Sayfa 1/2 12 SonSon
20 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Sizce gerçek midir doğrumudur

Paylaş

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Standart Sizce gerçek midir doğrumudur

öncelikle ğerkeze Selamın aleyküm size sorum şu yazdım şeyi biryerde okudum sizce doğrulu nedir cevablarsanız sevinirim
    KEŞFİ ESRAR
    Bir kimse her gün sabah namazından sonra bunu 100 defa okumaya devam etse
    Biiznillah alemi gaybtan çok şeyler kendisine ifşa olunur. Ehli yakin olurlar.
    Gözlerinden zulmet perdeleri kaldırılır.
    Eğer halvette riyazetli oruç tutarak 19 gün boyunca her gün 1931 defa okusalar
    kalb gözleri açılır. Kabir ehlinin hallerini müşahede ederler. Hatta onlarla
    konuşur. Ervahtan bir bölük kendisine musahhar olur. Gizli sırları keşfeder.
    Acayipler zuhur eder.
    Eğer halvette riyazetli oruç tutarak 19 gün boyunca her gün gecede ve gündüzde
    4832 defa okusalar Hakk teala o kişiye yeryüzünün hazinelerini açar. Nereye
    gitse toprağın üstünü nasıl görüyorsa altınıda öyle ayanen görür. Bütün defineler
    hazineler kendisine arz olunur. Dünya eline geçer. Ehli keramet olurlar.
    Sayılmayacak kadar hayırlar bereketler husule gelir.
    Eğer 3 gün halvette riyazetli oruç tutup her gün 44496 defa okusalar çok büyük
    havvaslar zuhur eder. Ez cümle bütün mahlukat kendisine musahhar olur.
    Alemlerin kapıları o kişiye açılır. Alemi gaybten dilediği nesneyi hemen filhal
    önüne koyuverirler. Allahü tealadan gayri hiç kimseye muhtaç olmaz. Ervahtan
    bir bölük musahhar olur, eğer tayyi mekan eğer havada uçmak her ne dilese
    hemen yerine getirirler. Ta mağribten meşrika alemde her ne olup bitse hepsini
    haber verirler. Sayılmayacak havvaslar bahşolunur.
    وعنت الوجوه للحي القيوم :budur Okuyacak
    Türkçesi: ve anetil vucûhu lilhayyil kayyûm

Yer
    Değişken
    Rep Puanı : 119
    Ettiği Teşekkür
    5
    11 mesaja 19 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    23

Cübbeli ahmet hocanın dediği gibi bazı esmalar var okumaya kalksan insanın ömrü yetmez Benim şahsi fikrim bu

Tüm bu olup bitenin anlamı sensin.Sebebini Bilmediğin başlangıcın sebebi olmayan finalini de göreceksin.Ne ben,ne sen.Farkına varmadan farkına varabiliyor isen tadına varacağın tek şey ZAMAN.Paylaş,hükmetme.Savaş ama hor görme.Yenil ama pes etme.Kaybet, ama boyun eğme.Kazan ama böbürlenme.Sev,sevil,öfkelen,nefret et,özür dile,vazgeç,gururlan,Geri dön,ağla,kork! Bol bol gülümse,kahkaha at.Hepsi senin,zamanı kaybetme,tadını çıkar...

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

ben sabır ederim ömrümü harcasam fark etmez sonuçta allah adına yapacan ben sadece gerçekten olurmu olmazmı merak ediyorum bilen biri cevablarsa çok memnun olurum şimdiden hepinizden allah razı olsun

Rep Puanı : 121
    Ettiği Teşekkür
    53
    44 mesaja 58 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Gerçeklik yapıyı çok yüksektir hem inanç hemde gönülden olması çok önemli olup bu tür sırlı faziletli zikrlerin hatta ve hatta normal Esma ı Şerif ler içinde geçerlidir daha ince sırlı bilgilere ulaşmak için ilim kitaplarından yardım alabilirsiniz tabi çok meşakkatli olup sabır ve erdemlik gerekmektedir.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

Allah yolunda olacaksa yıllarca bile iabdet etmeye hazırm hiç ara vermeden yeterki Allah katında yükseleyim

Rep Puanı : 5444
    Ettiği Teşekkür
    1.006
    1.143 mesaja 2.576 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    53

Bunlar hem doğrudur hemde değildir diyebiliriz.Çünkü bunlar çalışmak ile elde edilemeyecek makamlar.mutasavvıflara baktığımız zaman her zikri tertibi yapmalarına rağmen zahmetten başka birşey elde edemedikleri görülür.Kısacası böyle hallere kavuşmak için ilahi sistem tarafından seçilmiş olmanız gerekmektedir.Böyle haller sırf harkuladelik olsun diye kişilere verilmez bir misyon ile görevlendirilmiş olmanız gerekmektedir.İşin birde şu boyutu var esmaları çalışmak suretiyle boyut kapılarını aralamak mümkün oluyor eğer maksadınız paranormal şeylerle karşılaşmak ise bunun yöntemleri çoktur.Ama maksadınız Allaha yakınlıksa illaki bahsettiğiniz makamlara erişmek gibi bir şart yok bunun için.

7. yare-i yarim Üyemize teşekkür edenler:
    pembe pelerin (28.12.2016)

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4361
    Ettiği Teşekkür
    4.456
    1.128 mesaja 2.144 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    39

Okumaların yanında buna da uygun bir yaşam kurarsa mesela kimse hakkında konuşmaz, bir davranışta bulunurken iyi mü kötü mü ölçüp tartarsa, kalbi temiz tutacak şeyler yapıp, baktığı her yaratılmışta yaradana şükretmek gibi iyi huyları olsa üstünede bu terkipleri yapsa neden olmasın? Bence mümkün.

Yer
    Gayb Âlemi
    Rep Puanı : 143
    Ettiği Teşekkür
    56
    41 mesaja 65 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Kabirdekiler ile nasıl konuşuluyor bunu bana açıklayabilir misiniz ? Ruh farklı bir boyutta, burda kalan sadece ölmüş bir beden.. Said nursi de kaybolan fındık, cevizini Geylani'ye buldurduğunu söylüyormuş. Son olarak okunacak duanın türkçe anlamını da araştırmışsınızdır inşAllah. Eğer biliyorsanız ben de merak ediyorum yazarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Kırıldıkça sağlamlaştı, sanki kalbim kemikten.

Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    1

benim allaha yakınlık artı olar birmisyonum var misyonumda şu bunları allaha yakın olmaktan öte örendim bilgilerle insanlara yardım etmeyi istiyorum örneğin cinlenmiş muslat olayları büyü olaylarına maruz kalmış insanları kurtarmak gibi şeyler yapmak istiyorum

Rep Puanı : 121
    Ettiği Teşekkür
    53
    44 mesaja 58 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Alıntı lord5454 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim allaha yakınlık artı olar birmisyonum var misyonumda şu bunları allaha yakın olmaktan öte örendim bilgilerle insanlara yardım etmeyi istiyorum örneğin cinlenmiş muslat olayları büyü olaylarına maruz kalmış insanları kurtarmak gibi şeyler yapmak istiyorum
    Bu sözlerinize nazaran Allah şimdiden yardımcınız olsun hacetinizi yerine getirir inşallah. İlmi konuları karşılıksız Allah rızası için yapar isen önündeki bütün kapılar sonuna kadar açılır buda benden ek bir bilgi olsun .TL Çay çorba şeker Vs gibi şeyler yapılan iş karşısında alındığı vakit zarar vermektedir ve bu tür zararlar 37+yasindan sonra fiziksel hastalıklar olarak geri verilmektedir. El kol bacak tutmaması kas erimesi kemik erimesi gibi en çok gözlenen hastalıklar belirmistir.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)