Merak edenler için; Hala devam ediyor

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Fitness egitmeni, Sosyolog, ilahiyat
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine merhaba.Yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama hem dertleşmek,hemde özelden son durumlarımı soranları aydınlatmış olurum amacıyla yazmaya karar verdim.
En son gittiğim bir hocanın desteğiyle bir süreliğine kurtulmuş olsam da yavaş yavaş yine eski haline döndü.Algılarım açık olduğu için gece veya gündüz (daha çok geceleri) seslerini rahatlıkla duyabiliyorum.Seslerini diyorum çünkü her ne kadar benim musallat bir kişi (kadın) ise bile kendisinin söylediğine göre en az 3 koruması var (üst kademedenmiş kendisi,bir nevi padişah kızı),Bunu işin ehli kişilerde tasdikledi.Daha çok ben tek iken geliyor,veya zaten hep beraberimde ve sadece kendini ifşa ediyor.Bir çok kez ben TV izlerken koltukta yanımda oturduğunu görmüş veya yine çok defa kulağımın dibinde nefes alışverişini duymuşumdur.Hangi hocaya gidersem gideyim kendisiyle baş edemeyeceğimi iddia ediyor.Yalan söylüyor.Çünkü 2 sene önce Menzil`e gidip gelişim bile enerjisini konuşamayacak,gözlerini açamayacak,hareket edemeyecek kadar düşürmüştü ve bunun Menzil`e gitmemden ötürü olduğunu kendisi itiraf etmişti.Her defasında değişik tiplerle gelir.Zaaflarımı kullanmayı çok sever.Mesela TV de yada gündelik hayatta bir bayanı sırf güzel olduğu için beğensem ille onun tipinde ve şeklinde gelir.
İçinde bulunduğum manevi durumuma göre ya güçlü ya zayıf oluyor,Ya dalga geçiyor ya ağlayış seslerini duyuyorum,ya feryat figan ediyor ya tehditler savuruyor.Hocaya gittiğim ilk günlerde hocanın içine birşeyler koyup üzerini kurşunladığı ve saksıya göm dediği küçük şişenin bulunduğu saksıdan feryat ve ağlama sesleri duyuyordum bazen.
Son 3 gündür her gece üst üste gelmeye başladı.
3 gün önce Üstüme çöreklendi ve afedersiniz kadınlığını kullanarak benden faydalanmaya çalıştı ama hemen dua okuyarak gönderdim.
2 gün önce yine yorganımın aşağı doğru çekildiğini hissettim ve ben hisseder hissetmez vücuduma uyuşukluğu verdi (o uyuşukluğun sebebi kendi ifadesine göre korumalarının kolumu ayağımı kendisi rahat hareket etsin diye tutmalarıymış) hemen göğsümün üzerinde siyah dikdörtgen şeklinde gözleri küçük bir kafa gördüm ve açık söylemek gerekirse biraz ürktüm hemen dua okudum kayboldu.Zaten yorgun ve uykusuzum bir uyutmadın,seni emellerine kavuşturmayacağım gibi hakaretler edip azarladım.
en son dün gece bu kez omuzlarımda hissettim.Boynuma binmiş ayakları göğsüme sarkıtmış bi yandan ensemi ve saçlarımı okşuyordu.Bacak kısımlarını gördüm,siyah ve bol bir picaması vardı,folklor picamaları tarzında boldu.Bismillah.... demeye başlamıştım ki dizleri ile kafamı sıkıştırdı okumama engel olmak istedi.Direndim ve ayetül kürsiyi okudum.İlk ayetlerde sıkıştırmaya çalıştı sonra yavaş yavaş gevşedi ve tam bıraktı.Ezan okuyup öyle uyudum.
Bu durumdan memnun olduğumu,aksi halde çözüm arayacağımı veya bulacağımı düşünecek ve iddia edecek arkadaşlar olabilir (nitekim olmuştu da),ama hah deyince çok sağlam hocalar bulunamıyor.Araştırma safhasındayım hala.Medyumlara düşmek istemiyorum.Hakiki ve samimi bir hoca bulmak istiyorum.Cin hastanesini bile düşünür oldum.Bu konuda tavsiye ve fikirlerinizi rica ediyorum.Çünkü bu varlık başımda oldukça iflah olmuyorum ve elimi neye atsam kuruyor.Teşekkür ederim.

magicex

Kayıtlı Üye
Gerçek hayatta bir kız böyle birşey yapsa, rahat bir şekilde karşı koyabiliyorsun. Nefsinin elinde değilsen tabi. Başka bir boyuttaki dişiyle nasıl uğraşılır? İnşallah hangi amelle kurtuluşa ereceğini en kısa zamanda bulup, uygulayabilirsin.

T

Titania.

Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda kurtulursun bu beladan.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Teşekkür mesajı yazmak yasak. Bir önceki teşekkür mesajınız kaldırılmasına rağmen tekrar yazmışsınız.
Son derece işlevli bir teşekkür butonumuz mevcut.
Bilmiyordum.Ayrıca Butonun karşı tarafa teşekkür ve şükranımı eksiksiz sunduğundan şüphe edecek kadar kibarım,sizde kibarlığıma verin.Silme şansım olsa size zahmet vermezdim.

MeHDiX

Kayıtlı Üye
İş
Tek yapılması gereken kuralları tekrar bir incelemek, okumak, hatırlamak.

Sevgiyle Kalın..
Bol bir zamanda okurum tekrardan bütün kuralları..Kalplerin değil,sadece isimlerin mavi olması dileğiyle..Sizde sevgiyle kalın.

Akhenaten

Kayıtlı Üye
Enteresan bir yazı. Olayın gerçek olduğunu ve psikolojik bir rahatsızlığınızın olmadığını varsayarak şunu belirtmek isterim: Oynarlar. Hem de çok güzel oynarlar. Menzile gidip gelince güya enerjisinin düşmesi, ağlaması vs. hepsi oyun. Gayb alemine yani bilinmeyene ait, ne olduğu hakkında kimsenin elle tutulur bir bilgisinin olmadığı, yahut o bilgileri yine o varlıklardan sözde öğrendiği, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz, ama sizin hakkınızda çok şey bilen bir şey tarafından rahatsız edildiğinizi unutmayın. Analizlerinizi ona göre yapmanızı tavsiye ederim.

Menzil olayı ayrı bir komedi. Şeyh uçuyor, müritler uçuyor, herkes uçuyor. Dertlerine derman arayan insanları suçlamıyorum tabi. Eğer o şahıs Gavs ise ve sizin bu durumunuzu çözemediyse çok saçma olur. Çünkü anlatılan odur ki Gavs-ı azam Abdülkadir Geylâni hazretleri cinler tarafından kaçırılan bir kadını bile geri Gerçek velilere zor yoktur netekim. Kısacası Gavs'lık nazar etmeyle, dua etmeyle olmuyor.

Allah yardımcınız olsun. İşiniz zor.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Enteresan bir yazı. Olayın gerçek olduğunu ve psikolojik bir rahatsızlığınızın olmadığını varsayarak şunu belirtmek isterim: Oynarlar. Hem de çok güzel oynarlar. Menzile gidip gelince güya enerjisinin düşmesi, ağlaması vs. hepsi oyun. Gayb alemine yani bilinmeyene ait, ne olduğu hakkında kimsenin elle tutulur bir bilgisinin olmadığı, yahut o bilgileri yine o varlıklardan sözde öğrendiği, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz, ama sizin hakkınızda çok şey bilen bir şey tarafından rahatsız edildiğinizi unutmayın. Analizlerinizi ona göre yapmanızı tavsiye ederim.

Menzil olayı ayrı bir komedi. Şeyh uçuyor, müritler uçuyor, herkes uçuyor. Dertlerine derman arayan insanları suçlamıyorum tabi. Eğer o şahıs Gavs ise ve sizin bu durumunuzu çözemediyse çok saçma olur. Çünkü anlatılan odur ki Gavs-ı azam Abdülkadir Geylâni hazretleri cinler tarafından kaçırılan bir kadını bile geri Gerçek velilere zor yoktur netekim. Kısacası Gavs'lık nazar etmeyle, dua etmeyle olmuyor.

Allah yardımcınız olsun. İşiniz zor.
Menzil ile yazdiklariniza bakılırsa ora ile ilgili bir bilgi sahibi değilsiniz anlaşılan ..cevabım size karşı bir misilleme Yada olumsuz bir taraf teşkil etmiyor..yanlız şunu bilmenizi isterim ben 8-10 kez gittim menzile ama ne seyhin nede muridlerin uçtuğunu gördüm .yaşadığım bir mucize varki onu anlatamam bile..neyse konuyu çok dallandirip budaklamaya gerek yok gidip görmek gerekiyor sadece ehli sünnet vel cemaat üzere yaşamaya çalışıyorlar..dipnot..derdime derman arar idim ne bilirdim derdim bana derman imiş..

AMEE

Kayıtlı Üye
MeHDiX Yaşadığın olayları okumak çok güzel. Korkmamanıza ve sabrınıza hayranım. benim başıma böyle şeyler gelse inanın kesin kalpten giderim.

DeepestBlue

Kayıtlı Üye
bir hocadan ziyade guclu bir rahmaniden yardim alabilirsiniz, size musallat olan varliklardan kurtulmanizi bir rahmani cinin basarma potansiyeli oldugunu dusunuyorum.fakat rahmanilerin de ulasilmasi kolay olmadigini duymustum,yani sadece takva sahibi,namazinda niyazinda olan kendini allah yolunda adamis insanlara destek oldugu soylenir...

Mithra

Kayıtlı Üye
Biz üyeler olarak her zaman ki gibi işe yarayıp yaramadığını bilmediğimiz dualar yada sureler verebiliriz, belki oda olmadı yine burdan anahtar deliği bilgilerle birşeyler diyeceğiz.Söylediğimiz şeyler bir ihtimal tutabilir de oda sizin saf iyi niyetinizin istisnaden ortaya çıkan şeyler.Bence bu kadar şeye gerek yok gerçekten kurtulmak istiyorsanız forum sahibleri bu işi yapmakta, iletin kendilerine.Esenlikle kalın.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Amacım sizi yargılamak ya da kınamak değil haddime de değil zaten. 5 vakit namaz, oruç ve Kur'an-ı Kerim okuma gibi bize farz olan ibadetleri yerine getiriyor musunuz? Bu görevleri yerine getiriyor iseniz nafile ibadetler de yapmanızı tavsiye ederim. Allah yardımcınız olsun ☺ Bu arada özellikle farz namazları camide kılmaya özen gösterin en önemli sünnetlerden biridir. Bu yazdıklarımı yaptıktan sonra devam eder mi acaba çok merak ediyorum 😇