Hoca ile ilgili sıkıntıma yardım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kuşcu1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bakım yaptırdığım hoca, seni bağlarım tuvalete gidemezsin diyor.Bundan korunma yolu yada ona karsı edebilecegim bir dua var mı? Bilgi sahibi olanlardan yardım bekliyorum.

ASCG

Kayıtlı Üye
Tövbe estağfurullah. Ayetel kürsi okuyun 7 kez. Sağınıza solunuza önünüze arkanıza yukarıya aşağıya üfleyin. Tahassun duaları var bir de. Onları okuyabilirsiniz.

Snooww

Kayıtlı Üye
Sebepsiz yere demek gerçekten hoş değil ve hoca öyle mi ?
Size karşı bir kızgınlığı bir şeyi mi var ki neden böyle bir şey yapsın

Ori

Kayıtlı Üye
Biri zamanında bazı hocaların bazı genclerın yaramazlıgı yuzunden boyle bır ceza uyguladıgından bahsetmıstı. Sidiklik baglama diye gecıyor galıba adı. Bende tam olarak bılmıyorum zaten başımda ağrıyor şuan bırseyde soyleyemıyorum agrıdan.

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Bizim köyde çok bahsedilirdi bundan, falan hoca sidiğini bağlar kıvranırsın sonra falan diye, böyle bişey mevcut, yapılabiliyor ama ben hiç denk gelmedim, ama yapıldığı söylenir, senin hocanın tehdidine gelirsek de sen iyi korunma duaları okursan yaptığı kendine döner mesane probleminden geberir gider...

Elysium077

Kayıtlı Üye
hala böyle insanlar var mı ya ? kaldı mı böyleleri . Acınası bir durum :)

Ayetel kursi koruma duası :
vucudi olarak temiz olman gerekmektedir, bulundupun ortamın da temizliğine dikkat etmelisin
ayetel kürsi koruması için kıbleye yönelip dizüstü çökerek

oku sağa üfle
oku sola üfle
Oku ve öne doğru üfle
Yine oku arkaya doğru üfle
Oku sonra yukarı üfle
Oku ve aşağı üfle
Oku ve sağ taraftan üflemeye başlayarak daire çiz
oku ve üfleme nefesi içine çek

-----------------------------
Bismillahirrahmanirrahim Tahassantu bizil mülki vel melekut ve aksemtü zil izzeti vel ceberut ve tevekkeltü alel hayyil kayyumil halimillezi la yenamu ve la yemut dehaltu fi hifzillahi dehaltü fi emanillahi dehaltü fi hirzillahi bi hakkı kef he ye ayın sad küfiytü bi hakkı hamim ayın sin kaf hümiytü bi la havle ve la kuvvete illa billahil aliyyil azim. Allahumme salli ala seyyidina muhammedi zil hulukil azim.Bi adedi ilmillahil azim ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve sellim.

bu dua yı günde 7 defa okuman gerekir , bu dua her türlü felaketten şerden korur seni , Şöyle-ki en basitinden bir medyumun bir falcının senin falına dahi bakamaz dili bağlanır
------------------------------
Bu iki dua sizi koruyacaktır Allahın izni ile , Fakat unutmayınız-ki gönülünüzü temiz tutun aklınızdaki sorunları sıkıntıları bir köşeye atın ve hazır olduğunuzda bu iki dua yı okumanızı tavsiye ediyorum .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Kısa ve net olarak korunma almalısınız.

Vengaence

Kayıtlı Üye
Öyle hoca mı olur be, gerekirse resmi yolları dene, kimse ir insanı bu tarz bir büyüyle tehdit edemez ki biz burda kendine hoca diyen, dedirten, birinden bahsediyoruz

Troll

Kayıtlı Üye
Bu hoca cemaat hocası falan mı? Aynı şekilde tehdit eden benimde hocam olmuştu.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Arkadaşlar hocanin bitanesi seni bağlarim diyor tuvalete gidemessin diyor bundan korunma yada ona karsi bir dua varmi yardimcı olursanız.
Ya yaptıklarınızdan artık insanlar çok bıkkın durumda ya da bu ''hoca'' boş bir kimse. Her iki durumda da yapılacaklar beli; ya kendinize çeki düzen verin ya da o hocaya ''yav he he'' diyip geçin. Hocayı tanıyan siz, kendinizi bilen siz, bu muhabbetin nereden çıktığını bilen de siz. Yapılabilir mi peki? derseniz, evet alası da yapılabilir.

aslimcim

Kayıtlı Üye
Yapacağına inanıyorsanız koruma yaptırın. Sizin dua okumanız yetersiz.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Böyle bir şey mümkün. Lakin oldukça teferruatlı ve maliyetli. Hala iki birşey okuyup üflenerek birşeylerin tam olarak yapılabileceğine inanıyorsanız biz 2008'den beridir sizlere birşey veremiyoruz demektir. Böyle bir şey yapacak kişi bunu alenen zaten söylemez. Yani havlayan köpek ısırmaz. Koruma vs. de gerek yok.

Banisteriopsis

Kayıtlı Üye
Bende bir şey eklemek istiyorum. Bir gün medyumun birisi ile tanıştım her şey doğaçlama gelişti bir kafede otururken arkadaşlarımla fal bakıyordum her zaman ki gibi yan masada birisi izliyor uzun uzun. Neyse dikkatlice falı nasıl baktığımı sordu vs.. vs.. çok detaya girmedim masamıza geçti onunda falına bakıcaktım baktım tahminlerin doğru ama daha da geliştirebilirsin dedi. Bu zaten hep beklediğim bir şeydi fakat ilk defa birisi yardım edebilir diye düşündüm kendisini anlattı medyum olduğunu arkadaşımın falına baktı ilk harfler verdi şuan tam hatırlayamıyorum üstünden çok zaman geçti misal c harfli bir sevgilin var senin unutamadığın ve bir zaman dilimi verdi bu da 4 ay olsun 4 ay ile 8 ay öncesi arkadaşım düşündü yok dedi falı biraz daha inceledi ama bu kez başka yerlere bakarak zaman dilimini ve harfi değişti ve soyadında da var dedi arkadaşım yine düşündü yine yok dedi bu muhabbet değişti de değişti neyse ben sorular soruyorum tabi ki güçlü sorular cevaplar gelmiyor. Cinlerle alakalı, fal bakımı ile alakalı ama hepsi cevapsız cevap gelse de doğru değil. Medyumumuz çok eski bir kitabı olduğunu söyledi ciltler halinde onunla bakım yaptığı orada ki bir duayı okursa şuradan geçen bir kızı gösterip istersem onun buraya bakmasını sağlayabilirim, şurada ki kişiyi sana aşık edebilirim bir kaçını denemesini istedim taktı parmağına gümüş şık yüzükleri. İşe yaramadı. Kitabı merak ettim getirmesini istedim ve ısrar ettim getirdi. Tülbent gibi bir şeyin içine sarılmış. Arkadaşım görür görmez heyecan ve panik karışımı bir ruh haline büründü o gün kalabalıktık herkes aynı durumda ben dahil. Medyum sıfatını kendine takan her ne kadar başarısız bir örnek olsa da gözümde ilk defa öyle gelen bir kitap görünüyorum. Parçalara bölünmüş sayfaları karışık ve sararmış yapraklar. Uygulamalar resimler aklınıza gelecek her türden büyüler ve türkçe. Kitap önünde duruyordu elime alıp incelemek istedim abdest almadan dokunamazsın kötü etkiler dedi aldırış etmedim söylediklerine. İlk baktığım ismiydi buraya kadar okuduysanız bazıları tahmin etmiştir. Mustafa iloğlu gizli ilimler hazinesi. O gün aklımda tuttum kitabın ismini. Bana bulunamaz çok eski artık satılmayan bir kitap olduğunu söyledi hatta türkiyede çok az kişide varmış ona da bilmem ne yerinden gelmiş. Hikaye benim gözümde şuan bir fiyasko olduğu için sizlere heyecanlı şekilde aktaramıyorum fakat siz heyecanlı bir şekilde okuyun özellikle konuyu açan arkadaşım. O gün bu şekilde geçmeye devam ederken ben medyumumuzun evine gittim. Orada bana cinleri gösterecekti dışarıda olmadığı için yada beceremediği diyelim çünkü bende çağıramıyorum en azından göremiyorum diyelim gittik ben ve o. Bunu ikinci kez sizlere anlatıyorum. Işıklar kapandı bir mum yakıldı oturma odasının yaklaşık 2 m ilerisinde soba var üstüne koydu önüne cam bir şişe. Tabi bunlar hızlı hızlı gelişmiyor korkarsın musallat olabilirler kaldıramazsın vs.. vs.. o kadar çok şey dedi ki ulan beni ne kadar tanıyorsun da karşımda böyle durabiliyorsun demek öyle bir geçiyor ki içimden gösterebildiğim hiç bir şey yok. Diyeceklerimi içime atıp bir an olsun işe yarayabilir ümidi ile devam ettim. Size ne olduğunu şu şekilde özetleyebilirim hiç bir şey. Medyum bu konuda meraklı istekli kişileri evine bir şekilde davet edip kız yada erkek cinsel ilişkiye girme arzusunda ve işin bir kötü yanı bunu cinleri, büyüleri haşa yaradanı kullanarak çeken bir yine söyleyeceğim medyum. Bana bir şey olmadı olayın bilici tam olarak beynime detaylarıyla yerleştiğinde görünmediğini fakat bu konuda bazı kötü seziler seziyorum umarım doğru değildir dedim. Bizim medyumumuz korktu. Kısaca bu sonrasında ne oldu ne olmadı bilmiyorum bir daha da görmedim. Eve geldiğimde kitabı araştırdım 10 yıl önce mi ne basılmıştı sanırım tam hatırlamıyorum halen daha satışları süren bir kitap. Araştırdım bazı uygulamarı doğru deniliyor fakat çok da inanmıyorum ben şahsen. Neyse asıl konuma gelicem. Beyinsiz olmayın. Bu konuyu açan arkadaş. Kimseyi de kendinden düşük görme. Bulduğun şeyi yazdığın bir deneme olarak görüyorum belki yanılıyorum ama eminlik derecesi diyebilirim ben buna hatta seni tanımadan belki forumdan banlanmak adına hiç bir fikrim yok sonuçları ne olur ben sana zerre inanmıyorum ve bu konuda ''keşke'' görebilme yetim olsa da bu tarz anlattığım olay gibi konuları ince eleyip sık gerekeni yapabilsem. Büyüleri çok basit zannediyoruz. Yazmayı, çizmeyi muhabbetini etmeyi, cinleri şeytanı da aynı şekilde bizi yaratan yaradanı da. Öyle bi ağzımıza alıştırdık ki en yakın dostumuz gibi kullanıyoruz her yerde isimlerini bize etkisi ne olur hesaba katmadan. Yanılıyoruz. Birbirimizi test ediyoruz. Bu forumda misal vermem gerekirse 1000 uygulamanın 900 ü uydurma. Alıntı adı altında şu kişiden duydum adı altında ve bazı arkadaşlar sorun yaşayan, çözüm yolu arayan bu konuları açan arkadaşa dertlerini anlatıp zeval görüyorlar farkında olmadan. Birbirimizi kandırmak o kadar basit ki artık yaradana kızmıyor değilim yarattıklarını hala göstermeme sebebini. Hiç bir konuda böyle ciddi olmadım kendi yardım taleplerimde bile. Anlaşılmak anlaşılmamak zerre umurumda değil şuan. Sadece bir değişimin içindeyiz. Yaradan bizi en güçlü varlık konumunda yaratmışken kendimizi en aciz konumda gösterilmesine müsade ediyoruz. HİÇ BİR CİN, ŞEYTAN, İradeniz güçlü olduğu sürece sizi etkisi altına ''alamaz''. Hiç bir büyü dinin gerekli gördüğü ibadetleri yapan birini ''işlemez''. Bu demek değildir ki ben iyi bir insanım bana da mı değil. Eğer yaradan konusunda maneviyat boşluğumuz var ise burada okuduğunuz en küçük bir konu cin musallatı için yeterli. Aynı şekilde baktığınız göz gezdirdiğiniz hatta evde otururken bir misafiriniz baktığı bir fal olması bile yeterli. Aslında o evde bulunması da. Bazen ağızdan çıkan bir söz bile karşıda ki kişi için büyü kuvvetinde olabilir. Büyük büyüler yok mu? Var. Arşivler de nerede olduğu bilinmiyor kimler de olduğu. İçinde ki uygulamaları bilen insanlar yok mu onlar da var. Gerçek cin tarifesine sahip olan kıdemli insanlar. Fakat ben görme yetisine sahip değilim. Doğumumdan bugüne kadar içlerindeyim. Ve halen şunu diyorum tek bildiğim şey hiç bir şey bilmediğimdir fakat bilen birilerine göre ne çok şeyi biliyorum. Hatalarım olduysa kusura bakmayın demiycem bu konuda hatalı değilim sadece dikkat edin. Küçük sandığınız denemeler aklınıza öyle bir yerleşir ki sizden arkadaşlarınıza, çocuklarınıza, ailenize en değerlinizden en değersizine kadar aktarılır siz farkında olmadan.

FarkYaratan

Kayıtlı Üye
Kardeşim öyle bir şey mümkün ama sen ferah tut gönlünü. Her hocanın harcı olmadığı gibi bu işte ilmini bilgisini pis yollara kullanan art niyetli insanlarda maalesef ki var. Öncelikle neden hoca denilecek adam sana böyle bir tehditte bulundu bunu söylemen lazım. Yani sen hocaya gittin bakım yaptırdın eyvallah, istediyse cebine parasını koydun buna da eyvallah fakat ortada bir şey yokken neden seni alenen tehdit etsin ? Ciddiye alınacak bir durum varsa korunma dualarını yap ve Allah'a sığın sana dokunamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...