sizce nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vanitas

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba kısa süre önce arkadaşım bana gelip son 1 aydır uyuyamadığını sanki kendisinin başkası tarafından yönetildiğini, birşeylerin onu yönlendirdiğini, sevdiği şeyleri yapamadığı kendini insanlardan soyutlanmış gibi hissettiğini söyledi ve bunun gibi şeyler. Sizce problemi ne olabilir benden rica etti sormam için yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 55028

Küçükten adım atması lazım.Cin de olsa komplo teorisinede gitmiş olsa ailevi sorunlar da olsa bir yol tutup yavaş yavaş kendini değiştirmesi lazım.

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Benzer şeyleri yaşadığımı söyleyemeyeceğim falat bana bunun gibi sorunlarla gelen arkadaşlarım var. Büyülere inanır mısınız bilmem: Belki birinin büyüsü olabilir veya gerçekten psikolojiktir. Öncelikle psikologa gitmesini tavsiye ediyorum eğer gittiyse ya da gidip de etkisini göremezse büyü olabilir. Belki de tüm sorunları uykusuzluktan kaynaklanıyordur. Insan uyuyamayınca gerçekten kötü durumlara gelebiliyor. Bunları arkafaşınızla her olasılığı düşğnerek konuşmalısınız.

aysebru

Kayıtlı Üye
İş
desiner
uykusuzluk fena, derhal ona tıbbi bir çözüm bulmalı çünkü beyin uykusuz kaldığı her geçen gün çeşitli oyunlar oynamaya başlıyor. uykusuzluğun birçok yanetkisi var.

Vanitas

Kayıtlı Üye
cevaplarınız için teşekkürler arkadaşımla konuşarak ortak bir karar alıcam

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Öncelikle merhaba kısa süre önce arkadaşım bana gelip son 1 aydır uyuyamadığını sanki kendisinin başkası tarafından yönetildiğini, birşeylerin onu yönlendirdiğini, sevdiği şeyleri yapamadığı kendini insanlardan soyutlanmış gibi hissettiğini söyledi ve bunun gibi şeyler. Sizce problemi ne olabilir benden rica etti sormam için yardımcı olursanız sevinirim Teşekkürler.
Ya eksik anlatılan bir şey var ya da şu durumda mesele tamamen psikolojik bir durum. Tabii yaşam kalitesi anlamında, önlem alınması gereken bir durum her halükarda.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...