Burçlar Ve Cin Kabileleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Bugun internette gezinirken gördüm.Burçlar ve cin kabilelerinin bir ilişkisi varmış.Sizlerden de fikir alayım dedim.Ben yay burcuyum baktığımda kabile kiki diyor.Kibrit ile çağrılma yazıyordu.Burç ilişkisi olunca ne gibi şeyler oluyor detay verebilir misiniz ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kiki ve kibrit olayına girmiyorum,Öyle bir şey yok zira. Burçlar ile cinlerin alakası, gezegen konumları üzerinden yani daha çok astrolojinin geniş yelpazesi ile alakalıdır, ciddi bir konudur. Öyle burcuna göre davet yap kibrit çak işin biraz da fantezi boyutu. Cinlerin yapısı gereği, kozmik hadiselerden etkilenmesi de son derece tabiidir.

Elysium077

Kayıtlı Üye
Hmm kiki evet hatırlıyorum çocukluğumuzda arkadaşlarla birlikte şakasına çağırırdık. hiçbir zaman başaramamıştık. Zaten başaramazmışızda çünkü öyle bir şey yok. var isede hiçbir kaynakta denk gelmedim , nede bir elyazısı kitablarında .
aslında olabilir bunu var edebiliriz ama bunun içinde ayrı bir güç enerji gerekmektedir farklı yollar yöntemler. çağırdınız davet ettiğiniz cinin adınıda kiki koyabilirsinizde :)

burçlar üzerinde cinlerin etkileri yüksektir. her burcun bir cini vardır ve bu cinin bir etkisi vucuda yarattığı hastalık rahatsızlıkları vardır bunları birçoğumuz bilmekteyiz.

Burçlar ve cin kabileleri arasında bir bağ bulunmamaktadır. Cin kabileleri çok farklı birşey astorloji çok farklı birşeydir.
Cin kabileleri başlı başına insanlıktan önce var olmuştur . Ateşten yaratılmış olup kabile ve ırk olarktan ayrılmaktadırlar. Günümüzde Türkiye coğrafyası üzerinde bir çok yerde de denk gelinmiştir.

Belpheg0r

Kayıtlı Üye
Belki birilerinin önplana çıkmak istemesinden doğmuştur.Paylaşılmıştı bende biraz baktım mesela bunlar yazıyor ben kendime kısaltma yazdım.
Balık burcu müslüman tüm cinlerin burcudur sizin hiçbirşeyine karışmazlar yemek artıklarınızla beslenirler sizi kimi zaman kafir cin geldiğinde rüya yoluyla uyarırlar

Yengeç
Hacur cinleridir sürekli aç olma hissine kapılıyorsanız sebeplerinden biride budur onların bu hissi verdiren sizsinizdir besmele çekmeyi unutuyorsunuzdur bu cinler tembeldir sizle uğraşmayacak kadar

Yayda ise buda benim Kiki cininin burcudur sizden nefret ederler sadece kibrit yardımıyla çağrılır her istediğinizi yapar ancak asla bulundugunuz yeri terk etmez bir kaç saat sonra musallat olur
diğer burçlarda var ama dediğiniz gibi nekadar güvenilir ayrı :) ilgilenen herkesede teşşekkürler

La-edri

Kayıtlı Üye
Felekler ile alakali mümkündür, yildzlar ve burclarin kendine ait felekleri.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bi kibrit ile çağırılma olsaydı bu yolda yıllar süregelen eğitimlerin sözü bile geçmez di böyle şeylere itibar etmeyin.Gezegenlerin durumlarından biz insanlar bile etkileniyorsak cinlere de etkilerinin olması çok doğaldır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...