3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Bu Dualar Normal Kalemle Yazılabilirmi?

Paylaş

Rep Puanı : 11
    Ettiği Teşekkür
    6
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Standart Bu Dualar Normal Kalemle Yazılabilirmi?

Herkese iyi akşamlar. Sorularım aşağıda, böyle birçok konumun olduğunu biliyorum fakat bunların neyle nereye yazılacağı yazılmamış.

1) Bu resimdekini nereye ve neyle yazmamız gerekir, bir malzemesi varsa adını ve nereden bulabileceğimi yazarsanız sevinirim.

2) İkinci ve son sorum ise şu; ben evdeyken sürekli birileri beni izliyormuş gibiyim. Sürekli dolapların arkasına, kapının altına falan bakasım geliyor. Sürekli yatağa gidiyor gözüm, kapımı kilitlemediğim zamanlarda kapının önünden karaltılar geçiyor. Kapıyı kilitlemeden duramıyorum, rahatsız ediyor kapının açık kalması. Bunun nedeni nedir , psikolojikmidir ? varlıksalmıdır demiyorum, çünkü varlıksal olabileceğini sanmıyorum fakat sizin dediklerinize uyacağım.

Insan Kendini Yenebiliyorsa Başka Varlıkların da Yenebileceği Anlamına Gelir.

En Iyi Saldırı Savunmadır. Çünkü Herkes Kafasına Estiği Gibi Saldırabilir. Fakat Savunma Yaparken Amacınız Kendinizi Korumaktır. Daha Doğrusu Düşman Böyle Zanneder. Aslında Siz Kendinizi Korurken Onları da Saf Dışı Bırakmış Olursunuz. Ve Bir Bakmışsınız Düşman Kalmamış...

Yer
    Ukrayna
    Rep Puanı : 49
    Ettiği Teşekkür
    4
    13 mesaja 24 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

1- Tüm vefkler veya tılsımlar veya enerji merkezli dua çalışmaları özel mürekkepler ile yazılmalıdır. Kurşun kalem bazı havvasçıların tercihleri dahilindedir, ama kurşun toprak elementinden geldiği için özel enerji yüklemesi yapmadan kurşunla yazılan uygulamaların çalışmama olasılığı yüksektir. O yüzden enerji değeri yüksek mürekkepler daha etkili olacaktır.

2- Bahsettiğiniz konularla ilgili bir hocaya veya forumdan bakım yapabilecek birini bulmalısınız. O size söyleyecektir, musallat veya psikolojik bir durum olduğunu.

Rep Puanı : 5656
    Ettiği Teşekkür
    1.043
    1.186 mesaja 2.682 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    55

Majikal işlemlerde kullanılan mürekkepler doğal mürekkeplerdir isimleride bir çok yerde yazılıdır.Ancak vefk paylaşımında falanca mürekkebi alın çizmeye başlayın denmez çünkü bu tür paylaşımlar bu işleri öğrenenlere ders niteliğindedir uygulanmak için değil göstermek için paylaşılıyor.Vefkler kişilere özeldir misal ahmet için yazılmış vefki mehmet için kullanamazsınız.Kaldı ki vefk yazana kadar kişinin öğrenmesi gereken bir çok şey var.Siz vefk yazımında hangi mürekkebin kullanıldığını soruyorsanız belliki daha ilk defa böyle birşeye kalkışıyorsunuz bu sebeple kalkışmayın derim zira bunlar üstatlar tarafından yapılması gereken ciddi işlerdir.Üstad olmayanlar tarafından bunlar uygulandığında neler olacağı sitemizde de bir çok yerde bahsedilmiştir araştırmanızı tavsiye ederim.

4. 3 kişi yare-i yarim üyemize teşekkür etti:
    origanum (01.12.2016),sarmaşık (02.12.2016),URUMHAMATAHAYİL (23.12.2016)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)