Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Merak edenler için; Hala devam ediyor

Paylaş

Yer
    den
    Rep Puanı : 2076
    Ettiği Teşekkür
    273
    364 mesaja 1.002 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Standart Merak edenler için; Hala devam ediyor

Arkadaşlar uzun bir aradan sonra yine merhaba.Yazıp yazmamakta kararsız kaldım ama hem dertleşmek,hemde özelden son durumlarımı soranları aydınlatmış olurum amacıyla yazmaya karar verdim.
    En son gittiğim bir hocanın desteğiyle bir süreliğine kurtulmuş olsam da yavaş yavaş yine eski haline döndü.Algılarım açık olduğu için gece veya gündüz (daha çok geceleri) seslerini rahatlıkla duyabiliyorum.Seslerini diyorum çünkü her ne kadar benim musallat bir kişi (kadın) ise bile kendisinin söylediğine göre en az 3 koruması var (üst kademedenmiş kendisi,bir nevi padişah kızı),Bunu işin ehli kişilerde tasdikledi.Daha çok ben tek iken geliyor,veya zaten hep beraberimde ve sadece kendini ifşa ediyor.Bir çok kez ben TV izlerken koltukta yanımda oturduğunu görmüş veya yine çok defa kulağımın dibinde nefes alışverişini duymuşumdur.Hangi hocaya gidersem gideyim kendisiyle baş edemeyeceğimi iddia ediyor.Yalan söylüyor.Çünkü 2 sene önce Menzil`e gidip gelişim bile enerjisini konuşamayacak,gözlerini açamayacak,hareket edemeyecek kadar düşürmüştü ve bunun Menzil`e gitmemden ötürü olduğunu kendisi itiraf etmişti.Her defasında değişik tiplerle gelir.Zaaflarımı kullanmayı çok sever.Mesela TV de yada gündelik hayatta bir bayanı sırf güzel olduğu için beğensem ille onun tipinde ve şeklinde gelir.
    İçinde bulunduğum manevi durumuma göre ya güçlü ya zayıf oluyor,Ya dalga geçiyor ya ağlayış seslerini duyuyorum,ya feryat figan ediyor ya tehditler savuruyor.Hocaya gittiğim ilk günlerde hocanın içine birşeyler koyup üzerini kurşunladığı ve saksıya göm dediği küçük şişenin bulunduğu saksıdan feryat ve ağlama sesleri duyuyordum bazen.
    Son 3 gündür her gece üst üste gelmeye başladı.
    3 gün önce Üstüme çöreklendi ve afedersiniz kadınlığını kullanarak benden faydalanmaya çalıştı ama hemen dua okuyarak gönderdim.
    2 gün önce yine yorganımın aşağı doğru çekildiğini hissettim ve ben hisseder hissetmez vücuduma uyuşukluğu verdi (o uyuşukluğun sebebi kendi ifadesine göre korumalarının kolumu ayağımı kendisi rahat hareket etsin diye tutmalarıymış) hemen göğsümün üzerinde siyah dikdörtgen şeklinde gözleri küçük bir kafa gördüm ve açık söylemek gerekirse biraz ürktüm hemen dua okudum kayboldu.Zaten yorgun ve uykusuzum bir uyutmadın,seni emellerine kavuşturmayacağım gibi hakaretler edip azarladım.
    en son dün gece bu kez omuzlarımda hissettim.Boynuma binmiş ayakları göğsüme sarkıtmış bi yandan ensemi ve saçlarımı okşuyordu.Bacak kısımlarını gördüm,siyah ve bol bir picaması vardı,folklor picamaları tarzında boldu.Bismillah.... demeye başlamıştım ki dizleri ile kafamı sıkıştırdı okumama engel olmak istedi.Direndim ve ayetül kürsiyi okudum.İlk ayetlerde sıkıştırmaya çalıştı sonra yavaş yavaş gevşedi ve tam bıraktı.Ezan okuyup öyle uyudum.
    Bu durumdan memnun olduğumu,aksi halde çözüm arayacağımı veya bulacağımı düşünecek ve iddia edecek arkadaşlar olabilir (nitekim olmuştu da),ama hah deyince çok sağlam hocalar bulunamıyor.Araştırma safhasındayım hala.Medyumlara düşmek istemiyorum.Hakiki ve samimi bir hoca bulmak istiyorum.Cin hastanesini bile düşünür oldum.Bu konuda tavsiye ve fikirlerinizi rica ediyorum.Çünkü bu varlık başımda oldukça iflah olmuyorum ve elimi neye atsam kuruyor.Teşekkür ederim.

"Ey İsrail! Araba çarpsın sana,Kör topal kalasın,Piyango bileti satasın İnşallah"
    “Uçabildiğinizi kimseye söylemeyin inanırlarsa sizi düşürmeye çalışırlar.”
    "Hiç bir zaman düşen Uçakta veya batan Gemide Ateist bulunmaz"
    "Bir bayana tekme atmak sadece karnında ki çocuğun hakkıdır."

Rep Puanı : 37
    Ettiği Teşekkür
    16
    11 mesaja 18 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

Gerçek hayatta bir kız böyle birşey yapsa, rahat bir şekilde karşı koyabiliyorsun. Nefsinin elinde değilsen tabi. Başka bir boyuttaki dişiyle nasıl uğraşılır? İnşallah hangi amelle kurtuluşa ereceğini en kısa zamanda bulup, uygulayabilirsin.

3. magicex Üyemize teşekkür edenler:
    MeHDiX (25.12.2016)

Yer
    “ölüler diyarı"
    Rep Puanı : 45
    Ettiği Teşekkür
    87
    16 mesaja 22 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda kurtulursun bu beladan.

CEM ADRİAN NE GÜZEL SÖYLEMİŞ; Beklemek, şimdi hiç duymayan birine, dünyanın en güzel şarkısını söylemek kadar anlamsız.

5. Titania. Üyemize teşekkür edenler:
    MeHDiX (26.12.2016)

Yer
    den
    Ettiği Teşekkür
    273
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı magicex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçek hayatta bir kız böyle birşey yapsa, rahat bir şekilde karşı koyabiliyorsun. Nefsinin elinde değilsen tabi. Başka bir boyuttaki dişiyle nasıl uğraşılır? İnşallah hangi amelle kurtuluşa ereceğini en kısa zamanda bulup, uygulayabilirsin.
    Alıntı Titania. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah yardımcın olsun inşallah tez zamanda kurtulursun bu beladan.
    Amin teşekkür ederim sağolun.

"Ey İsrail! Araba çarpsın sana,Kör topal kalasın,Piyango bileti satasın İnşallah"

Rep Puanı : 10508
    Ettiği Teşekkür
    4.129
    1.098 mesaja 2.497 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    83

Alıntı MeHDiX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amin teşekkür ederim sağolun.
    Teşekkür mesajı yazmak yasak. Bir önceki teşekkür mesajınız kaldırılmasına rağmen tekrar yazmışsınız.
    Son derece işlevli bir teşekkür butonumuz mevcut.

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

8. Tai Chi Chuan Üyemize teşekkür edenler:
    Mrs.Şeytan (29.12.2016)

Yer
    den
    Ettiği Teşekkür
    273
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür mesajı yazmak yasak. Bir önceki teşekkür mesajınız kaldırılmasına rağmen tekrar yazmışsınız.
    Son derece işlevli bir teşekkür butonumuz mevcut.
    Bilmiyordum.Ayrıca Butonun karşı tarafa teşekkür ve şükranımı eksiksiz sunduğundan şüphe edecek kadar kibarım,sizde kibarlığıma verin.Silme şansım olsa size zahmet vermezdim.

10. 2 kişi MeHDiX üyemize teşekkür etti:
    brotherhood (13.01.2017),Furking (26.12.2016)

Rep Puanı : 10508
    Ettiği Teşekkür
    4.129
    1.098 mesaja 2.497 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    83

Alıntı MeHDiX Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyordum.Ayrıca Butonun karşı tarafa teşekkür ve şükranımı eksiksiz sunduğundan şüphe edecek kadar kibarım,sizde kibarlığıma verin.Silme şansım olsa size zahmet vermezdim.
    Tek yapılması gereken kuralları tekrar bir incelemek, okumak, hatırlamak.

Sevgiyle Kalın..

We all come from the Goddess and to her we shall return like a drop of rain flowing to the ocean...
    Isis, Astarte, Diana, Hecate, Demeter, Kali, Inanna ...

Yer
    den
    Ettiği Teşekkür
    273
    Tecrübe Puanı
    27

Alıntı Tai Chi Chuan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tek yapılması gereken kuralları tekrar bir incelemek, okumak, hatırlamak.

Sevgiyle Kalın..
    Bol bir zamanda okurum tekrardan bütün kuralları..Kalplerin değil,sadece isimlerin mavi olması dileğiyle..Sizde sevgiyle kalın.

13. MeHDiX Üyemize teşekkür edenler:
    brotherhood (13.01.2017)

Rep Puanı : 53
    Ettiği Teşekkür
    11
    11 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Enteresan bir yazı. Olayın gerçek olduğunu ve psikolojik bir rahatsızlığınızın olmadığını varsayarak şunu belirtmek isterim: Oynarlar. Hem de çok güzel oynarlar. Menzile gidip gelince güya enerjisinin düşmesi, ağlaması vs. hepsi oyun. Gayb alemine yani bilinmeyene ait, ne olduğu hakkında kimsenin elle tutulur bir bilgisinin olmadığı, yahut o bilgileri yine o varlıklardan sözde öğrendiği, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz, ama sizin hakkınızda çok şey bilen bir şey tarafından rahatsız edildiğinizi unutmayın. Analizlerinizi ona göre yapmanızı tavsiye ederim.

Menzil olayı ayrı bir komedi. Şeyh uçuyor, müritler uçuyor, herkes uçuyor. Dertlerine derman arayan insanları suçlamıyorum tabi. Eğer o şahıs Gavs ise ve sizin bu durumunuzu çözemediyse çok saçma olur. Çünkü anlatılan odur ki Gavs-ı azam Abdülkadir Geylâni hazretleri cinler tarafından kaçırılan bir kadını bile geri Gerçek velilere zor yoktur netekim. Kısacası Gavs'lık nazar etmeyle, dua etmeyle olmuyor.

Allah yardımcınız olsun. İşiniz zor.

Rep Puanı : 53
    Ettiği Teşekkür
    11
    11 mesaja 26 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

"getirmiştir" kelimesi ve link uçmuş. Gönderimizi düzenleme seçeneği de yok sanırım. şu olaydan bahsediyordum: http://seyyahin.blogcu.com/seyh-abdu...kurtar/1489852

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)