Yaptığı kötülüğü kaldiramiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

belis03

Kayıtlı Üye
On yıl sonra ikinci kez hamileydim çok mutlu olacağımizi düşünürken bir kadın hayatımı mahvetti.önce eşime bağlama büyüsü yapıp kendine cekti .ben ne yapsam olmuyordu.isten gelip birde evde eşimin ailesine hizmet ediyordum ama hiçe sayıldı.kaç kez dovuldum.sonra ortaya çıktı esimle ilişkisi varmış. O an dunyam yıkıldı. Kendim hemsireyim ayrılmayı düşündüm ama önümde beni bekleyen Doğumum vardı.yapamadim.simdi kızım 5 aylık ama bu süre zarfında çok kavgalarimiz oldu.bu kadınla yuzlestigimde buyu yaptırması gerektiğini o yüzden eşimden yardım istediğini söyledi. Esimde yardım edeyim derken aşık oldu kadına. Bu psikoloji berbat birşey.bi ablam bana olan biten herşeyi bakım yaparak anlattı. Eşimin nasıl aşık olduğunu brni kötü göstermek için buyu yaptığını. Ayrılmamız için buyu yaptığını.doğan kızımın bu yüzden hic uyumafigini.evet kızım hic uyumuyor gün nde 4 5 saat belki sadece bakiniyor aglamiyorda.simdi ben ne yapmalıyım bu kadının kahri icin .krndimden geçtim öyle hırsla doldu ki içim kendimi kurtarmayı düşünemiyorum. Kadının benim çektiklerimi çekmesini istiyorum.ben buraya yazarken bile ağlıyorum hâlâ. Nolur bu konuda yardim edin

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Selamun Aleyküm ALLAH yardımcınız olsun.İntikam almaya çalışmayın boşverin ALLAH'a havale edin.ALLAH öbür dünyada cezasını verir.Siz namaz kılın.ALLAH'a dua edin.Sabırlı olun.İyilik yapmaya çalışın.Büyü haramdır.Büyü yapanlar ALLAH'a şirk(ortak) koşmuş olur.Ahiretlerini mahvederler.kusura bakmayın ilk çoçuğunuza ne oldu?

SadStory

Kayıtlı Üye
Eğer sende onun yaptığı gibi ona karşılık verirsen Allah katında en az onun kadar sende ceza alırsın.Allah'a havale et bu dunyada cekmese bile öteki dünyada senin ona yapacağından çok daha büyük ceza çekecek.

Execula

Kayıtlı Üye
İki seçeneğin var.Birisi onun yaptığı gibi ona karşılık vererek büyü yapıp ona acı çektirip günaha girmek ve haram şeyler yaptığından dolayı büyük günahlara girip Allah'ın yasakladığı şeylere karşı gelmek ve ahiret yani öbür hayatın tamamını hiçe sayarak yapmak.Mantıksal olarak düşünürsek Allah'ımıza karşı geliyorsun ve 50 yıl hayatını güzel evli yaşamak için öbür ahiret hayatını satıyorsun.Diğer seçeneğin ise büyü yapmayıp sadece Allah'a dua ederek yoluna devam etmek.Eğer bir şey kaybettiğin zaman kendine zarar vermeden önüne bakarak yürürsen Allah beklemediğin yerden sana Rızkını verir.Yapman gereken en iyi şey çocuğunun veya çocuklarının geleceğini inşa etmek.Kocasız olunca ne oluyor? Elin ayağın kopmuşmu oluyor? hayır.Sadece psikolojik olarak bunalımda oluyorsun o kadar.Çocukların büyüdüğü zaman onlara düzgün bir şekilde söyleyebilirsin illah büyü demene gerek yok.Babanız düzgün bir insan değildi bana zarar verdiğinden dolayı ayrıldık dersin olur biter zaten öylede oldu tek farkı büyü.Bundan dolayı yapman gerken tek şey çocuklarının geleceğini garantiye alıp onları düzgün bir anne olarak büyütmen.Eğer doğru yolu seçersen Ahirette sınırsız bir şekilde cennete mutlu bir yaşam sürebilirsin tabi bunu derken ibadetlerini düzgün bir şekilde yaptığını düşünerek diyorum veyada Ahiret hayatını satıp büyü yapıp kocanı geri alıp veyada düzgün yakışıklı zengin bir erkeğe büyü yapıp onunla evlenip hayatını rahatlıkla garanti ederek 50 yıl boyunca rahat yaşamak için ahiretteki sınırsız hayatını satabilirsin.. Tabi müslüman olduğundan dolayı eninde sonunda cennete gidiceksin ama kaç binlerce milyonlarca yıl sürer onu bilemem.. Seçim şansı senin sonuçta yaptığın şeyin sonuçlarına sen katlanıcaksın.Benim fikrim Allah'ın iyi bir kulu olarak devam et ve çocuklarına güzel bir gelecek armağan edip eceline kavuş..Normal hayatında Allah sana beklemediğin yerden rızkını verip Ahirettede çok mutlu bir yaşam yaşacaksındır eğer ibadetlerini yapıyorsan..[

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Sizin ekstradan birşey yapmanıza gerek yok kader herşeyi kendi hallediyor zaten ve emin olun hiçbir zulüm kimsenin yanına kar kalmıyor.
Eşinize büyü yapıldığından eminseniz (bakım yapılmış) herhangi bir büyü bozdurma işlemi yaptırdınız mı ?
Çocuğunuz için gerçekten çok üzüldüm psikolojisi şimdiden etkileniyor.

belis03

Kayıtlı Üye
Evet zaten allahima havale ettim psikolojik olarak çok yiprandim cocuguma muska yapıldı uyumaya başladı. Yani düzelme aşamasında yız şuan. Hatta eşim onu cezalandirayim dedi hayır dedim bunu demesi biraz rahatlattı beni.bu benim imtihanim.sabrediyorum.eşim çok iyi birisi bazı huylarimdan vazgeciyorum bu olay benim hatalarımı hatırlattı bana bunlarla avunuyorum şuan ama buyudende korktum acikcasi.psikolojimin düzelmesi lazım teşekkür ederim ilginize

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Psikolojinizin düzelmesi için eft yapmanızı öneririm sitemiz de bu konuda bir bölüm mevcuttur gerekli araştırmaları oradan yapabilirsiniz.

asterix

Kayıtlı Üye
Onu ve kendini bağışla karma çözülsün.sırtından yük kalksın.Büyü müyü işine sakın girme hesabını vermek var.

ladylynn

Kayıtlı Üye
kahroluyorum şöyle mutlu ailelerin hayatlarıyla oynadıklarında o kadar üzüldüm ki benimde eşim evlendıgımızden beri çalısmıyor bizim sanıyorum ki evımızede bırseyy yapıldı. asla karsılıgını vermeyı dusunmedım dusunmemde allah buyuk dıyorum... sizde umarım bu musibetten en yakın zamanda kurtulursunuz allah kötülere fırsat vermesın insallah

belis03

Kayıtlı Üye
İnşallah fırsat vermez Rabbim.eşim evine döndü yaptıklarını da hepsini iyi biliyoruz artık. Zaten büyülerle ilgilenen birisiydi.ama hala varlığı korkutuyor beni.yok olsun istiyorum.kahri için sürekli dua ediyorum bana yasattiklarini yaşasın diye.boyle bi dua var mi acaba

lookinside

Kayıtlı Üye
Bazi olaylar var. erkekler isin icinden cikmak icin bana buyu yapti diyor, kadinlar kocasinin baska bir kadini ona tercih etmesini kaldiramayip buyudur kesin buyu diyor. Gercek anlamda profesyonel bakim yaptirmali, en onemlisi evladiniza size bu en cok ihtiyaci oldugu donemde kafaniz rahat bir sekilde dogru ilgiyi verebilmek icin psikolojik yardim almali ve en en en onemlisi siddet gordugunuz ve aldatildiginiz bir evde asla kalmamali kendinizi bu kadar degersiz gormemelisiniz. Umarim her sey guzel olur sizin icin. Kucuklugumde bu olaylari bizzat kendi ailemde gormus bir insan olarak nacizane fikrim, siz duzelir diye bekledikce, cocugum icin bu yuvayi kurtarayim dedikce faydaniz degil, cocuga zarariniz dokunur. Isin icinde buyu varsa da site yetkililerinden buyuyu tespit ve bozma niteliginde bir seyler talep edin bence, boyle beklemeyin.

belis03

Kayıtlı Üye
Belki de siz haklisiniz ama ben ayrılamam.şuan üstüne birde dayak yedim.nolur dualarla bana yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...