Rahat Bırakmıyorlar

Lightofgod

Kayıtlı Üye
küçüklüğümden beri varlıklarını hissettim. ama 3 yıldır çok yoğun hissediyorum ve görüyorum.
son 5 6 aydır yoktu rahattım. Ama 2 3 gündür yine başladı. Beni rahatsız eden şey ben artık korkmuyorum
alıştım. Hislerim çok kuvvetli kalp gözüm açık duygusal olarak da galiba bu tarz şeylere çok açığım.
gördüm çok defa. bu tarz şeyler yaşayan veya merak eden varsa özelden cevaplayabilirim sadece burda yazıp insanları etkilemek istemiyorum.
bu gece yine gördüm rüyamda. Bana sahip olmak istiyorlar galiba ben buna yoruyorum
Rüyamda bir adam bana yanaşmaya çalışıyor. Bende istiyorum galiba. tam yakınlaşacakken gözlerini görüp anlıyorum 3harfli olduğunu. kurtulmaya çalışırken okulda hoşlandığım bi çocuk var o geldi kurtardı beni. Sonra ona sarıldım yüzüne baktım ki onun şekline girmişler balkondayız ittim düşürdüm onu. eğildim baktığımda hiç birşey olmamış gibi bana baktı sırıtarak gitti..
bu ve bunun gibi birçok rüya görüyorum o yuzden "ne var bunda" diyebilirsiniz de.. rüyamda bana sahip olmaya çalışırlarken görüyorum hep. son anda uyanıyorum veya uykumda dua edip kurtuluyorum.
önceki gece de kapıma vurdular. duydum sesleri. hissi olarak gördüm bildim ki kapının önündeler. 3 tanelerdi... adımı söyleyip güldüler
benimle dalga geçiyorlar sürekli. adımı söyleyip gülüyorlar. korkutmaya çalışıyorlar ama ben korkmuyorum bu defa sinirleniyorlar..
o kadar mutsuzum ki ortada birşey yok ruhum inanılmaz sıkılıyor kalbim sıkışıyor göğsüm daralıyor.
aklıma girmeye çalışıyorlar hissediyorum dua ederken tövbe haşa sanki Rabbimden değil de onlardan istiyormuşum veya istesem yapacaklarmış gibi hissediyorum. bir anlığına hemen. rahatsız olduğum şey bu. onlardan değil, onlarla iç içe yaşamaya alışmaktan korkuyorum. sadece paylaşmak istedim.. Biraz konuşabilir miyiz...

boristanblue

Kayıtlı Üye
Allah yardımcın olsun , şunu unutma ki bizler onlardan daha üstünüz , iradene sahip çık ve bu konuları düşünme, çünkü düşündükçe insan bir şey olmasa da olacakmış yada oluyormuş gibi hisseder ve kendisini yok yere sıkar, korkmaman çok güzel , artık şimdi düşünmeyip umursamamaya başla ve Allah'a sığın gör bak Allah'ın izni ile daha da iyi olacaksın değerli arkadaşım.

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
kac yasındasın ve evlimisin,ailenlemi yasıyosun.

KadimRuh

Banlı Kullanıcı
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.Bende küçüklükten beri iç içeyim malesef.Uzun zamandan beri hiçbirşey yoktu ama dün gece sabaha karşı bende kötü bir rüya gördüm.Mutfakta bir kadın ile adam oturuyordu birşeyler konuşuyorlardı.Sonra hatırlayamıyorum ama bi diyalog geçti aramızda adam kafasını ters çevirdi o an anladım bende ne olduğunu felak ve nas suresi okumaya başladım.Duanın etkisi ile benden uzaklaşıp bağırmaya başladı.Daha sonra kendimi banyoda gördüm aynaya baktım be gözbebeğimin kocaman olduğunu gördüm açık kahve rengiydi ve gözbebeğim yoktu.Sonra uyandım bir bardak su içip yattım.Tabi huzursuzluk oldu üzerimde tam uykuyla uyanıklık arası derler ya o haldeyken sol kulağıma çok şiddetli bir şekilde bir adam bağırdı daha sonra odadan gelen tıkırtılar oldu.

Yapacak birşey yok tevekkül edip uyudum.Sen onlardan güçlüsün bunu bil Rabbine sığın.Ben bu şekilde telkin ettim kendime hep.

Dün gece sanada olması ilginç geldi ama..

Lightofgod

Kayıtlı Üye
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun.Bende küçüklükten beri iç içeyim malesef.Uzun zamandan beri hiçbirşey yoktu ama dün gece sabaha karşı bende kötü bir rüya gördüm.Mutfakta bir kadın ile adam oturuyordu birşeyler konuşuyorlardı.Sonra hatırlayamıyorum ama bi diyalog geçti aramızda adam kafasını ters çevirdi o an anladım bende ne olduğunu felak ve nas suresi okumaya başladım.Duanın etkisi ile benden uzaklaşıp bağırmaya başladı.Daha sonra kendimi banyoda gördüm aynaya baktım be gözbebeğimin kocaman olduğunu gördüm açık kahve rengiydi ve gözbebeğim yoktu.Sonra uyandım bir bardak su içip yattım.Tabi huzursuzluk oldu üzerimde tam uykuyla uyanıklık arası derler ya o haldeyken sol kulağıma çok şiddetli bir şekilde bir adam bağırdı daha sonra odadan gelen tıkırtılar oldu.

Yapacak birşey yok tevekkül edip uyudum.Sen onlardan güçlüsün bunu bil Rabbine sığın.Ben bu şekilde telkin ettim kendime hep.

Dün gece sanada olması ilginç geldi ama..

kac yasındasın ve evlimisin,ailenlemi yasıyosun.

psikiyatriste görün

Allah yardımcın olsun , şunu unutma ki bizler onlardan daha üstünüz , iradene sahip çık ve bu konuları düşünme, çünkü düşündükçe insan bir şey olmasa da olacakmış yada oluyormuş gibi hisseder ve kendisini yok yere sıkar, korkmaman çok güzel , artık şimdi düşünmeyip umursamamaya başla ve Allah'a sığın gör bak Allah'ın izni ile daha da iyi olacaksın değerli arkadaşım.

Hepinize tesekkur ederim..
21 yasindayim ogrenciyim yurtta tek kaliyorum.
Yine oldu. Dun gece. Yine cok yakindan...
Bilmiyorum Rabbim hepimizi korusun

Bozkurt61

Kayıtlı Üye
Bana da uğruyorlar ayda 1 kere falan ama benimki rüya değil görüyorum yani , geçen uyuyordum sebepsizce uyandım gözümü açtım tavanda kocaman bir adam yüzü bana bakıyor noluyo lann diye zıpladım yataktan sonra gitti , dalga geçiyolar galiba :) sen duanı et kendini korumaya al baktın olaylar dahada kötüleşiyor bilgili birinden yardım alırsın .

asterix

Kayıtlı Üye
Bazen psişik saldırıyı direkt şahsa değil yakındaki bir kişi aracılığıyla yapıyorlar onu kışkırtıyorlar bu durumnda farkında olmak gerek.