Hüddam ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Merhaba öncelikle herkese iyi forumlar. Bir sorum olacaktı. Bir yakınımın rüyasına sürekli hüddamları geliyor ama onlarla bir türlü irtibata geçemiyor onlarla nasıl irtibata geçebilir yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Merhaba, Sürekli rüyasına hüddam ları geliyor demişsiniz.
Rüya içeriğini bize anlatmış olsaydınız . en az 3 rüya ile burada paylaşımda bulunur iseniz size kesin bilgiler verebilirim. Şimdi-ki söylüyeceklerim detayları bilmediğimden ötürü bir varsayım olucaktır.

Kısacası Normal bildiğimiz davetlerle gelen hüddamlardan olmadığını belirtmişsiniz. Birde bir diğer çeşit Göz hüddamları vardır.
Bu hüddamlar rüya lara girer ve kişiye ilmi konularda öğretir öğrenmesine yardımcı olurlar. 1000 lerce yıl öncesine ait öğrenilmek istenilen bir bilgiyi size o anda sunar ve anı size yaşatır. Tabi bu olumlu tarafıydı Göz hüddamlarının.
Kötü tarafından bahseder isek , Şayet tarafınızca bir sorun sıkıntı olmadığını anlıyorum, çünkü davette iletişim kurmaktan bahsediyorsunuz.
Kötü şerrli olan hüddamlar daha çok cin kabilelerin padişahı olarak nitendirilir ve karşımıza öyle çıkarlar. Onlardan kurtulması biraz hatta çok zahmetli bir durumdur.
Eğer-ki davette iletişimde bulunmak istediğiniz bir cin padişahı ise size hiçbir şekilde davette bulunmamanızı önermekteyim bunun sebebi ise cin padişahları kendi orduları ile davetlere gelmektedir. yani tek başına gelmez. Bu berhetyye deneylerinde de gözlemlenmiş olup çok büyük olumsuz sonuçlar ile karşılaşılmıştır.

Daha bir çok şey size söylüye bilir size istediğiniz bilgiyi verebilirim. fakat bu forumda-ki arkadaşların ve benım ihtiyacım olan şey
Rüya öncesi yapılanlar ve rüya içeriğidir.

Siz bunları bize belirttiğiniz taktirde sorularınıza doğru cevapları alabilirsiniz. Birde Hüddamın adı :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Rüyasinda gördüklerinin huddam oldugunu nerden bilior?

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Biliyor zaten kendisi hoca vefk ilmiyle uğraşıyor hüddam daveti yapmamış bildiğim kadarıyla sadece rüyada görünüyorlar ne zarar veriyorlar ne de konuşuyorlar.

La-edri

Kayıtlı Üye
Rüya ruyetten ibarettir, ruyada görülen ruyetlere öyle güvenilmez bu isler böyle olmuyor. Melek kiliginda seytan rüyaniza girdiginde misal o öyle ruyeti ile kabul edilmez. Bu durumlarin kendilerine göre nisaneleri vardir.

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Ben bi kendisiyle durumu tam olarak konuşup öğreneceyim

gizemliadam

Kayıtlı Üye
Kendisini koruyorlar sürekli çevresinde hissediyor bide rüyalarında geliyor ama konuşmuyorlar sadede koruyorlar onlarla nasıl irtibata geçebilir nasıl bir davet yapabilir?

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Ben Hüddam davet etmek istiyorum, yardım edermisiniz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hüddam davet edemezsiniz. Belli bir kademeye gelmeden olmuyor. En fazla varlık obsesyonu altına girersiniz. Kaldı ki hüddam çok lazım bir şey değildir herkese. Amaçları vardır, yolları vardır.

Mistik Bella

Kayıtlı Üye
Aslında bana kendisi veya kendileri gelmişti bir zamanlar... Aynı duayı sürekli okuduğum zamanlar. Tekrar istiyorum onu ama sürekli okuyamıyorum duaları...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...