Kulağıma Fısıldayan Ses

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Merhabalar... Uzun zamandır hayatımda tuhaf olaylar gerçekleşiyor ve ben hepsini sadece izliyorum. İçindeyim ama aynı zamanda kendi hayatıma yabancılaşıyorum. Hepsi önemli ancak size son zamanlarda kafamı kurcalayan bir olaydan bahsetmek istiyorum.
Bilirsiniz uyanmadan önceki o tatlı anlar vardır ya dış sesleri duyarsınız ama uyumaya devam edersiniz. Ben de öyle bir anımdaydım bir gece saat üç civarı. Yumuşak tonlu bir kadın sesi kulağıma iki kez ismimi fısıldadı ama bana fısıldadığı isim benim ismim değildi. Ama bana seslenmiş gibi kulağımda o tatlı ve huzur veren sesi duydum uyandım ve etrafa baktım. Normalde çok korkardım fakat bu kez gülümseyerek tekrar uyumaya devam ettim. Bu kez kulağıma bir melodi fısıldayarak uyandırdı beni aynı ses. Yine uyandım ama rüya görmüş olabileceğimi düşünerek tekrar uyudum. O sesi ve bana fısıldadığı ismi, bana hissettirdiklerini unutamıyorum 2 aydır. Sizce bu sesin özel bir anlamı bir nedeni var mı yoksa sadece öylesine görülmüş uyku sersemliği rüyalarından biri mi?

Ü

Üye silindi 55028

Gerçekte olsa ,ister materyalist ister manevi düşünün insanlar böyle şeyler yaşar.Karışmamanızı tavsiye ediyorum.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Nadiren benzerî şeyler yaşarım.Pek üstünde durmam.Bizim dışımızda başka boyutun varlıklarını kabullendiğimden doğal karşılıyorum.Ha şu da var ki bu uyku sersemliğinden yaşanan bir durumda olabilir.Psikolojik rahatsızlıklarda da yaşanabilir.Sebep pekçok aslında.Herkes kendini bilir.Kişi kendi yaşamına ve benliğine baktığında bunun ayrımını rahatlıkla yapabiliyor.

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Cevapladığınız için çok teşekkürler fakat neden karışmamalıyım?

Haklısınız bunun nedeni birçok şey olabilir ama bilmediğim nedenlerden dolayı o sesin hissettirdiklerini unutamıyorum sanki bir bağ varmış gibi...

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Bu yazınızı okumadan önce gökyüzüne bak isimli konunuzu okudum. Mabet arkadaşlarımın dediği gibi birçok sebebi olabilir bu durumun. Fakat karışmayın diyen kişiler de var. Biraz durup düşünün. Gökyüzü ve kulağınıza gelen sesler bağlantı olabilir. Meditasyon yaptınız mı hiç? Veya kendi beden ve ruhunuzu sakinleştirip sağlıklı düşünmenize yardımcı olacak herhangi bir çalışmanız var mı? Bunları denemenizi ve bu iki olaya bağlı daha fazla olayların var olduğunu keşfedebilirsiniz ve sonuca doğru ilerleyebilirsiniz.

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Bu yazınızı okumadan önce gökyüzüne bak isimli konunuzu okudum. Mabet arkadaşlarımın dediği gibi birçok sebebi olabilir bu durumun. Fakat karışmayın diyen kişiler de var. Biraz durup düşünün. Gökyüzü ve kulağınıza gelen sesler bağlantı olabilir. Meditasyon yaptınız mı hiç? Veya kendi beden ve ruhunuzu sakinleştirip sağlıklı düşünmenize yardımcı olacak herhangi bir çalışmanız var mı? Bunları denemenizi ve bu iki olaya bağlı daha fazla olayların var olduğunu keşfedebilirsiniz ve sonuca doğru ilerleyebilirsiniz.
Haklı olabilirsiniz bu iki olay arasında bağ olabilir. Aslında yaşadığım diğer şeylerle de bağlantılı gibi ama anlam veremiyorum hayatımda olanlara. O kadar tuhaf şeyler ki akli dengemi sorgulamama neden oluyor. Meditasyon konusuna gelirsem:İki senedir meditasyon yapıyorum. Fakat çevremdeki insanların yapabildiklerini yapamıyorum. Çok denememe rağmen astral seyahat yapamadım çok denememe rağmen lucid rüyaya geçemedim bir şey engelliyor sanki. Meditasyon sırasında odaklanmış haldeyken bir şey engelliyor gibi bu yüzden geçen aylarda meditasyon yapmayı bıraktım.

İRİSusem

Kayıtlı Üye
İş
Hemşire - Şifacı
Astral seyahati bir kaç senede birkaç küçük meditasyonla yapanilmek gerçek yetenek ister. Metasyon olayına sırf astral seyahat için başlamışsan erken yılman çok normal. Meditasyon ruhu beslemektir dünya üzerinde bulunan varlığını yeniden aydınlık bir aura ile iyiyi güzeli çevrene yayacağın enerjini depolamaktır. Belkide meditasyonlarına sıfırdan başlayıp kendini yenilemen gerekiyordur?

Moonlight_sonata

Kayıtlı Üye
Astral seyahati bir kaç senede birkaç küçük meditasyonla yapanilmek gerçek yetenek ister. Metasyon olayına sırf astral seyahat için başlamışsan erken yılman çok normal. Meditasyon ruhu beslemektir dünya üzerinde bulunan varlığını yeniden aydınlık bir aura ile iyiyi güzeli çevrene yayacağın enerjini depolamaktır. Belkide meditasyonlarına sıfırdan başlayıp kendini yenilemen gerekiyordur?
Ben kendimi yenilemenin aksine kendimi bulma yolunda yapıyorum meditasyonlrımı ama bir daha baştan başlamanın zararı olmaz herhalde deneyeceğim teşekkür ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...