Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Mandela Etkisi

Paylaş

Yer
    atom altı
    Rep Puanı : 17064
    Ettiği Teşekkür
    1.949
    2.103 mesaja 6.720 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    145

Alıntı La-edri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'nin en saglam parapsikoloji forumunda Pikachu'nun kuyrugu tartisiliyor, yasasin Pokemon :P

Tabiki kuyrugunda siyahlik var.
    Çünkü bu ülkede Rtük sadece sadece alkol ve sigaranın mozaiklenip mozaiklenmediğine bakmaya yarayan bir kurumdur. Abuk magazin ve evlendirme programları, ne olduğu belirsiz çizgi filmler, sadece testesteron ile çalışan spor programları, senede 30 gün bütün ülke evliyaymış kafasında yapılan ''sözde dini'' programlar falan hiç önemli değil. Sonra bir bakmışsın olmuşuz pika pika pikaçuuu.. Tümden manyak olduk, ciddi bir sosyolojik ve psikolojik tarafsız değerlendirme yapılsa yarın toplu intiharlar başlar utan. ve lanetten. Çok kötü durumdayız, bazı şeyleri bilseniz ağlayamazsınız bile sadece şoka girer kalırsınız..

2. 4 kişi Chillout üyemize teşekkür etti:
    Anosia (03.12.2016),Ori (03.12.2016),shadows (14.02.2017),Tai Chi Chuan (04.12.2016)

Rep Puanı : 11605
    Ettiği Teşekkür
    1.501
    964 mesaja 2.779 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    98

Alıntı Chillout Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çünkü bu ülkede Rtük sadece sadece alkol ve sigaranın mozaiklenip mozaiklenmediğine bakmaya yarayan bir kurumdur. Abuk magazin ve evlendirme programları, ne olduğu belirsiz çizgi filmler, sadece testesteron ile çalışan spor programları, senede 30 gün bütün ülke evliyaymış kafasında yapılan ''sözde dini'' programlar falan hiç önemli değil. Sonra bir bakmışsın olmuşuz pika pika pikaçuuu.. Tümden manyak olduk, ciddi bir sosyolojik ve psikolojik tarafsız değerlendirme yapılsa yarın toplu intiharlar başlar utan. ve lanetten. Çok kötü durumdayız, bazı şeyleri bilseniz ağlayamazsınız bile sadece şoka girer kalırsınız..
    ..ah! Türkiye'ye bu kadar yüklenme Chill, emin ol dünya nin her yani böyle. Mesela bizde izdivac programlari sizdeki gibi yok, bir ada var ve orada "ADEM" ve "HavVA" lar var böyle anadan dogma dolaniyorlar adada ve elektirik alan ciftler ciftlesebilior felan.. böyle yani. Izdivac iyi yine

Ayrica Almanya "EBay" aisveris sitesinde bir kisi cocugunu satilaga cikarti, 5000 euro ya.
    Bir baskasi bir IPhone icin böbregini satmak istedi.(Bunlar gercek)

Psikolojik degerlendirmeler demissin ya sevgli Chill. O alandaki normlar da degisiyor. Zaman ilerliyor ve insan zamnal beraber ilerliyor. Pisikoloji ilim olarak yetisemiyor bu cabuk ilerleyen zamanin getirdigi insani sorunlara. Durumlar vahim yani.

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

4. La-edri Üyemize teşekkür edenler:
    ASCG (03.12.2016)

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.949
    Tecrübe Puanı
    145

Alıntı La-edri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..ah! Türkiye'ye bu kadar yüklenme Chill, emin ol dünya nin her yani böyle. Mesela bizde izdivac programlari sizdeki gibi yok, bir ada var ve orada "ADEM" ve "HavVA" lar var böyle anadan dogma dolaniyorlar adada ve elektirik alan ciftler ciftlesebilior felan.. böyle yani. Izdivac iyi yine

Ayrica Almanya "EBay" aisveris sitesinde bir kisi cocugunu satilaga cikarti, 5000 euro ya.
    Bir baskasi bir IPhone icin böbregini satmak istedi.(Bunlar gercek)

Psikolojik degerlendirmeler demissin ya sevgli Chill. O alandaki normlar da degisiyor. Zaman ilerliyor ve insan zamnal beraber ilerliyor. Pisikoloji ilim olarak yetisemiyor bu cabuk ilerleyen zamanin getirdigi insani sorunlara. Durumlar vahim yani.
    Zaten zavallı Avrupa ve Abd vatandaşları üzerinde deniyorlar önce her şeyi. Bakıyorlar oldu, oluyor sıra ''gelişmekte olan ülkeler''e geliyor. Yahu adamlar lahmacun kültürü yanına pizza kültürü koymaya çalıştılar tutmadı, sonra 4 tane tospağa ile bir iki çizgi yayın yapıldı, bu ülkede pizza o zaman tuttu. Bak neler düşünülüp neler hesap ediliyor..

6. Chillout Üyemize teşekkür edenler:
    ASCG (03.12.2016)

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    38
    11 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

La-edri ve Chillout un muhabbeti de pek tatlıymış. Sizi İlber Ortaylı ve Celal Şengör'ün Teke Tek programına çıktığı gibi sizi çıkartsak keşke
    Ufak bir sohbette bile analiz yeteneğinizi ve farkındalığınızı konuşturmuşsunuz.

Buraya özlü bir söz yazayım da ermiş gibi gözükeyim

8. 2 kişi ASCG üyemize teşekkür etti:
    Chillout (04.12.2016),La-edri (05.12.2016)

Yer
    Züğürdün Çenesi
    Rep Puanı : 9
    Ettiği Teşekkür
    54
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Paralel evrenler bana çok uçuk geliyor... Kendi dinime göre yargılayacak olursam şöyle anlatırım : Mahşer gününde hesaplaşacağız, değil mi ? Paralel evrenlerin de gerçek olduğunu varsayarsak herkesin kendisinden sayılamayacak kadar dahası olur... O zaman mahşer gününde kendimizi görebiliriz ? Bana göre tutarsız, tabii herkesin dinî inancı farklı olduğu için bir şey söyleyemiyorum.

Yaşamak için savaşır, barış için ölürüz. Sen barış için savaş ama sakın yaşam için ölme.

Yer
    atom altı
    Ettiği Teşekkür
    1.949
    Tecrübe Puanı
    145

Alıntı Kaizis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Paralel evrenler bana çok uçuk geliyor... Kendi dinime göre yargılayacak olursam şöyle anlatırım : Mahşer gününde hesaplaşacağız, değil mi ? Paralel evrenlerin de gerçek olduğunu varsayarsak herkesin kendisinden sayılamayacak kadar dahası olur... O zaman mahşer gününde kendimizi görebiliriz ? Bana göre tutarsız, tabii herkesin dinî inancı farklı olduğu için bir şey söyleyemiyorum.
    İnsan yapımı bilgisayarlar aynı simülasyonun farklı varyantlarını aynı anda simüle edemiyor mu? Bizim yaptığımız basit bir cihazın yapabildiğini, evrenin en karmaşık örüntülerinden ve biçimlerinden biri olan ruh yapamaz mı sizce?

11. Chillout Üyemize teşekkür edenler:
    Ori (05.12.2016)

Rep Puanı : 201
    Ettiği Teşekkür
    133
    71 mesaja 98 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Evet Monopoly nin kapağındaki adamın gözünde mercek vardı hatta küçükken elimle yuvarlak yapar o adamı taklit ederdim.Diğerlerini bilmem ama bu konuda yemin edebilirim. Kesinlikle eminim. Yokmuş meğer
    Aynı şekilde mickey mouse ve pikachu da öyle. Çok izlemezdim ama pikaçunun kuyruğunun ucu siyahtı.
    O peynir markasının da kapağında oradaki ineğin burnunda şey vardı ben de hatırlıyorum.
    İlginç konular gerçekten...

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 71
    Ettiği Teşekkür
    89
    25 mesaja 35 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı elliiki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pikachunun kuyruğunda siyahlık var yanlış biliyo olabilirsin onu.
    Pikachu'da değil Raichu'nun kuyruğunda siyahlık var. Pikachu'da bazı sahnelerde kahverengi işaret göründüğü oldu. Lakin aslında sarı yıldırım şeklindedir.

Yer
    İstanbul
    Rep Puanı : 71
    Ettiği Teşekkür
    89
    25 mesaja 35 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    26

Alıntı Kaizis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mahşer günü dediniz de aklıma geldi. Bazı rüya veya görülerimde mahşer gününe benzer bir manzarayı görüyorum. Ağlayanlar, gülenler, inleyenler vs. bir çok insan yavaş adımlarla bir yere yürüyor. Başımızda uçuşan ve bize gitmemiz gereken yolu gösteren varlıklar var. Bu gördüklerim parça parça idi. Lakin yıllar içinde birleştirdiklerim şimdilik bu kadar. Ruhumuz 1 tane olabilir ama yaşamlarımızın binlerce olduğu hususunda derin ve gerçekçi hislere sahibim.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)