Psi Ball nasıl Görebikirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Vengaence

Kayıtlı Üye
Merhaba, Psi-Ball'u 30 saniyeye yakın bir sürede yapabiliyorum. Yapma konusunda sıkıntım yok sadece çok fazla oluşturursam başım ağrıyabiliyor. Ben bir adım daha ilerletip bu topu görmek istiyorum.
Psi Ball'u görmek için çok mu aceleciyim?
Görmek için daha fazla enerji mi vermeliyim
Ayrıca benim yaptığım topu başkası hissedebilir mi?
Teşekkürler

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Süptil enerjiyi, maddi gözlerinizle göremezsiniz çok nadir olarak bazen dumanm ya da ışıma şeklinde görülebiliyor o da nadir oluyor ya da her enerji türünde olmuyor. Çok çok nadir de BaZı teknolojik aletlerle görülebiliyor. Kirlian fotoğraflarda bile pek çok süpril enerji türü görülemiyor. Belki bir gün manevi ya da maddi teknolojiler geliştiğinde daha görünür olacak.

Duru görü, üçüncü göz ile evet görebilirsiniz. Manevi halinizi geliştirmeye devam etmeniz yeterli. Sitede pek çok yöntem var. Uygulayınız. Unutmayın her yöntem herkes de işe yaracak diye bir şey Yok. Belli bir süre aynı yöntemi denedikten sonra olmaz ise başka yöntemleri deneyiniz.

Enerji topu manevi olarak hissedilebileceği gibi fiziksel olarak hissedilebilir. Isınma, soğuma, elektrik çarpa, kişiyi enerji ile devirme gibi. Örneğin ben psiwall oluştuktan sonra elimi yıkıdağımda elimden buhar çıkmaya başlamıştı. Yanlış görüyorum sandım arkadaşlarıma gösterdim onlarda gördü. Tesadüfü olarak olmuştu. Bazen yoğunlaşmak için ev işi yaparım. Hamur yaparım. Değişmesini istediğim bir olayla ilgili düşürken enerji üretiğimi fark ettim. Bende düşüncelerimi öfkemi hayal kırıklığımı üzüntümü elimdekine akıtmaya başladım. Sonra elimi yıkamaya başladım. Sanki sicak bir çaydan çıkan buhar gibi elimden duman çıkmaya başladı. İlla böyle olacak demiyorum tesadüfü olarak kendi yaşadığım durum bu. Enerji topu çalışmaların da değmeden bir kişiyi devirmek geriye yatırmak kağıdı hareket ettirmek, suyu ısıtmak (kaynama noktasına getiremedim) gibi pek çok şeyi yaptım. Öyle çaba da sarf etmedim. Çok ilgi alanım olmadığı için üzerine gitmedim ama bana özel olduğunu sanıyorum hepimiz nihayinde enerjiyiz. Kendine güven, odaklanma ve biraz pratik ile hissetirebilir hale getirebilirsiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...