herşey kötüye gitmeye başladıysa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ladylynn

Kayıtlı Üye
merhaba bir yol göstermenizi diliyorum 3 yıllık evliyim bir bayanım 2 düşmanımız var ikiside benım ailemden olabılecek her türlü kötülüğü yaptılar. herşey çok iyiyken eşimin uzun zamandır işleri kötü gitmeye başladı maddi acıdan tüm kapılarımız kapanmaya başladı çok zor durumdayız inanın şuan havalar soğuk ama evimden doğalgaz bile yakmıyorum idareden bunun dısında eşim sürekli sıkıntılanıyor gunun belli saatlerinde esneme ağırlık ve sinir geldiğini söylüyor. eşim uzun zamandır işsiz çalısmıyor biz artık büyü yapıldığını düşünuyoruz. bunu nereden anlarım yıldızname bakımı ile çıkarmı büyü var ise isim çıkar mı? yardım lütfen burada fikir alışverişi yapalım

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Yıldızname bakımı için urumhamatahayil veya yule'ye özel mesaj ile başvurabilirsiniz.Yıldıznamede büyü yapanın isminin çıkıp çıkmadığı konusunda bir bilgi sahibi değilim maalesef.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Allah yardımcınız olsun umarım kısa sürede sıkıntınız çözülür ben büyü ihtimali üzerinde durmuyorum fakat başka türlü bir fikir verebilirim.
Eğer eşiniz daha önce 600 gün sigortalı olarak çalışmışsa 1300 tl kadar bi işsizlik parası alabilirsiniz. başvurdunuz mu bilmiyorum ama aklınızda bulunsun.

ladylynn

Kayıtlı Üye
yaa çok iyisiniz çok teşekkür ederim fikir verdiğiniz için başvurmadık bir araştıracagım suan böyle bir seyden haberim yoktu çok teşekkürler tekrar

Padre

Kayıtlı Üye
Kardes allaha sığın ondan iste! Sakın falmis büyuymus yildiznameymis hiç bulaşma !

ladylynn

Kayıtlı Üye
bazen işin içinden çıkılmıyor ben dert varsa derman da vardır diye düşünüyorum bazen biz insanların bazı şeylere gücü yetmiyor bu büyü varsa çözümüde var diye düşünuyorum mesela hasta doktor ilişkisi gibi ama doğru kişiyi bulmak çok önemli

Naos

Kayıtlı Üye
Merhabalar.Büyü yapıldığını sanmıyorum.Herkesin böyle durumlardan geçtiği dönemler olur.Eşinizin sinirlenmesi aniden ağırlık çökmesinin pek çok sebebi olabilir.Psikolojik olarak desteğe ihtiyacı olabilir.Tanrı yardımcınız olsun.

ladylynn

Kayıtlı Üye
tam 3 yıldır aynı problemler katlanarak büyümekte öyle terslikler yaşıyoruz ki artık işin içinden çıkamadığım ve hissiyat olarak yoğun bir şekilde bu enerjiyi hissettiğim için olabileceğini düşündüm çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...