akşam tek başıma çağırdım ve hayatında deprem görmemiş ben bunu algılayamayıp diğer şeylere yorumladığım için kaçmak yerine Geldilerrr! deyip yere oturup ayetel kürsiyi okudum ailemin uyarısına kadar.
Toplu ya da tek başına çağırdığında kafandan belli düşünceler geçirmiyorsan eğer ortada deli gibi dönen bir fincanın olur. Ne kadar denediysem öyle gerçekçi bir sonuç (fincanın parmak ucunda hareketi harici) bir şeye denk gelmedim. Tekrar edeyim kafandan geçirdiklerini yazıyor birşey düşünmediğinde de ortada hızlı şekilde dönüp duruyor.Beklentin nedir bilemem kendin uyguladığında ne yaşarsın onu da bilemem fakat yaşım 35 bu yaptıklarım nedeniyle hala saçma sapan şeylerden korkuyorum geriye kalan koskoca bir korku yani.Umarım yardımı dokunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...