2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Uyanıkken görülen görüntüler hakkında soru

Paylaş

Rep Puanı : 1
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Standart Uyanıkken görülen görüntüler hakkında soru

Merhabalar. Bu konuyu açmak hakkında çok düşündüm zaman zaman unutup üzerine yattım hatta ancak olaylar tekrarlanınca sizlere danışmak istedim.
    Rastgele olaylar görüyorum ancak anlamlandıramıyorum. Örneğin bir gece kuzenimin yatağında yattığımda henüz uyumamışken araba kazası olduğunu gördüm ve karnımda bir acıyla kalktım. Daha sonra bundan 1 ay gibi bir süre sonra kuzenim araba kazası yaptı. Sonra başka bir gece uyumadan önce bir sesle ismimin söylendiğini duydum ancak normalde korkmam gerekmesine rağmen korkmadım ve ardından gözlerimi kapattığımda bir araba kazası daha gördüm bu kez bir hafta gibi bir süre sonra erkek arkadaşım kaza yaptı. Bunlar yaşadıklarıma örnekler. Önceleri sık sık kabuslar görüyordum özellikle varlıklarla ilgili hatta bir gece kabus görerek uyandığımda mutfağa su içmeye gittim yanımdaki yatakta yatan arkadaşım yatağıma bakan bir kadın gördüğünü annem sandığını ama birşey diyemeyecek kadar uyuşuk olduğunu söylemişti ama kıza çok güvenemediğimden korksamda umursamadım. Kabuslar tamamen sona erdi yaklaşık 1 senedir görmüyordum. Anlamlandıramadığım bu görüntüleri anlamlandırmaya çalıştım bazı zamanlar çünkü bazen iki binanın arasından düşen bir tahta bazen bir insan yüzü gibi farklı görüntüler görür oldum ama görüntüler peşpeşe değil ya da bir ay içerisinde 10 kere oluşan bir durum değil. Bir gece kuzenim kendisine fal bakmamı istedi fal bakamayacağımı söyledim ama içime doğan bazı şeyleri herhangi bir yere bakmadan şöyle olabilir gibi konuştum. Aynı gece farklı bir rüya gördüm. Bir okulda kardeşimleyim ama sanki herkes beni üzmeye çalışıyormuş gibi hissettim hatta beni üzemeyeceklerini söylüyordum sonra ordan çıkıp annem babam ve erkek arkadaşımla bir arabaya bindim bu kez sebepsiz yere erkek arkadaşım arabadan indi ve yere düştü kaza yaptığını söylüyorlardı kaza olmadığını bilmeme rağmen inanarak ağlamaya başladım ve ciğerim sökülürmüş gibi bir acı hissettim o an başka bir yerde buldum kendimi bu kez elime yardım etmem için birini vermişlerdi ve iki anlamlandıramadığım surette biraz çirkin ve küçük kardeşler vardı. Beni yanlarına çektiler sakinleşmemi söylediler ve birden sakinleşip herşeyi unuttum. Yanımdaki için konuşamayan o kardeşlerden biri bu değil o diyerek beni gösteriyordu ancak konuşmadan iletişim kuruyordu. Sonra bana konuşmadan savaştan çıktığını ve saklandığını benim gibilere yardım ettiğini farketmeden üçüncü gözümü açtığımı yine konuşmadan anlattı. Sonra kardeşi gelip benimle güler yüzlü şekilde konuştu yaşını sordum yaşının göründüğü kadar az olmadığını söyledi ve yine duygu durumum değişerek korktum. Bana sakin ol dedi yine birden sakinleştim ve yanındakilere götürün ama sakinleşsin dedi birden kendimi bir köpekle uğraşırken insanlara yardım ederken buldum ve sonra uyandım. Tabiki rüyam psikolojik olabilir ancak diğerleriyle birleşince artık üzerine düşünmekten kendimi alamıyorum. Yorumlarınızın her biri benim için çok kıymetlidir. Şimdiden teşekkür ederim.

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6207
    Ettiği Teşekkür
    1.298
    960 mesaja 3.118 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    51

Her ruya kendi içinde mesaj içeriği barındırmaktadır. Ve çeşitlilik arz etmektedir.Yaşadıklarınıza bakılırsa önceden bildiren, yani gelecekteki bir seyi bir an için mesaj odaklı gösteren rüya durumu yaşamıssınız. Bunun farkındalıgına vardığınızda gelistirdiginizde psisik anlamda güzel sonuçlarla da karsılasabilirsiniz. Rüyalarınızı anlamlandırabilmek için rüya günlüğü tutmanızı tavsiye ederim. Bunu yaparken tarihlendirin. Simge, yer, renk, kişiler, sembol vs. kaydedin. Rüya çalışmaları ve sorunuzla bağlantılı yardımcı konular sitemizde mevcut araştırmazı öneririm. İyi forumlar.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir, ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

3. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)