Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Alfabe Daveti

Paylaş

Yer
    Edirne
    Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Gerçekten yorumların için ilgin için teşekkür ederim dalga veya eğlence amaçlı çağırmıyoruz gerçekten musallatlık bir durum olur mu ?

Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

ilgin için yorumların için gerçekten çok teşekkür ederim şu enerji seviyemi irademi ölçebilsem nasıl birşey olduğumu bilebilsem peki deist gibi birşeyiz biz inancımız çok yok dalga amaçlı veya eğlence amaçlı gerçekten çağırmıyoruz musallat olurmu paylaşılan diğer konular gibi ;?

Yer
    Marzof
    Rep Puanı : 179
    Ettiği Teşekkür
    72
    70 mesaja 90 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Bilinen üzerine, davet yapmak için bir çok hazırlık yapılıyor. Ritüellerin yerine getirilmesi gereken zorunlu zikirler,günler,malzeme br çok şey var. Ancak bir keresinde; filmlerdeki gibi hiç bir hazırlık yapmadan basit bir, tabiri caiz ise ruh çağırma denedim. Ne hikmetse çok saçma bir şekilde başarılı oldu ama bilgi alacaksan geleneklere uygun ritüeller yapmalısın. Baştan savma davetlerle gelmesi düşük bir olasılık, gerçekleşiyor ise aralarından biri bu konuya doğuştan yatkındır. Ayrıca en önemlisi baştan savma bir daveti gerçekleştirdiğinizi varsayarsak dahi, ne yazıkki alacağınız cevaplar pek doğru olmayacaktır.

Gör,tart,dene,öğren ve bedelini öde.

Rep Puanı : 243
    Ettiği Teşekkür
    67
    78 mesaja 119 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

İnancınız burada bir etken olarak ele alabilirsiniz. Çünkü karşınıza inancınızı sorgulayacak biri çıktığında deist ligin bir anlamı kalmayacak. Ne bilim nede somut luk tezi yerle bir olucak... Musallat olmak az da olsa bir ihtimaldir şöyledir ki çağırırsiniz ama bir türlü geri gonderemezsiniz. Sizinle birlikte kalır sen nereye o oraya öyle gelir gider taki sen göndermeyi başarabilene kadar yahut tamam ben gidiyorum sözünü duyana kadardır. Herşey sizin elinizdedir. Bir başka boyuttan kapıyı araliyorsunuz ayağınıza kadar getiriyorsunuz sorduğunuz sorulara cvp alıyorsunuz gönderme işlemini yapamadığınız anda kusura bakmayın ama İslam bilgileri burada devreye girmek zorunda kalacak. İnancınız yok fakat kullanmak zorunda kaldığınız da nasıl bir durum ortaya çıkar bunu bilemiycem.
    Zarar görmeden gerek somut gerek soyut, başınıza gelebilecek sorunlarla ugrasmamak herhangi bir sıkıntı yahut musallat gibi durumlarla ugrasmamak için havas ilmine sahip olan kişiler yahut bilgi sahibi olan kişiler 0sikinti ile bu davetleri sonlandirabiliyor. İslam dışı yapılan davetlerde sizin isteğinize değil gelicek olan cin in isteğine kalmıştır geri gidip gitmeyeceği.
    Sizden ricam iki tane not defteri alınız birincisine İslamı olarak davet leri yazınız diğerine ise İslam'a ait olmayan davetler ı yazınız. Okudukça emin olun hangisinin daha güvenli olduğunu internet üzerindeki kullanıcıların yorumlarınida göz ardı etmemenizi rica ediyorum. Arayın araştırın sorun soruşturun.

Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

şakaya gelmeyecek tarz da şeyler dediğiniz gibi geri göndermede imanı zayıf bir insanın dua sı nekadar kuvvetli olur orası ayrı bir kız arkadaşım 3arkadaşıyla evde cin daveti yapmışlar başarılı olmuş geri gönderme konusunda başarısız olmuşlar ki cin kız arkadaşıma aşık olmuş sanırım çünkü sorduğunda evet demiş ve gitmek istememiş arkadaşım harfleri yakmış hepsi yanmış isminin baş harfi d bu arada sadece d harfinin yanmadığını söyledi ama dışarı çıktığında ve şuan normal yani rahatsız etmiyor diyor doğrumudur anlattığı olay

Ettiği Teşekkür
    67
    Tecrübe Puanı
    6

Eğer ki aşk durumu var ise ve hu kız başka bir erkek ile bir temas kurması dahilinde zarar verir kıskanır Vs. Kendi himayesi altında olmasını isterler... O yüzden dediğim gibi çağrılması kadar gönderilmesi daha da önemlidir.

Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

şuan bizimle yakın dost kadar bi sorun yok olmadı yani arada bizim evde tuhaf şeyler olmaya başladı kapı kapanma sesi geldi dış kapı ama zaten kapalıydı

Ettiği Teşekkür
    67
    Tecrübe Puanı
    6

ben bilmem ben karışmam. Bence fazla ustelemeyin...
    Aklıma ne geldi şimdi sizin enerji bütünlüğünüz azdır ve bu enerji akışını başka boyuta taşımak zaman gerektirebilir gerek 2dk gerek 30dk belkide davet iniz geçerli olmuştur. Enerji akışı yavaş az olduğu zamanlar çağrılan kişiden geç cvp alınır Vs bu gibi durumlar oluşur. Doğrusunu şuan bilen gören sizsiniz kolay gele

9. Elysium077 Üyemize teşekkür edenler:
    Omaewayowai (02.01.2017)

Yer
    Edirne
    Ettiği Teşekkür
    1
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

teşekkür ederim sizin dışınızdada okuyan gören bilgi sahibi olan kişilerde deneyen başına gelenlerden biraz bahsederse sevinirim

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

Lise döneminde ve sonrasında ki bir kaç yıl uğraştım. Hatta 1999 depreminde akşam tek başıma çağırdım ve hayatında deprem görmemiş ben bunu algılayamayıp diğer şeylere yorumladığım için kaçmak yerine Geldilerrr! deyip yere oturup ayetel kürsiyi okudum ailemin uyarısına kadar.
    Toplu ya da tek başına çağırdığında kafandan belli düşünceler geçirmiyorsan eğer ortada deli gibi dönen bir fincanın olur. Ne kadar denediysem öyle gerçekçi bir sonuç (fincanın parmak ucunda hareketi harici) bir şeye denk gelmedim. Tekrar edeyim kafandan geçirdiklerini yazıyor birşey düşünmediğinde de ortada hızlı şekilde dönüp duruyor.Beklentin nedir bilemem kendin uyguladığında ne yaşarsın onu da bilemem fakat yaşım 35 bu yaptıklarım nedeniyle hala saçma sapan şeylerden korkuyorum geriye kalan koskoca bir korku yani.Umarım yardımı dokunur.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)