Ciğerim kebap gibi yaniyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Nordiklere sesleniyorum çagiriyorum yalvariyorum yakariyorum munacatlar yapiyorum ama nal dedilerde mih demediler bee eminim hem de cok eminim beni duyuyorlar algiliyorlar bundan cok cok eminim ama nicin benimle temasa girmiyorlar allahim yarabbim ama yeter ya ama yeter artik oturup sacimi basimi yolucam bicak kemige dayandi degil bicak kemigi kesti bir tuhaflik var o yuzden benimle baglanti kurmuyorlar nerelere gidiyim basimi hangi tasa vuram bilemiyorum bu nasil bir ihtirasdir bu nasil bir saplantidir bu nasil arzulamaktir bu nasil bir hirs'dir akli basinda birisi ciksada bana yardim etse bee sizce neden haa neden nicin temasi kurmuyorlar allah askina bir seyler yazin niye sebep ne sebep ?? psikolojim bitik :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::):eek:fftopic::eek:fftopic::willy_nilly::eek:fftopic:

Ori

Kayıtlı Üye
Sizi saplantılarınız bitirecek belli ki. Bir yolda kendinizi kontrol edemiyorsanız o yoldan gitmeye devam etmeyin. O da olmadı alışana kadar yerinizde sayın. Çok istediğiniz şeylerin olabilme ihtimalinide göz önünde bulundururak işinizi yapın sonuçta illa olacak diye bir kaide yok. Var, yok meselesi bile tartışılırken sizin bu konuda psikolojinizi bozmanız bir hayli gereksiz.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Belki gelmemeleri daha iyidir dünyanın etrafında bu kadar koruyucu katman olmasının bir nedeni var elbette

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Uzaylı kardeşimizi sıradan, memur işi gücü olan bir adam düşünelim.Sizde bol bol asistanı olan böyle çok afilli , uslüp iletişim konusunda falan master yapmış bir ablamızsınız.Artık yaşadığınız süperstarvari hayat size yetmiyor ve bir gün bu uzaylı denen meretlere merak sarıyorsunuz, ne yapsanız olmuyor.Soyut matriximizde bu şu demek; Yaydığınız enerji -gereksiz bir ısrar, aşırı bir ihtiras- bu memur işinde gücünde olan abimizin paradigmasını habire kaydırıyor.Onun sıradanlığını, onun aile babalığını siz böyle düşünerek öldürüyorsunuz ve her geçen saniye sizin için daha da ulaşılmaz oluyor.Ve başkasını bu kadar beslemeye odaklanan bir bilinçaltı da böylece çöllere düşmüş mecnun gibi kalıyor.Kaçanı kovalıyorsunuz.Psikolojiniz bozuluyor, umutlarınız yitiyor, dünyadan fırlatılmış hissediyorsunuz, içiniz kan ağlıyor.Belki o uzaylı abimiz sizin ona sürekli gönderdiğiniz enerjiyle çoluğun çocuğun rıskını karıya kıza yedirmeye başladı(şaka tabii ki).Çünkü o artık tercih edilen ve bir insanı red edebilmiş biri.
Neyse.Bu çıkmazı ancak uzaylı sevdanızdan vazgeçerek aşabilirsiniz.
Ama artık lütfen insanlara veya diğer şeylere bunu yapmayın.Kendinize de.Ne güzel bir sürü asistanınız var-evet sizi bir kaç ay önceki konudan hatırlıyorum- salın ofise eğlendirsinler sizi ?

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Tarladaki bir mısırın rüzgar estikçe çıkan hışırtısı kadar seslenebiliriz ancak onlara sizce onemserler mi? Hayır sıradan bir misirsiniz bayim tıpkı diğer herkes gibisiniz herkes gibiyiz herkesiz .

Ashina

Kayıtlı Üye
Ben de temas denedim geceleri onları çağırıp yatıyorum ancak içten içe zamanı gelince onlar beni bulacaklar düşüncesi taşıyorum. Bence siz de aynısını yapın, madem bu kadar eminsiniz sizi hissettiklerinden bırakın olacağı varsa bir gün sizi onlar bulur. Siz daha iyi bir insan daha farkındalık sahibi ve olumlu,çevresine de bunu yayan yararlı bir birey olmaya gayret gösterin bence gayret böyle olur her gece gelin beni alın demekle değil. Benim düşüncem bu yönde ve de kendinizi,psikolojinizi incitmeyin daha fazla önerim budur.

Çalgınlar

Banlı Kullanıcı
Ben de temas denedim geceleri onları çağırıp yatıyorum ancak içten içe zamanı gelince onlar beni bulacaklar düşüncesi taşıyorum. Bence siz de aynısını yapın, madem bu kadar eminsiniz sizi hissettiklerinden bırakın olacağı varsa bir gün sizi onlar bulur. Siz daha iyi bir insan daha farkındalık sahibi ve olumlu,çevresine de bunu yayan yararlı bir birey olmaya gayret gösterin bence gayret böyle olur her gece gelin beni alın demekle değil. Benim düşüncem bu yönde ve de kendinizi,psikolojinizi incitmeyin daha fazla önerim budur.

Çok haklı hem de çok haklısın

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nordiklere sesleniyorum çagiriyorum yalvariyorum yakariyorum munacatlar yapiyorum ama nal dedilerde mih demediler bee eminim hem de cok eminim beni duyuyorlar algiliyorlar bundan cok cok eminim ama nicin benimle temasa girmiyorlar allahim yarabbim ama yeter ya ama yeter artik oturup sacimi basimi yolucam bicak kemige dayandi degil bicak kemigi kesti bir tuhaflik var o yuzden benimle baglanti kurmuyorlar nerelere gidiyim basimi hangi tasa vuram bilemiyorum bu nasil bir ihtirasdir bu nasil bir saplantidir bu nasil arzulamaktir bu nasil bir hirs'dir akli basinda birisi ciksada bana yardim etse bee sizce neden haa neden nicin temasi kurmuyorlar allah askina bir seyler yazin niye sebep ne sebep ?? psikolojim bitik :eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::eek:fftopic::):eek:fftopic::eek:fftopic::willy_nilly::eek:fftopic:
Kubbe kapalı, sinyal girişi çıkışı neredeyse yok. Çok yüksek frekans ve yönlendirilmiş enerji gerekli. Enerji yönlendirme başka şeyler üzerinden de yapılır sıkıntı değil de frekans olayı başka. Zira elinizde yırtık bozuk bir fotoğraf ile Dünya üstünde herhangi bir yerde yaşıyor olabilecek bir insanı aramak gibi bir şey olur bu. Bu konuya harcayacağınız enerjiyi daha hayırlı işlere yöneltmenizi tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...