İradeyi etkilemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lookinside

Kayıtlı Üye
Merhaba, şimdi sizlere belki de gelmiş geçmiş en saçma soruyu soracağım ama benim için çok önemli bir mevzu. Üniversitedeki dekan hocamdan bir talebim olacak ekstra kredi almakla ilgili, eğer bu krediyi alıp fazladan ders alamazsam okulum bir sene daha uzuyor. Her şey tamamen dekanın elinde gidip gerekli talepte bulunacağım ancak çok kuralcı bir insan ve söylediklerimi dinlemiyor bile. Sizlere sormak istediğim şey bir kişinin iradesine kararına etki etmek mümkün müdür?hele ki böyle bürokratik bir konuda? İkna yöntemlerini denedikten sonra halen ikna olmuyorsa bu konuda bir çalışma yapılabilir mi(maji,büyü,havas) adına ne dendiğini bile bilmiyorum. Dezavantajları olur mu benim açımdan? Tabi ki bu uygulamayı ben yapmayacağım ve hayatımı bu denli etkileyen bir şey olmasa düşünmezdim bile ancak hayat memat meselesi dedikleri cinsten benim için. Hani yanına gidip sorduğumda evet olur demesi mümkün müdür?Bu uygulamayı site yöneticilerine direk mesaj atıp sormaktansa fikirlerinizi-en azından mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
kesinlikle mümkündür ama siz yapabilirmisiniz orası bilmem bin salavat ceksin
gözlerini kapat yuz ayetel kürsi okusun sıra oraya gittinde konustugun kişiyle konuşurken suratına doğru ayetel kürsi okusun icinden tıpış tıpış kabul edecektir rahat ol işin ALLAH kalmışsa olmuş bil

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Mabetten öğrendiklerim doğrultusunda mümkündür.Yalnız her zaman %1 bile olsa aksinin gerçekleşebileceğinide bilmek gerek.Uygulamayı hakkını vererek yapabilmekte önemli.
DNK;konuşurken yüzüne ayetül kürsi biraz sıkıntı sanki.İçinden okuyacaktır tabi ama yinede...

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
tabi yanlış anlaşılmış yazdıgim karşındaki kişi konuşurken sen o an içinden okucan gerçi konuşurkende okuya bilirsin ama biraz tezübe gerektirir

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Bin salavat yüz ayetel kürsi okuyun çok genel bir çalışma. Bu tür çalışmalarda kişinin ismi, anne ismi ve isminin ebced değerleri ile gezegen açısı ve gelen enerjinin çeşidine göre okunacak sayı belirlenir. Kafadan şu kadar okuyun demekle olmaz. Uzun bir hesaplama içerir. Havas ilmi kurallara tabidir. Şöyle yap dene gibi birşey uygun olmaz. Zira açılacak bir kanalla size zarar verecek durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

lookinside

Kayıtlı Üye
Bunları nasıl hesaplıyoruz? Muhtemelen bir profesyonelin yapması gerekiyor değil mi? Ve eğer bunları hesaplarsak o okuma dediğimiz şeyi inançsız olsam da uygulayabiliyor muyum? Böyle bir uygulama yapıldığında etki etme ihtimali ne kadardır?Yani kesin etkili midir bu tür iradeyi değiştirme uygulamaları? Çok soru sordum, cevaplarsanız memnun olurum.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Ayetel kursi uygulaması gerçekten zor olucaktir sizin için. Bir çok hesaplaması olup küçük yanlışlar la sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Arap Şeyhlerinden X kişisi şunu söyler :
El Vedud Zikri sayisizca okuyabilirsiniz hacetinizi söyleyebilirsiniz
Eğer ki zorunluluk içeren bir durumla karşılaşırsanız Allahumme Ya Vedud (dileğiniz) karşıdaki kişiye istediğinizi yaptırabilirsiniz.
Sağ avucunuzun içersine el Vedud yazıp elinizin içersine El Vedud zikrini okur ve karşınızdaki kişiye avucunuzu gösterdiğiniz anda susar sizi dinler sizi anlar ve istediğiniz şeyi yapar.

Bu 3 uygulama başlı başına çok güçlüdür. Bunların 3unude yaparsanız karşınızda kimse size karşı çıkamaz sizi dinler sizden çekinir...

Fakat şunuda belirtmek gerekiyor ki : Kattiyen harama kullanma. Harama kullanırsanız size yardım edicek kişi sayısı parmakla gösterilecek kadar olur.

lookinside

Kayıtlı Üye
Söylediklerinizi anlayabilmem için bu konu hakkında ufak da olsa bir fikrim olması gerekiyor sanirim:) harama nedir nasil yapilir bilmiyorum ki sakin yapma demissiniz bir de. Ayrica kafama göre elime yazı yazıp koskoca dekana elimi gösterip elimin icine bakarak konusup sus dersem muhtemelen ambulansla erenköye kaldırırlar beni deli var burda diye,bölümüm de psikoloji baya ironik olur okulda senlik cikar. Verdiğiniz tavsiyelerin hiçbirini anlayamadım,zorunluluk gerektiren durumdan kastiniz nedir? Dini inancım yoksa bile etkili midir? Bu tur uygulamalar etkiliyse profesyonel kisiler neden bu kadar emek harciyor madem ben bir seyler okudugumda istedigimi yaptirabilirim o zaman hayatta her istegim olur? Basima kotu bir sey gelirse?profesyonel birinin yapmasi gerekmez mi?. Kafami cok karistirdiniz yine de cok cok tesekkur ederim soruma kiymet verip cevap verdiginiz icin. Ayrica belirtmek isterim ki bir cok uye burada yazilanlari takip ediyor ama ne belli gucleri ne yetenekleri var ne de neyi nasil yapmasi gerektigini biliyor, bilgili kisilerden yardim almak icin fikir almak icin buradayiz. Herkese sunu oku sunu soyle diyorsunuz ama ayrinti anlatmiyorsunuz nerden baslanir nasil yapilir hicbir bilgi olmadan bu islere girismek cahil cesareti ister bence, yapamam.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba.
Sizi anlayabiliyorum...
Öncelikli olaraktan haramdan kastımız, bir kişiye kendi kötü amellerimiz için yanlış olan bir etkende kullanmamız gibidir yani ben bu zikr ile bir kızı kendime ilgi hoşlantı duymasını sağlayabilir ve bunu kullanabilirim. Bu haramdır karşıdakini kötu ameller için kullanmaktır. Kişinin kendi iradesi dışında kullanmak ta harama girmektedir. Önemli olan ameller ve niyetlerdir bu tür işler 2 tarafı ilgilendirir. Her iki kapininda temiz düşünceler benimsemesi gerekmektedir...

Elinizin içine koca büyük şekiller itibari ile yazacak değiliz. Hem elimizi adamın gözüne sokucakta değiliz sadece avucunuzun içini görmesi yeterlidir. Örnek masaya elinizi ters koymak gibi yahut avucunuzu o kişiye gosterircesine avucunuzu sol eliniz ile kaşımak gibi...

Dini inancınız yok ise etkili olması çok zayıf bir ihtimaldir sonuçta Allahın rızasına kalmış sizin gönlümüzün temizliğine kalmış bir şeydir...

Bu tür uygulamalar etkilidir zahmetlidir fakat her kıyafetin gireceği bir beden olur.
Havas ilmini bir iğne iplik olarak düşünebilirsiniz. İpin kalitesi kazağın daha sıcak ve sağlam olmasını sağlar eskimemesini sağlar...
Biz insanlar ise herşeye sahip olamayız kendi irademiz dışında bir kişiye etkimiz altına almak zordur ve gayret istemektedir.
Size bahsettiğim işlem bir ömür boyu sağlamayacaktir. Sadece o anlık olmasını sağlayacaktır. Diğer Havas ilmi işlemlerinde ömür boyu sahip olabilmek için günler haftalar harcanır gece gündüze karıştırılır aç susuz kalınır kimseye konuşulmaz her istenilen yemek yenilemez gibi...

Her insanın bir gücü bir yeteneği vardır. Bunu siz keşfetmeden bunu bilemezsiniz.
Birimiz futbolu çok iyi oynar biri ise basketbolu ama o topu elimize almadan bunu hiçbir zaman ogrenemiyecektik...

Okunulmasi ve yapılması gerekenler en açık hali ile detaylı bir şekilde size sunulmuştur. Ekstradan sormak istediniz bir şey var ise lütfen dile getiriniz.

Teşekkürler

lookinside

Kayıtlı Üye
Tesekkurler cevabiniz icin simdi daha net anladim. Basit seyler uzerinde denemeye calistim ancak henuz hic etkili olmadi.. ya da bana mi cocuk oyuncagi gibi geliyor... dediginiz soZleri tekrar ederek icimden olmasi gereken seyi diliyor hatta gerceklestigini hayal edip kalpten diliyorum ama henuz hicbir sey goremedim. Sanirim ya bir profesyonelin ilminden yardim almam gerekecek ya da bu dunyanin materyalist oldugunu kabullenip dualardan dileklerden vazgececegim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...