Psişik saldırıdan korunmak için.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asterix

Kayıtlı Üye
Merhaba kimseyle alıp veremedeği düşmanı vs olmayan birisiyim, zaman zaman psişik saldırıya uğradığımı hissediyorum ,genellikle pozitif spritüel yönde bir şeyler (kendini geliştirme anlamında) yapmak istediğimde oluyor,ertesi gün şiddetli baş ağrısı kendini kötü hissetme şiddetli kulak çınlaması,tansiyon yükselmesi ve kaza atlatmalar oluyor ,bir iki gün sonra rüyamda genelde köpeklerin bana saldırdığı ve korktuğum şeklinde sembolik bir rüya görüyorum,sorum bunları önlemenin bir yolu varmı ? Spritüel inançları olan reenkarnasyona inanan biriyim.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Örnek vereyim mesela insan basit bir meditasyon yaparken bile öncesinde kendisine psişik korunma yapması gerekir bunlar yapılmadığında ufak tefek rahatsız edilmeler olabiliyor.Nasıl çalışmalar yaptığınızı tam net bilmediğimiz için net tavsiyeler veremiyorum ama genel olarak söylemek gerekirse gerçekleşen bazı şeyler bu yolda ilerlemenin aşamaları olabiliyor bazen ise korunma eksikliğinden kaynaklı olabildiğini okumuştum.Kendinize basit korunma tekniklerini uygulayın eğer sorun hala devam ederse bir uzmanın rehberliğine başvurun.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Sağlam bir mantık, düzgün bir psikoloji, ahlaki ve etik yönden gelişen disiplinleri ve prensipleri olan kişiliğe kurşun işlemeyeceği kanaatindeyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...