Sevdiğim Elden Gdidiyor çaresizim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesm29

Kayıtlı Üye
meraba arkadaşlar ben bir kızı seviyom oda beni seviyo ancak peşinde başka bir çocuk var ve ailesi o çocuktan yana diyolar ondan iyisinimi bulcaz falan diyolar ona vermeyi düşünüyolar ben kızı kaçırmak istiyorum ama elimde şu an ne ev var ne iş var okuyorum off ben ne yapıcam yaa çaresizim bana çare söyleyin kafayı yemek üzereyim nolurr.

o çocucğa büyümü yaparımda soğuturum yoksa naparım bilmiyoruum artık büyüye kadar yolu var benim için lanet olsun niye hep ben acılar çekmek zorundayım bilmiyorum böylemi sınanıyorum off nolur bari siz bi çare söyleyin

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Hmm yaşınız evlilik için küçük bence, kız için diyemem ama. Büyü yaptıracak kadar gözünüz dönmesin yoksa başınıza olmadık belalar açarsınız. Herşeyin bir karşılığı var en nihayetinde.
Bu iş kız arkadaşınızın ağzına bakıyor sanki, istemezse gayet de olmaz gibime geldi.

enesm29

Kayıtlı Üye
Hmm yaşınız evlilik için küçük bence, kız için diyemem ama. Büyü yaptıracak kadar gözünüz dönmesin yoksa başınıza olmadık belalar açarsınız. Herşeyin bir karşılığı var en nihayetinde.
Bu iş kız arkadaşınızın ağzına bakıyor sanki, istemezse gayet de olmaz gibime geldi.
kız beni çok seviyor istiyor ama gel gelelim o pislik kızı bırakmıyor kızda ne kadar çabuk evlensek o kadar iyi diyor ama oda biliyor evlilik için erken

Snooww

Kayıtlı Üye
Kız istemedikten sonra zorla evlendirecek halleri yok kardeşim bu iş kizin diyeceği lafa bakıyor yani

Yeşil09

Kayıtlı Üye
Ne evin varmış ne işin yaşın da küçük daha askerlik vs var bence bencil davranıp sırf seviyorsun diye kızında kendininde hayatını harcama... Bu gün evlenirsiniz yarın ne olacak? Biraz öngörünüz olsun... Haa yok ben illa evlenicem dersende aileni devreye sok nasipte varsa zaten büyükler yapar yuvanızı Rabbimin izniyle.. fakat size bir büyük olarak tavsiyem aile rızası olmadan ailenizi arkanıza almadan bir işe kalkışmayın.. Sonra kavganız dövüşünüz çok olur.. Bu işlerde büyüyle bilmem neyle olmaz akıllı olun nasibinde yoksa bu evlilik senin ve o kızın hayrınadır... Rabbimden gelende her zaman bir hayır arayın...

Mithra

Kayıtlı Üye
Diğer arkadaşların dediği gibi aile ne kadar baskıcıda olsa bu iş kızda bitiyor.Eğer ki kızın gerçekten gönlü var ise bunu açıkça ailesine söylesin beklesin artık ne kadar sürecekse.Ne olursa olsun aile faktörünü arka plana atma, çünkü herşey sarpa sardığında dayanağın onlar olacak hem kız için hem senin için geçerli bu durum.Sınıf arkadaşım kız ailesi vermediği halde kaçtılar çocukta kaçtı tabi bundan 3 ay sonra çocuk kaza geçirdi vefatt etti ve kız öylece kaldı ne yapacağını bilmez halde baba tarafı kabul etmedi, oğlan tarafıda kabul etmedi (bu onların ayıbı tabi) öyle kaldı taki imdadına oğlan tarafı ninesi yatişti onlarda kalıyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Kimse kimseye zorla birşey yaptıramaz.Üstelik yetişkin biri bu.Kız olurda evlenirse mecburiyetten değildir.Eğer gerçekten seni seviyorsa hiç korkma!
Yalnız yaşınız bu durum olsada olmasada evlilik için küçük.Maddi olanakta yok.Evlenmeden önce göze görünen kara sevdadır.Evlendikten sonra aynı gözler yokluğu,eksikliği görür.Mantıklı düşünün,duygularınıza hakim olun.
Zaten ortak görüş burda kızın zorla evlendirilemeyeceği.

enesm29

Kayıtlı Üye
Kimse kimseye zorla birşey yaptıramaz.Üstelik yetişkin biri bu.Kız olurda evlenirse mecburiyetten değildir.Eğer gerçekten seni seviyorsa hiç korkma!
Yalnız yaşınız bu durum olsada olmasada evlilik için küçük.Maddi olanakta yok.Evlenmeden önce göze görünen kara sevdadır.Evlendikten sonra aynı gözler yokluğu,eksikliği görür.Mantıklı düşünün,duygularınıza hakim olun.
Zaten ortak görüş burda kızın zorla evlendirilemeyeceği.
o zaman sizlere dayanaraktan korkmama bi sebep yok dağda yaşamıyoz sonuçta demi

Snooww

Kayıtlı Üye
o zaman sizlere dayanaraktan korkmama bi sebep yok dağda yaşamıyoz sonuçta demi

Aynen kardeşim zorla kimse kimseye bir şey yaptiramaz , herkesin özgür iradesi var.İstediği seyi seçebilir , yapabilir.Öyle büyüye falan da bulaşma sana geri dönüşü kötü olur.

enesm29

Kayıtlı Üye
Aynen kardeşim zorla kimse kimseye bir şey yaptiramaz , herkesin özgür iradesi var.İstediği seyi seçebilir , yapabilir.Öyle büyüye falan da bulaşma sana geri dönüşü kötü olur.
benim bide korkum biz kızla bihayat kursak kıza zarar verir diye korkuyorum canını yakar diye korkuyorum ben hergün o karaktersizlede uğrasmak istemiyorum

Snooww

Kayıtlı Üye
benim bide korkum biz kızla bihayat kursak kıza zarar verir diye korkuyorum canını yakar diye korkuyorum ben hergün o karaktersizlede uğrasmak istemiyorum

Saplantılı falan bir kişilik mi ?
Kız , ailesine söylesin uyarsinlar çocuğu zorla güzellik olmaz yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...