Bendeki bu durum nedir ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

psychodawn

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba yaşadığım deneyimler hakkında sorularım olacak.
ilk olarak 12-13 yaşlarımdan itibaren başlayan ( Bu yazıyı yazarken 23) ve giderek artan dejavu gibi bir hissiyat bazı dönemler çok fazla yoğun olurken bazı dönemler hiç olmuyor.
asıl olay bu olduktan sonra önümdeki 1-2 dakika boyunca olacak herşeyi biliyor olmam. hatta bu durumu defalarca arkadaşlarıma kanıtladım. (biraz sonra x kişi arayacak ve sana xx şeyler söyleyecek gibi ) bu olduğunda içimde büyük bir ürperti oluyor ve büyük bir huzursuzluğa gömülüyorum sanki çok kötü bir şey olacakmış gibi. bunu kontrol etmek yada buna alışmak için yapmam gereken çalışmalar varmı ?

ikinci olarakta gerçekten istediğim bir şeyi kolayca elde edebiliyorum. yani bir şeyde gözüm kaldıysa o şey bir şekilde benim oluyor isteyerek yapmıyorum fakat 2-3 defa konsantre olarak isteyerek yapmaya çalıştığım zamanlar oldu ve başarılıda oldum ama artık yapamıyorum daha doğrusu bunun üstüne yoğunlaşıp konsantre olamıyorum.

ayrıca yine tamamen istemsiz olarak yaptığım bir çok şey daha var insanları istediğim şey doğrultusunda haraket ettirmek gibi . yani biriyle alakasız bir şey hakkında konuşurken aslında içimden geçen şeyi farkında olmadan ona yaptırıyorum. böyle durumlarda ani gelen bir enerji yoğunlaşması hissediyorum ve geri kalan herşey kendi kendine oluyor kasıtlı olarak bir müdahalede bulunmuyorum.

bunlar gibi deneyimlediğim daha onlarca şey var asıl sorun bunları kasıtlı olarak yapmıyorum.

bunları geliştirmek ve isteğim doğrultusunda kullanabilmek için ne gibi çalışmalar yapmalıyım ?

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Rabıtayla kendini geliştire bilirsin

Mithra

Kayıtlı Üye
Meditasyon ilerlemenize ve kontrol sağlamanıza yardımcı olabilir.Sn Chillout bir rejim türü var.Ben sadece bahsettiği şeylerden birini bırakarak 21 gün boyunca bugün 21 oldu çok yol katettim tavsiye ederim.Yeteneklerinizin berraklaşmasına yardımcı olur.Esenlikle kalın.

santum

Kayıtlı Üye
Bende 3 gün once buna benzer bir konu actım ve benimde söylemek istediğim şey tam da buydu enerji olayı bende de oluyor birine sinirlenirsem o kişi zarar görüyor bir şekilde falan

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
Kardeş ben sana islami bir inancın var diye bişey söylemedim rabıta herkeze açıktır o zaman alın çakranı açmaya bak metodları araştır enerjini yükselt ne kadar enerji o kadar seni bu yazdığın konularda ileriye götürür

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...