3000 esma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SadStory

Kayıtlı Üye
3000 esma ile yapılan bir büyüyü uygulamak istiyorum bu tür şeylerde mum kullanmayı seviyorum bundada mum kullansam etkisini arttırırmı ? Birde çoğu yerde besmele ile başlayın diyor ama onlar dua için sanırım ben büyü olarak yapacağımdan dolayı besmele cekmelimiyim?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Başlı başına bir büyü olup, günü zamanı vakti çok önemlidir.
Allahın isimlerinden oluşan Esma larda büyüye kalkışmanin cezası fani dünyada çok ağırdır ve kurtuluşu yoktur.
Bu tür uygulamalarda korunma dua ları bile az kalmakla birlikte en güçlü ruhani davetlerde bile kullanılan koruma dua ları dahi güçsüz kalmaktadır. Harama kullanıldığı anda herşey ters gider bütün herşey olumludan olumsuza geçer. Dualar güçlerini kaybeder ve boyut arasında bir kapı açılır ve bu durumda iki taraftan biri ciddi zarar ziyan vr sıkıntılar ile karşılaşır.
Aşk duygusal bir hayat yaşayayım derken kendi elleriniz le ya kendi hayatınızı zindan edersiniz yahut karşıdaki kişinin.
Allahın isimlerinden oluşan bir uygulamaya haramı karıştırmanin cezası fani dünyada çok ağır olup hiç kimsenin kurtaramayacagi dertler ve sıkıntılar doğurur.
Bu büyü ile iki taraftan biri %1.000.000 zarar göreceği kesin olup ya delirecektir yada ölüme kendi elleriyle gidecektir.
Allahın isimlerini zikrettiginiz anda oluşacak meydana gelicek güçten enerjiden gelicek olan cinden bahsetmeme gerek yok heralde :)

Mum kullanıcakcaniz pembe doğal bir mum kullanın ve sakin sondurmeyin bırakın kendi kendine sönsün daha kesin sonuç alırsınız.

Bu uygulamanın duası yoktur aşk meşk olayları direk büyüye girmektedir çünki karşıdaki kişinin rıza si yoktur.
Bu tür bir zikir ile büyüye kalkışmak bir hata besmele okumak ayrı bir hatadır
Tabi denemeden bilemezsiniz :)
Büyüyü yaptınız zarar gördünüz bozmak istiyorum diyor isen öyle bir imkanın olmayacağınida belirtmek isterim.
Dua lar davetler Huddamlar kötüye harama kullanıldığında iki ucu keskin kılıç gibidir yani ne yapar san yap maneviyat olarak kan akacagini söylerler.

SadStory

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim , bu büyü ile delirecektir yada ölüme gidecektir derken neyi kastettiniz orayı anlamadım.Mumun doğal olması şartmı peki? benim kullandığım mumlarda etki görmüştüm fakat doğal olup olmadıklarını bilmiyordum

Elysium077

Kayıtlı Üye
Doğal mum uygulamalarınız açısından daha kesin sonuç almanızı sağlar.
Dediğim gibi Allahın adlarını büyüye kullanıldığı vakit korumasız kalıyorsunuz olumlu herşey olumsuzlasiyor dua lar daki olumlu enerji tersine dönüyor.

Allahın isimlerini şahsen ben 1497 defa okuduğumda korumam olduğu halde illaki bir kişi geliyor.

Neden delilik neden ölüm, bu isimler dua değildir sıradanlıgi yoktur başlı başına çok özel ve çok güçlü olup arş ı delebilecek yerle gök u bir edecek kadar güçlüdür. Peki biz bu kadar büyük güçlükle olan isimleri neden kötüye kullanırız ki? Canımıza mi susadık ne.

Başka muhabbet celb lerine bakınız, arayın araştırın iyice yoklayin.

En basitinden Egerki karşındaki kişi ile bir geçmişin var ise aran kötü eskisi gibi sevgisi olsun Vs diyor isen
Sahmeran dua sini oku. Allah sizi birbirinize uygun gördüyse sizi kavuşturacak aradaki darginliklar kalkacaktır. Dua karşılıksız kaldıysa bilin ki Rab bin istediği bu değildir hayırlısı buymuş diyeceksiniz.
İyice araştırın sorun soruşturun
Sağlıcakla kalin

SadStory

Kayıtlı Üye
Peki o zaman o kadar güçlüyse başka birşeyi deniyeyim madem.Birde son bir sorum olacaktı uyguladığınız korunma yöntemi nedir?

Elysium077

Kayıtlı Üye
Neye göre kime göre koruma?
Forum içersinde korunma dualarına doğru bir şekilde ulaşabilirsiniz vaktim zamanım oldukca duaların doğruluğunun kontrolünü yaparım paylaşan kişiler doğru bilgileri paylaşmış olup kullanıcı yorumlarınida göz ardı etmeyiniz. Bir çok cvp kullanıcıların sorduğu sorularda
Her amaca uygun korunma yöntemleri vardır. Davet ler olsun ruhani olsun dünyevi olsun...

Baska bir şeyden kastınız nedir?sizin için Bir sorun teşkil etmeyecekse paylasirmisiniz bizimle.

SadStory

Kayıtlı Üye
Başka birşeyden kastım sizin önerinizdeki gibi şahmeran duası henüz araştırmasını yapmadım ona bakıp ona göre onu uygulayacağım.Yardımlarınız içinde ayrıca teşekkür ediyorum :)

Elysium077

Kayıtlı Üye
Içtenlikle ben teşekkür ederim.
Büyüden vazgeçtiğinize gerçekten mutlu oldum.
Muhabbet celb lerine bakınız araştırınız Allah en doğrusunu bilir biz isteyelim istemekten kacinmayalim cekinmeyelim bizim için Hayırlısı ise şüphesiz ki bize istediğimizi vericektir.
Sağlıcakla sevgiyle kalmanız dileğimle...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...