Astral Seyehat ile alakalı hangi ülkeye gitmem gerekiyor?

itsbeardman

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese Merhaba,

Kız arkadaşım, yaklaşık 1-2 senedir istem dışı astral seyehata çıkıyor, ama korktuğu için ileri gidemiyor ve astral seyehat yaşamak istemiyor. Bende bu konuyla alakalı ona yardımcı olmak istiyorum. Türkiye'de böyle bir olay hakkında uzmanlaşmış veya yeterince tecrübe edinmiş birisi olduğunu düşünmüyorum(eğer varsa lütfen bilgilendirin beni). Bizim yurtdışına çıkma planlarımız var ve bende hazır çıkmışken bu konuya da değinelim istiyorum. O yüzden sizlere bir sorum olucak.

Astral seyehat ile ilgilenen ve yardımcı olabilecek birilerini hangi ülkede, nasıl bulabilirim?

Şimdiden teşekkür ederim sizlere.. İyi forumlar..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu tür çalışmaların ne bir okulu, ne bir yeri, ne de bir kişisi yok. Ne eski antik devirlerde yaşıyoruz, ne de bir film setinde. Aramayın demiyorum, arayan illa ki bir şey bulacaktır. Gelin görün ki, şu çağda, şu düzende muhtemelen karşılaşacaklarınız dolandırıcılar, suistimalciler, sömürücüler olacaktır daha çok. Bir konuyu öğrenmeniz gerekiyorsa da emin olun onu öğretirler. Bir şekilde öğrettirilir. İster Dünya'nın bir ucunda, ister metroda giderken yanınızda, ister yalnız başınıza otururken, insan veya değil, bir eğitmen gelir size vereceğini verir gider. Peki bu eğitmen gelmiyorsa? Şansını zorlamak bedava, dediğim gibi arayan bulur, ama ne bulur o da o arayanın kısmetidir.

itsbeardman

Kayıtlı Üye
Yanıtınız için tşkler. Konu açıklamasında belirtmeyi unutmuşum, asıl istediğimiz bu istem dışı gerçekleşen astral seyehatin ortadan kalkması. Yani kendisi böyle bir tecrübe edinmek istemiyor daha fazla, gereğinden fazlasıyla korkuyor. Bu konuda bir fikriniz var mı?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Uyumadan önce bütün bedenini cam gibi kaplayan mavi bir enerji alanı imajine etsin. Bunu hafif serin hissini hissetmeye çalışmak takip etsin. Serin, şeffaf bir mavi (neon mavi gibi) kalıp içinde kalsın. Bu kalıbın sadece faydalı enerjiler, insan için gerekli atmosfer, zerrecikler için geçirgenliği olmasına dair programlasın. Son programlama, normal uyanma ve bilinç açıklığına kavuşana kadar aktif kalsın programı olsun. Bir kaç gün denesin. Müslüman ise dua etsin, bu yeteneğin iptalini niyet etsin. Hala da istemsiz çıkış oluyorsa bir kontrol etmek lazım.