Peri Tarotu ile ilgili bilgi

Huzur-Uykuda

Kayıtlı Üye
İş
Sosyal Medya Uzmanı
1 sene 9 ay önce bir konu açmıştım Selenit kullanıcı adlı arkadaşımız Peri Tarotuna yatkın olabileceğimi hissettiğini söylemişti ve Türkiyede bulamamıştım. Şimdi aynı yazar peri tarotunun yenilenmiş halini piyasaya sürmüş. Hayatımda bir faldan hiç bukadar heyecan duymamıştım 1 hafta oldu alalı ve çok güzel açılımlar yaptım. Sizden ricam Peri Tarotu hakkında neler biliyorsunuz buraya yazabilir misiniz ? Önerileriniz nelerdir ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
-http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=8264

Peri Tarotu, Kelt inanç sistemine göre düzenlenmiş bir destedir. Hava, ateş ve toprak, su elementler dikkate alınmıştır. Klasik tarot ise kabalist inancından dolayı büyük arkana serisi üzerine kurulmuş, düzenlenmiştir.
Desteyle bütünleşmek, onu öğrenmek ve yorumlamak diğer destelere göre biraz farklı ve zordur. (Örneğin Çingene destesi) Fakat deste bütünleştikten sonra deste çeşidi ön plandan kalkıyor.

Destede periler elementlere göre sınıflara ayrılmış durumda. Farklı, ilgi çekici ve perilere yatkınlık hissedenler ve tarot'a karşı bağlılık hissedenler için güzel bir deste. :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Peri tarotunda kartlar insanı büyüler.O kadar güzel resmedilmiştir.Yalnız klasik tarottan daha zordur.Bu tip durumlar birazda kişiye özgüdür ama bir genel yanıda var sanıyorum.Önerim ;pratiklerinizi sürdürmeniz.Ben kendi kendime açılım yaparak tarotu kavradım.Önce kitapçığa bakmayın.Kendiniz yorumlayın.Çok sıkıştığınız yer olursa kitaptan yardım alın.Kimi insan yalnız resim yorumlar kimi hisleriyle ilerler.Ben resimden yola çıkmayı seviyorum ama çok iyi analiz gerekiyor.Zamanla bu istekle olur elbet sizde de..Başarılar!:)

tane

Kayıtlı Üye
İş
Ev hanımıyım
Nerden nasıl bulabiliriz bu kartları

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Aranızda psişik bir bağ söz konusu artık. Kartlarınızı besleyebiliyorsunuz demektir. Desteyle ilgilenmeye devam edin. Bakımlarınız gittikçe betlik kazanacaktır.

ceyda

Kayıtlı Üye
Peri tarotu bende aldım nasıl bakçamı bilmiyorum peri halkının kehaneti bulamadım arıca peri tarotu cin tarotu diyolar gerçekten öylemi

hasan06

Kayıtlı Üye
arkadaşlar kadim kartlar değiştirilmez güncellemez yeni versiyonları yoktur. Yeni bir tartışma ortamı oluşturmak istemiyorum niyetimde bu değil ancak hiç hiç kuran ı kerimin güncellendiğini namazın gucellendiğini yada vefklerin guncellendiği değiştiğini yada cinlerin guncelleğini varlıkların değiştiğini guncellendiği duydunuz mu , ben vefkle papaz büyüsü ile ve daha ağır büyü ile uğraşıyorum ( lütfen özelden büyü yaptırma talebi ile gelmeyiniz form kurallarını okuyunuz ) kadim büyücülük şimdi adı ile klasik methotlar nasıl sa şimdi de aynı. demem o ki tarot kartları eğer kişi ile bütünleşirse ( ama aslı olanı klasik olanı sonradan karakter eklenmemiş olanı ) bütünlenen kişi hemen hemen herşeyi görür bilir. hatta tarot kartlarına başka kişinin dokunulmasını istenmez siyah bir beze sararsın ışıkta almayın diye hatta tarot falı açıldığında ortamda başka kişilerin olmaması bile istenir enerji dalgası yaymasın diye , hatta tarot açıldığı zaman bakılan kişi sadece parmağı ile işaret eder bunu aç şunu aç şunu aç diye. tarot böyle tılsımlı ile eskiden olmayan karakterleri tarot kartına eklemek yadakarakterleri değiştirmek , taroun sırrını bozar

ebrutmr

Kayıtlı Üye
bende çok bakındım ama satılan hiçbir yer bulamadım.