İlginç bir rüya...

Christal

Kayıtlı Üye
Merhaba. Doğru yere açıp açmadığımdan emin değilim. Yanlış ise kusura bakmayın. Dün gece bir rüya gördüm ama anlamlandıramadım. Yorumlayabilecek varsa ne anlama gelebileceğini söyleyebilir mi acaba? Teşekkürler :)

Rüyam şöyle;
Şimdi evdeyiz, sabah saatleri, muhtemelen altı buçuk ya da yedi civarları. Babam işe gitmek üzere. Sonra kapı çalıyor ve kısa boylu, şişman denebilecek bir kiloda olan bir dilenci geliyor. Babam dilencilerden falan haz etmez, bir dilenci para istediğinde falan da vermez hatta kızar, neyse. Buna da kızıyor ve baya atışıyorlar. Bir ara babam dilencinin boğazını tutuyor ama sonra bırakıyor. Sonra işe gitmek için çıkıyor evden dilenci de onunla gidiyor. Kapıyı kapatıyoruz annem de ben de tekrar uyumaya gidiyoruz. Sonra kapı tekrar çalınıyor. Ben önce delikten bakıyorum, yine o dilenci. Ya bir gitse artık gına geldi derken kapı bir anda açılıveriyor. Bi para verin artık, boş gitmeyim diyor. Anneme sesleniyorum anne yine geldi bu yaa diye. Tam o anda birden dilenci Hekate'ye dönüşüyor. Onun dönüşmesi sonrası hemen uyandım.

Sizce ne anlama geliyor bu?

Naos

Kayıtlı Üye
Bana soracak olursanız.Önemli bir şey ifade etmediğini söyleyebilirim.Bilinçaltında yatan herhangi bir şey olabilir.Önemli bir şey değil.İyi Günler.

asterix

Kayıtlı Üye
Rüyanızda gördükleriniz bilinçaltınızın sembollerle kendini ifade edip deşarj olmasıdır,rüyanızını yazın üzerinde düşünün bu size psikoterapik bir etki yapacaktır,küçük bir içgörü yaşarsınız sonraki rüyalarıda doğru anlarsanız kendi kendinizin psikiatrsti olabilirsiniz.Sembol dilinin çözümlenmesini öğrenmelisiniz.