Alıntı Akhenaten Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enteresan bir yazı. Olayın gerçek olduğunu ve psikolojik bir rahatsızlığınızın olmadığını varsayarak şunu belirtmek isterim: Oynarlar. Hem de çok güzel oynarlar. Menzile gidip gelince güya enerjisinin düşmesi, ağlaması vs. hepsi oyun. Gayb alemine yani bilinmeyene ait, ne olduğu hakkında kimsenin elle tutulur bir bilgisinin olmadığı, yahut o bilgileri yine o varlıklardan sözde öğrendiği, hakkında hiçbir şey bilmediğiniz, ama sizin hakkınızda çok şey bilen bir şey tarafından rahatsız edildiğinizi unutmayın. Analizlerinizi ona göre yapmanızı tavsiye ederim.

Menzil olayı ayrı bir komedi. Şeyh uçuyor, müritler uçuyor, herkes uçuyor. Dertlerine derman arayan insanları suçlamıyorum tabi. Eğer o şahıs Gavs ise ve sizin bu durumunuzu çözemediyse çok saçma olur. Çünkü anlatılan odur ki Gavs-ı azam Abdülkadir Geylâni hazretleri cinler tarafından kaçırılan bir kadını bile geri Gerçek velilere zor yoktur netekim. Kısacası Gavs'lık nazar etmeyle, dua etmeyle olmuyor.

Allah yardımcınız olsun. İşiniz zor.
Menzil ile yazdiklariniza bakılırsa ora ile ilgili bir bilgi sahibi değilsiniz anlaşılan ..cevabım size karşı bir misilleme Yada olumsuz bir taraf teşkil etmiyor..yanlız şunu bilmenizi isterim ben 8-10 kez gittim menzile ama ne seyhin nede muridlerin uçtuğunu gördüm .yaşadığım bir mucize varki onu anlatamam bile..neyse konuyu çok dallandirip budaklamaya gerek yok gidip görmek gerekiyor sadece ehli sünnet vel cemaat üzere yaşamaya çalışıyorlar..dipnot..derdime derman arar idim ne bilirdim derdim bana derman imiş..