yaşlı cinler ile genç cinler arasındaki fark ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

modteam

Kayıtlı Üye
arkadaşalr kusura Bakmayın klawye Bozuk yeni laptop alıcam Bir sorum var

Biri Bana sana yaşlı Bir cin musallat olmuş dedi Bu iyi Bir şeymi kötü Bir şeymi yani demek istediğim genç ile yaşlı arasındaki fark ne
dahamı kötü yada iletişime nasıl geçerim

yazım hatası içinkusura Bakmayın

ha Biride dedi sana 5 tane cin musallat olmuş ama Berduş cinler dedi yani Boş gezen Bu ne demek

Birde Bir yeteneğim galiBa istediğim insana rüya göstereBiliyorum.

Snooww

Kayıtlı Üye
Detaysız anlatmışsınız ve size bunu söyleyen kim bir hoca falan mı ?
Size bir şey musallat olduğunu nasıl anlamış veya nasıl bir şey olduğunu nasıl anlamış ?

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Yaşlı cin ile genç cin arasındaki fark, en basitinden yaş farkıdır. ;) Silkelen ve kendine gel bence, sen de her 100 kişiden 500'ünün içinde bulunduğu kendini özel hissetme senduromuna düşmüşsün.

modteam

Kayıtlı Üye
yarın tekrar hocaya gidicem eğer bir gelişme olursa haber veririm klawye bozuk ksura bakmayı ayrıntılı Bir yazı yazarım konu ile alakalı Bakalım nediyecek

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
O hocayı bana da göndermenizi rica ediyorum boş bir vaktin de arkadaşlarına söylesin beni ziyaret etsin. Şaklaban ile gerçeği ayırt etmenizin hem sizin hemde çevrenizdekiler için yararlı olacağını düşünüyorum kendinize bakabildiğinizce iyi bakın. Sübhanekeyi okuyabilen herkes hoca değildir.

modteam

Kayıtlı Üye
O hocayı bana da göndermenizi rica ediyorum boş bir vaktin de arkadaşlarına söylesin beni ziyaret etsin. Şaklaban ile gerçeği ayırt etmenizin hem sizin hemde çevrenizdekiler için yararlı olacağını düşünüyorum kendinize bakabildiğinizce iyi bakın. Sübhanekeyi okuyabilen herkes hoca değildir.

öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim Ben tekrar Bir hocaya gittim zaten yukarıda Belirttiğim giBi ilk Başta davet etti güzelce oturdum Biraz ürktüm evin her tarafında arapca yazılar vardı vefk diye taBir edilen koruyucu şeyler olsa gerek annemin BaBamın adını sordu söyledim arapça Birşeyler yazdı altına galiBa isimlerin arapçasıydı yada öyle Bir şey fakat annenin adı yanlış dedi kağıda Baktım harfleri karıştırmış feyruz feryuz diye yazmış neyse değitirdi sonra Biraz Bekledi ve sana yedi yaşında Biri gelmiş dedi hastalık o an etki etmemiş 11 yaşında Biraz ilerleyip tam teBelleş olmuş dedi yaş 21 o günde Bu güne devam etmiş zten hiç Bir işim rast gitmedi neyde seccade getirdi otudum rahat ol dedi korkma tamam dedim Birde ağaç getirdi ufak tefek Bir ağaç ses çıkarmadan okudu vuruyorduda hafif hafif Bir rahatladım Biraz korkudanmı yoksa duanın etkisiylemi Bilinmez sonra devam etti uzunca Bir süre vucudunda deri altında herhangi Bir titreme oluyormu dedi yok dedim kalktı oturdum sandalyeye Bir muska verdi taktım Benim muskam dedi seninkini yapana kadar Bunu takacakmışım Birde muska yazdı dedi suya koy Bir hafta Boyunca iç suda kalsın 3 Bilemedin 4 kez sana okumaya devam edicem dedi ve ücret herşey dahil 400 tl istedi iyleşeyim sıkıntı değil para öBür hocada 1000 lira aldı daha kötü oldum Bu hoca iyi giBi arkadaşlar Belkide derdimi hocaya tam anlatamıyom ne yapmaluıyım hiç fikrim yok

dün gecede Başıma Böyle Bir olay geldi geceleri hep uyanırım her gece ama Bu sefer lavaBoya gittim geldi Balkonda sigara içtim yatağa girdim girmez olaydım 10 saniye falan hareketsiz kaldım Bana doğru gelen ayak sesleri duydum dev giBiydi sanki Besmele çektim düzeldim sizce Bu neydi

derdimi anlatamıyorum Biraz yarımcı olun

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
bu gittiğiniz hocanın da fiyasko olduğunu düşünüyorum söylediklerini yaşamamışsınız yaş konusunda eğer sizi etkileyen bir iki işaret ve yorum yaptı ise 3 yaşında başlamış 5 yaşında tekrar karşılaşılmış ve 19 da daha da artmış gibi yorumlar yapıldığında acaba 3 yaşında ne oldu 5, 19 da ne oldu bu adam söylüyor da gerçekten bir şey oldu mu? Kısmını sorgulamanız o gün hocaya bir ücret vermemeniz eğer söylediklerinde haklı ise tekrardan gidip istediği ücreti vermeniz dorğudur ki bence hoca hala bir fiyasko. Eğer başınızdan geçenler dün yaşadığınız sizi bu yoldan uzaklaştırmanız için dürtüyorsa korkularınız, hisleriniz yeni bir konu açıp varlıklardan korunma duası istiyorum olsun adı. O şekilde daha çok bilgili insanlar size gerek kurandan gerek tesirli uygulamalardan bahsedecektir hemde ücretsiz ve doğru.

Ü

Üye silindi 55028

Ben de olayı tam olarak bilmiyorum ama belli gün boyunca dua okuyunca cinlerin çıkacağı ,terk edeceği yazan dualar var.Evi kapatma duası var korunmak için.Yedi sekiz yöntem vardı okuduğum kitapta bu başka bir kitap, belli sayılarda olması önemliymiş diye biliyorum.Bide bu tarz sorunlardan kurtulmak için yüklü paralar kaybeden insanlar biliyorum.Esprisi bir yana animelerdeki gibi elinle enerji gönderip çıkart kardeş diyim papanın çocuğun başını sevmesi gibi.Gülün herkes negatif varlıkların bu tarz şeyleri sevmediğini bilir.

modteam

Kayıtlı Üye
bu gittiğiniz hocanın da fiyasko olduğunu düşünüyorum söylediklerini yaşamamışsınız yaş konusunda eğer sizi etkileyen bir iki işaret ve yorum yaptı ise 3 yaşında başlamış 5 yaşında tekrar karşılaşılmış ve 19 da daha da artmış gibi yorumlar yapıldığında acaba 3 yaşında ne oldu 5, 19 da ne oldu bu adam söylüyor da gerçekten bir şey oldu mu? Kısmını sorgulamanız o gün hocaya bir ücret vermemeniz eğer söylediklerinde haklı ise tekrardan gidip istediği ücreti vermeniz dorğudur ki bence hoca hala bir fiyasko. Eğer başınızdan geçenler dün yaşadığınız sizi bu yoldan uzaklaştırmanız için dürtüyorsa korkularınız, hisleriniz yeni bir konu açıp varlıklardan korunma duası istiyorum olsun adı. O şekilde daha çok bilgili insanlar size gerek kurandan gerek tesirli uygulamalardan bahsedecektir hemde ücretsiz ve doğru.

öncelikle Bir şey oldumu Bilmiyorum olmuşta olaBilir ama ailenin dediğine göre 1.5 yaşındayken Boğulma tehlikesi geçirmişim Başıma kayBolma kaza giBi işler gelmiş çocukken çok o zamanlarda Baya hocalara götürmüler Beni ama entaresan Bir şey yok Bildiğim kadarı ile hocanın dediklerinden Bir şey anlamadım gerçekmi Bilemiyecem o kadar kötü değil durumum sadece korkuyorum içimde cin varmış şüphesine kapıldım son zamanlarda

Ben de olayı tam olarak bilmiyorum ama belli gün boyunca dua okuyunca cinlerin çıkacağı ,terk edeceği yazan dualar var.Evi kapatma duası var korunmak için.Yedi sekiz yöntem vardı okuduğum kitapta bu başka bir kitap, belli sayılarda olması önemliymiş diye biliyorum.Bide bu tarz sorunlardan kurtulmak için yüklü paralar kaybeden insanlar biliyorum.Esprisi bir yana animelerdeki gibi elinle enerji gönderip çıkart kardeş diyim papanın çocuğun başını sevmesi gibi.Gülün herkes negatif varlıkların bu tarz şeyleri sevmediğini bilir.

evet olaBilir doğru Benimde 1.cide 1000 liram şimdi ise 400 tl gitti allah sonumu hayretsin ama etrafımda sanki zarar vermek istemeyen Bir varlık var giBime geliyor Bir türlü nasıl iletişim kurucam anlamadım

fako

Kayıtlı Üye
Yaşlı cinler bir büyü ile size etki etmesi için görevlendirildiyse, daha zor ve uzun sürer ayrıca kolay bir şekilde kurtulamazsınız. Ancak genç cinlerin bazıları o kadar inatçi olmuyor.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
size bunu diyen kişi kim bilemiyoruz ama musallat demesi şaşırtıcı çünkü musallat olsaydı buraya yazamazdınız çünkü musallatta bildiğimiz fiziki zararlar söz konusu.Bence gerçekten işin ehli birisine bakım yaptırın.

Elysium077

Kayıtlı Üye
... Ee şey benim merak ettiğim bir şey var :)
Hocanın size verdiği muska duruyor ise acarmisiniz :) bana yollarmisiniz. duruyor ise nasıl açılacağı hk size bilgi veririm.
Birde kişiye ait muska yi takmazsaniz daha iyi olur. Ne olur ne olmaz herşey bian tersine döner olmayacak şeyler olü verir.

Hem demem o ki Herhangibir musallat durum söz konusu değil '' yare-i yarim'' dediği gibi musallat durumu olsaydi fiziki zararlar görür aklı dengeniz bozuk olurdu.

Hem o ağaca vurma muhabbetini çok iyi biliyorum kişi içersine cin girmiş kişilere yapılır titreme oldumu diye sorması o yüzden.
İçinize ne bir cinkacmis nede bir musallat olan var.

He tabikide İnsanoğlunun bir çoğunda sorunlar sıkıntılar bulunmaktadır gerek somut gerek soyut. Kendi sorunlarınızı kendiniz çözebilirsiniz bu gücü yeteneği bizzat yaradan bize bahsetmiştir. O Kutsal Kuran-Kerimi boşa bizlere vermedi.
Önemli olan kitabı okumak anlamak duaları doğru yer de doğru zamanda okuyabilmektir. Bunun için size internet yardımcı olucaktir. Arayın araştırın sorun soruşturun hem sizden kimse TL istemeyecek. Egerki uygulamalariniz da ilerleyen vakitler de kendinizde bir şey olduğuna dair gözlerinizle gördüğünüz vakit işte ozaman ben de bir şeyler var diyin. Hep kötüye yorumluyoruz herşeyi biraz ılımlı olumlu düşünmek gerekiyor bizi biz yapan güzel düşünceler dır :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...