29 kasım yeniay burçlara etkisi

lviv angeles

Kayıtlı Üye
29 Kasım Salı günü , saat 14:17 de Yay burcunda Yeniay gerçekleşecek. Yeniay zamanları Ay ve Güneş gökyüzünde yan yana gelir, yenilikler yapmak için bize fırsatlar tanır. Bu Yeniay Neptün ve Ay Düğümlerine sert açı gönderecekleri için , yeni alınan kararlarda uygulama aşamasında oluşabilecek pürüzleri işaret ediyor. Herşeye rağmen iyi analizler yapıp, gerekirse farklı yollar deneyip, kararlı adımlar atabilmek önemlidir. İnandığınız değerleri sorgularken kendinizden şüpheye düşmeden, değişimi kabullenebilmek yaşamınızı kolaylaştırır. Yeniayın sizlere olan etkisini yükselen burcunuza ve güneş burcunuza göre etkisini Astrolog Yaşam Koçu Nurgül Düzenli sizler için yorumladı..

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri yolculuklar, eğitim, yabancılarla ilişkiler, basın, yayın , hukuksal konularla ilgili alanınızda etkisi altına alıyor. Bazılarınız ortaklı işlere başlarken gerçekçi olmakta zorlanabilir. Hedeflerinizi tekrar gözden geçirip yeni kararlar alabilirsiniz. İşinizle ilgili bu hafta yeni gelişmelere yaşanabilir, yeni projelere başlayabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri finansal konularda yenilenmeyi getiriyor. Eşininiz gelirinde yada ortağınızın gelirinde uzun dönemdir yaşadığınız maddi konulara farklı bakış açıları geliştiriyorsunuz. Bu dönem ödemeleri olanlar yeni kazanç yolları bulabilir. Bu Yeniay da gerçekleşecek ortaklıklarda şartlar adil mi diye kontrol etmenizde fayda var. İşinizle ilgili yeni sistemler geliştirebilirsiniz. Bu hafta eğitimle ilgili veya seyahatlerle ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri ilişkilerle ilgili yeni kararlar verme aşamasında olduğunuzu gösteriyor. Aşk hayatınız veya çocuklarla ilgili konularda bu yeniay da değişimler yaşayabilirsiniz. Özellikle bu yeniay evlilik veya ortaklık gibi yeni gündemleri sizlere getirebilir. Bu süreçte şartları iyi değerlendirmeniz gerekiyor, aceleci davranıp detayları atlayabilirsiniz. Eşinizin veya ortaklı işlerinizden gelirlerinizden artışlar olabilir.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri günlük işlerinizde etkisi altına alıyor. Uzun dönemdir iş yapma şekliniz de farklılıklar yaşanıyor ve bazen kısıtlanıp engellendiğinizi hissediyor alabilirsiniz. Bu yeniay sizlere farklı iş fırsatları getirebilir ancak iyi analiz etmenizde fayda var. Ev veya aile ile ilgili konularda alacağınız kararlarda , ani kararlar yerine , şartları iyi değerlendirerek kararlar alın.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri eğlence hayatınız, aşk hayatınız, çocuklarla ilgili konularda etkisi altına alıyor. Başkasından kaynaklı gelirleriniz ile ilgili bu dönem kafa karışıklıklarınız olabilir veya ortaklı gelirleriniz de fazla iyi niyetli davranıyor olabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yeni hobilere başlayabilir, yaşamadan daha çok keyif almak adın yeni adımlar atabilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri yaşamınızın temelleri ile ilgili düşünmeye sevk ediyor. Uzun dönemdir yaşadığınız gündemleriniz de artık bir şeylerin değişmesi gerektiğinin farkındasınız. Finansal konularla ilgili yeni bir bakış açısı geliştirmeniz, gerekirse yeni kazanç yolları araştırmanız gerekebilir. Bu Yeniay sizler için evlilik veya ortaklı işler konusunda alacağınız kararlarda, iyi düşünüp , planlamalar yapmanız gerektiğini gösteriyor.

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri uzak yerlerle ilgili hayallere sürükleyebilir. Bazılarınız bu dönem yolculuğa çıkmak için içsel bir güç hissedebilir. Yaşamınızda Jüpiter’in şanslı dokunuşlarından faydalandığınız bu dönemde, yine de alacağınız kararları somut zemine oturmaya çalışmanız önemlidir. Eğitim konuları, seyahatler, yakın çevreniz bu dönem sizin için önemli. Bazen iş hayatınızla ilgili kafa karışıklıkları yaşasanız da bu Yeniayda ani kararlar almamaya özen gösterin.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri maddi manevi sahip olduğunuz değerleriniz alanında etkisi altına alıyor. Finansal konularda yaşayacağınız yeniliklerde , alacağınız kararları iyi analiz etmenizde fayda var. Sahne , çocuklar, aşk hayatınız, hobileriniz, yetenekleriniz ile ilgili bu dönem yeni yapılanmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta işinizle ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizlere yeni değişimleri getiriyor. Yaşamınızın genelinde değişimler yaşadığınız bu dönem, sosyal çevrenizin yenilendiğini farklılaştığını gözlemliyorsunuz. Bu Yeniay sizler için önemli , yaşamınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bazılarınız bu dönem yeni teklifler alabilirler. Ailesel koşullarla ilgili alacağınız kararlarda bu yeniayın etkisiyle gerçekçi olabilmeniz önemlidir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri içsel değişimleri getiriyor. Uzun dönemdir çözmeye çalıştığınız gündemleri artık çözüme kavuşturma niyetindesiniz. Manevi farkındalığınızın artacağı bu süreçte, yalnız kalma ihtiyacı hissedebilirsiniz. İşinizle ilgili beklediğiniz haberleri alabilirsiniz, ancak beklentilerinizi azaltmanızda fayda var . Yakın çevreniz , akrabalarınız veya arkadaşlarınızla olan gündemleriniz de kafanız karışık olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri gelecek planlarınızla ilgili kararlar almaya itiyor. Umutlarınızın arttığı bu dönem, yaşama bakış açınız değişiyor. Arkadaşlarınız tarafından desteklendiğiniz bu süreçlerde, yeni girişimler yapmak , yeni iş kararları almak için uygun bir zaman dilimi. Karşınıza çıkan teklifleri iyi değerlendirebilmek önemli. Maddi manevi değerleriniz değişiyor ve gündeminizde daha çok seyahat planları olabilir.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK OLANLAR
Yay burcunda gerçekleşecek Yeniay sizleri , kariyeriniz, iş konularınız alanında etkisi altına alıyor. Bazılarınız bu yeniay etkisi ile iş değişimi yapmak isteyebilir veya kıdem artışı yaşayabilir. Finansal konular alacağınız kararlarda önemli yer tutabilir. Kendinizden şüphe duymak yerine, güvenle adım atmak, kararlı olmak bu dönem önemli.

Alıntı

ASCG

Kayıtlı Üye
Doğum günüm yeni aya rast geliyor demek ki :sifone:

Elysium077

Kayıtlı Üye
merhaba , kafamda bir çok bilgi yer edindiği için arada bir karışıyor mazur görün :) bu sorum bir çok arkadaşıda aydınlatıcağına inanıyorum :)

ben başak burcuyum yükselenim oğlak .

Şimdi benım oğlak burcuna odaklanmam mı gerekiyor . eski bir kitab da öyle okuduğumu hatırlıyorum .

beni daha çok temsil eden başak burcu , fakat çekilmez yanlarım olduğunda oğlak burcundan örnekler gösterebiliyorum kendime.
Başak - yükselen başak
oğlak - yükselen oğlak

Başak mı Oğlak mı :) yoksa her ikiside mi

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Ben geçenlerde bir astroloji seminerine katıldım.Astroloğun söylediği şuydu; doğduğumuz andan itibaren saç telimizden ayak tırnağımıza kadar karşıya yansıyan kişinin yükselen burcudur.Ayrıca olayların döngüsünde de önce yükselen burç okunmalıdır.Zira olayları etkileyen güneş değil yükselen burçtur.Ben mesela başak burcuyum yükselenim akrep.Astrolog yorum yaparken bana yükselenimi sordu.Ay burcuda onemli ama artık o kısım biraz detaya giriyor.Mesela yukarıyı okurkende yukseleninizi okuyun,doğŕusu bu.:)

Tiger

Kayıtlı Üye
Yükselen akrep burcuna göre yeni ay 2. Evde (kazanç) oluyor. Yay burcundaki yeni ay'ın yöneticisi jupiter yükselen akrebe göre 12. Evde. Jupiter (ilim) +12. Ev (gizli) = gizli ilimlere yeni üye oldum. Allah ilmimi arttırsın inşallah.
Selamünaleyküm.