Para kazanma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
Değerli mabet sahibi moderetorleri ve üyeler sizleri sevgi ile selamlıyorum..benim sorunum para kazanamamak.arsa emlak işleri ile uğraşıyorum ama sonuç alamıyorum.okumadığım dua kalmadı.tılsım islerindende hiç anlamam.Artık ne yapacağımı bilmiyorum.Konu ile ilgili tecrübe sahibi veya keskin ve kesin bir çözümü olan var ise önerilerini bekliyorum.sevgi ve saygı ile

searcherofinside

Banlı Kullanıcı
https://www.youtube.com/watch?v=WpQJqhyJLoM

Bu video daha önce burada paylaşılmıştı ve ben bunu görmüştüm. Belki siz daha önce görmemişsinizdir. Eğer görmediyseniz umarım işinize yarar. Burada çok daha bilgili kişiler var tabi ki onlar size daha bilgece cevaplar verirler. Sorunlarınızın çözülüp, rahata kavuşmanız dileğiyle...

teknik67

Kayıtlı Üye
oto sanayiinin birinde gezinirken kaportacınıın birinde kuyruk, yanı başındaki diğer kaportacı nın sinek avladığını gördüğümde bunun sebebini yakınındaki başka bir dükkandaki ustaya sorduğumda ; kapısında müşterisi çok olan kaportacının işini çok iyi ve dürüst yapan usta olduğu o derece dürüstki dedi, size kaportası onarılan arabanızı size gösterir beğenip beğenmediğini sorar, müşteri beğendiğini ,çok güzel olduğunu söyler.Hatta çok teşekkür eder fakat o usta müşterinin görmediği yada fark etmediği hatayı kendisi görüp müşteriye söyleyip, ücret almadan bu hatayı belkide ekstra günlerce çalışarak gidermek istediğini söyler dedi.yani bu usta için para kazanmak ikinci plan, birinci plan ise işi en iyi sanat eseri gibi ve güzel biçimde yapmak.bu anlayış olursa her işde para size koşarak gelir.değerli emlakçı kardeşim ben senin dürüst olup olmadığın konusunda hiç bir yorum yapmıyorum yapamam da.belki bu usta gibi dürüst insansınız . eğer öyleyseniz sabırla işinizi en iyi biçimde yapmaya çalışın dualarınızıda tabiiki okuyun fakat dediğim gibi bu ustanın hayat anlayışı ile çalışmanızı tavsiye ederim daha fazla kazanmanız için.birde bazı ustalar vardırki he he kerizi (müşteriyi) ne kekledik be anlayışı ile çalışır ,bunların da çok kısa sürede iflas edip piyasadan toz olup gittiğinede çok şahit olmuşumdur. Dürüst olan herkese bol hayırlı kazançlar dilerim.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Değerli mabet sahibi moderetorleri ve üyeler sizleri sevgi ile selamlıyorum..benim sorunum para kazanamamak.arsa emlak işleri ile uğraşıyorum ama sonuç alamıyorum.okumadığım dua kalmadı.tılsım islerindende hiç anlamam.Artık ne yapacağımı bilmiyorum.Konu ile ilgili tecrübe sahibi veya keskin ve kesin bir çözümü olan var ise önerilerini bekliyorum.sevgi ve saygı ile

Babanızla aranız nasıl peki ?

funnyyda

Kayıtlı Üye
Babanızla aranız nasıl peki ?

öncelikle konu sahibine teşekkürler.
arınma ve inanç değiştirme çalışmaları yapmanızı tavsiye ederim.

sevgili hazar , lütfen bunu biraz açar mısın ?
bilinçaltından yada inançlardan kaynaklı olmasını mı kastediyorsun?
babamla hiç bir zaman aram iyi olmadı , saygı gösterip evlat olarak vazifelerimi yerine getirmeye çalışmak dışında hep uzakta durmaya çalıştım ondan ,sanırım pek sevmiyorum da kendisini..
Regresyon terapisinde babam ve diğer 2 erkek kardeşimle karmada olduğumu farkettim ve yaşadığım hayatlardan birinde şu an babam olan ruh tarafından öldürüldüm baya feci bir şekilde..
sanırım bu deneyim yüzünden ikimizde birbirimize karşı öfke ve hınç doluyuz..birbirni görünce baba ve evladı mutlu olmaz mı ? biz
de hiç olmuyor gıcık gıcık bakıyoruz birbirimize..
Hiç iyi anım yok onunla , aklıma gelenler hep beni aşağılayan küçük düşüren davranışları ve şiddeti ..
bolluk bereket konusuna öncelikle çok şükür diyorum ama tabki okadar çalışma arınma vs bundan daha fazla etki göstermeliydi aslında..
enerjiler , karma , evren vs bu konularda çok araştırıp farklı akımları inceledim ama baba-bolluk bereket ilişkisini farketmemiştim açıkcası gözümden kaçtı yada zamanı değildi ..
sn byöel yazınca birden ampul yandı kafamda :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Hayatımızdaki eril enerjinin büyük çoğunluğu babamız tarafından karşılanır.O ölse veya mezarda olsa bile o enerji hiç kesilmez.Babası ile arası hiç iyi olmamış veya onu hayatı boyunca affedememiş bir şekilde arada bir duvar olan kişilerde büyük bir eril enerji yoksunluğu görülür.Eril enerji de hayatımızdaki para akışını yani maddiyatı yürütür.O yüzden affetme çalışmaları bu konuda önemlidir.Hatta bu konunun çok daha tedaylı anlatıldığı bir konu var, onu da paylaşayım bu vesiylele tekrar güncellenmiş olsun.

Para enerjisi ve anne-baba bağımız.

Leo_25_15

Kayıtlı Üye
İyi değil diyalogumuz yok gibi

Hayatımızdaki eril enerjinin büyük çoğunluğu babamız tarafından karşılanır.O ölse veya mezarda olsa bile o enerji hiç kesilmez.Babası ile arası hiç iyi olmamış veya onu hayatı boyunca affedememiş bir şekilde arada bir duvar olan kişilerde büyük bir eril enerji yoksunluğu görülür.Eril enerji de hayatımızdaki para akışını yani maddiyatı yürütür.O yüzden affetme çalışmaları bu konuda önemlidir.Hatta bu konunun çok daha tedaylı anlatıldığı bir konu var, onu da paylaşayım bu vesiylele tekrar güncellenmiş olsun.

Para enerjisi ve anne-baba bağımız.

Anladım..Bu yeterli.teşekürler alakadar olan herkese

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...