Enki'den rica ettim rüyama biri geldi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enki09

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.Dinler hakkında yaptığım araştırmalar ve tecrübelerim beni Sümerlilere Enki'ye götürdü.5 hafta önce evimde tütsü ve mum ile onunla konuşmak istediğimi, korktuğumu falan içimden geldiği şekilde söyledim.En azından senin izninle emrindeki biri ile de görüşebilirim dedim.Hiçbir çıkarım söz konusu değil.Meraklıyımdır.Herneyse uyudum o gece rüya gördüm.Rüyamda tuvaletten çıkıyorum bir baktım ben.Arkam dönük hali karşımda.O an o kişinin o olduğunu anladım.Arkasını döndü normal bir insan gibi suratı vardı.Neyse hemen koltuğa oturduk ben çok mutluyum tabi.O gayet cool.Sağ gözünün içinde alev, ateş vardı.Tek farklılık bu idi.Ufak bir soru sordum cevapladı.Bana dedi ki doğruyu bulmak istiyorsan 9u kullan.Sonra kalktı odadan dışarı çıktı.Bende peşinden gitti.Bir binanın içindeydik üniversite fakultesi gibi.O benim yanımda siyah kıyafetleriyle onu kimse görmüyor sadece ben onu görüyorum.Uyandm huzurla dolmuştum teşekkür ettim.Daha sonra birşey yapmadım.Hazır olmayı bekliyorum.Sizce ben kiminle görüştüm.Demon falan yazılmış ama hiçbiri öyle değil.Detaylı yorumlarınızı bilgilerinizi paylaşmanızı istiyorum.Teşekkürler

DemitriLouisSOF

Kayıtlı Üye
Dostum rüyalar genellikle bilinçaltının yansıması olur, o gün neyi kafana takarsan gece rüyanda büyük ihtimalle onu görürsün. Enkiyi görmek istersin rüyana girer, geceleri uyanıp uyanıp uyuduğumuz için rüyalarımızın çoğunu hatırlamayız.

Tabiki rüyalarımızda gördüğümüz herşey bilinçaltımızdan gelmiyor varlıklar rüyalarımızı yönetebilirler veya direkt olarak Yaratan tarafından da gösterilen bir takım şeyleri görebiliriz içimiz huzurla dolar :)

Birde Enki, Ea vs, kadim tanrılar hakkında nerden bilgi sahibi oldun? Kitaplar veya internet demen yeterli.

enki09

Kayıtlı Üye
Dostum bazı geceler profesörlerle oturur mikro ve makro ölçekte olayları değerlendiririz.Kitaplarda deformasyon olduğunu düşünüyorum.Bizzat bu konularda uzman olduğunu düşündüğüm kişilerle paylaşır, araştırırız.Senin bu konu hakkında tecrüben oldu mu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...