Bir büyü mü yoksa bir koruma mı?

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba beni buradan tanıyan az çok arkadaşların bildiği üzre ailevi olarak bir cin tarifesiyle irtibat halindeyiz fakat bu ailenin tek işitsel ve görsel olarak farkında bir şekilde iletişime geçemeyen halen daha tek benim. Neyse konumuza gelelim yaklaşık 1 yıl önce kadar odam da bir uygulamaya benzer bir şey buldum muska şeklindeydi. Daha öncesinde başka evlerden muska çıkartmışlığım oldu ama bunu bulduğumda annem kendisinin cinini bağlatan muskayı gördüp çıkarttığımı söyledi yani aşağıda gördüğünüz şeyi. Nedendir bilmesem de ben bunun doğru olmadığını düşünüyorum yani o muska olmadığını. Uzun bir süredir yanımda taşıyorum çünkü bunu yapmam gerekiyor diye düşünüyorum. Arapçadan harfiyen anlamayan ve çevresinde bu konulara hakim birinini olduğunu düşünmediğim için paylaşmadım. Buradan gerek yöneticiler gereksi ilim sahibi akadaşların fikirlerine ihtiyacım var. Nedir ne için verilmiştir. Eğer annemin anlattığı tez üstünden gidersek bunun 20 yıldan daha eski bir muska olduğunu söylemem gerekli. Bir cin padişahından uzak tutulmak için yapılmış fakat dediğim gibi ben o olduğunu düşünmüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 8712

Cevap verecek herkes için şimdiden teşekkürler

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bu konuya hala cevap gelmedi tekrardan hortlatmak gibi olmasın da.

Simsiyail

Kayıtlı Üye
Bu yazılan muskayı inclemem sonunda şunları söyleyebilirim.Bu muskanın amacı korunmak için fakat yazan zat yazılarda harflerde yanlışlıklar ve hatalar yapmış,yapılan hatalar kabul edilemez.Çünkü bu tür muskaları tam ilim sahibi insanlar yazarlar ki bunu yazan zat yazısından belli olduğu üzere bence hoca veya bilirkişi değil.Ayrıca duanın altındaki tılsım etkili gibi görünüyor ama muska da birkaç eksik de var.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Muskayı kaybetmiştim yatağımın altına koyardım sürekli ve bir gün çıkartıp başka yere koymuştum. Uzunca bir süre aradım bulamadım ve kendileri yine eski yerinde yatağımın altında. Açıkçası bana hatalı gibi gelmiyor ama gittiğimiz hoca geçerliliği yok dedi açtığın için çünkü farklı bir koruma ile duruyordu tamamen ayırdım. Açılan bir muskanın ters etki yapma ihtimali var mıdır? Koruma için yapılan bir şeyin daha çok açığa çıkıp çekmesi gibi ihtimali. Cevaplarınızı bekliyorum