Telekinezi ust duzey

Ilkerivix

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar ben daha once telekineziyle ugrasiyordum ampulleri sondurup yakiyordum sonra trajedik bir olay yasadim
Ozamanlar bir pansiyonda calisiyordum yorgun gibi hissettim gozlerimi acip kapadim burden sanki butun cizgileri gordum yani manyetik alani bian icime bir korku dustu ya farkli varliklarida gormeye baslarsam diye sonra vazgectim boyle birsey mumkunmu ?

IDonT

Kayıtlı Üye
Telekineziyle varlıklar arasında hiçbir alaka yok. Böyle birşey olmaz kısacası :) 4 aya yakın bir zamandır telekinezinin pyrokinezi adlı alt dalıyla ilgileniyordum. Hiçbir varlıkla alakası yok. o çizgilerin de varlıklarla alakası yok. Çok sıktıysan canını veya çok odaklandıysan ondandır, varlıklar yüzünden olduğunu veya varlıklarla alakası olduğunu sanmıyorum.

jensına

Kayıtlı Üye
Gerçekden odadaki yalan bir lambayı uzakdan yakıp söndürüyormusunuz. bir çok kişi onu yapıyorum bunu yapıyorum diyor etrafımdada ee yap görevim diyorum ses yok. sizde gerçekden yapıyorsanız ufak bir video atabilirmisin

Ilkerivix

Kayıtlı Üye
Gerçekden odadaki yalan bir lambayı uzakdan yakıp söndürüyormusunuz. bir çok kişi onu yapıyorum bunu yapıyorum diyor etrafımdada ee yap görevim diyorum ses yok. sizde gerçekden yapıyorsanız ufak bir video atabilirmisin
Su sekilde soylim yaklasik 3 yil once hgrasiyordum merak etmeyin yakin bir zamanda video atarim inancim yuksek

jensına

Kayıtlı Üye
Su sekilde soylim yaklasik 3 yil once hgrasiyordum merak etmeyin yakin bir zamanda video atarim inancim yuksek

Video yüklersen bana özel mesajda atarsan sevinirim görmüş olurum. Çünki bende baslamayı düşünüyorum. Ama gölgeyle savasamam bir şekil görürsem ikna olurum ve ilerlemem daha kolay olur. Teşekkür.