yol gösterin kendime zarar veriyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Periliceperi

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 27 yaşındayım. ortaokula giderken bizim uzak akrabalardan biri karısıyla birlikte çok sık gelir giderlerdi bize. ya onlar bizde ya da biz onlardaydık. bir samimiyet gidiyor. o bize gelen kadın babama cilvelenirdi. çocuklar hissediyormuş sahiden, görürdüm kıskanırdım babamı. annem farketmezdi. derken bir akşam farketmiş. kadın babamın elini mi tutmuş bişi verirken ne öyle bişiy. eve gelince kıyamet koptu. neydi o hali onun dedi annem. babam da bir küfür neyse annem kadına bi daha evime gelme demiş. gelmediler bidaha . ama babam çok değişmişti. çünkü bu sulh zamanlarda kadın babam seviyor diye ıspanaklı börek yapar yollardı babamda yerdi. yedikçe anneme bağırırdı sudan sebeplerle. deli gibiydi. o yıllarda babamın güldüğü nadir olurdu. bi keresinde balkona çıktı kendimi atacam diye. annemle araları iyice bozuldu. boşanma davası açtı. dava uzadı. biz büyükbabamgile taşındık. sonra barıştılar falan. annem hep ağlardı ağlardı, beddua ederdi. o kadının adını anmadı yıllarca başka bi kelime kullandı. hatası şuydu, olan biten kardeşimle benim gözümün önünde oluyordu. annemin psikolojisi bozulmuştu hep gergindi. sonra birgün teyzemgil, bir hoca bulmuşlar adam suda bişilere bakıyormuş. bizim evin halini, tarif etmiş falan. demiş büyü var bu adamda. öyle bi yapılmış ki bu adamı delirtir ya da öldürür öyle fazla. adam tarif etmiş oklar bizim eve gelen kadını gösteriyor tabi. neyse büyü bozuldu. babam düzeldi. yıllar geçti böyle geçen seneye kadar. geçen yıl bu kadının babası ölmüş annemgilde akrabadır diye baş sağlığına gitmişler. kadın yüz buldu yıllar sonra. annemle gördüğü yerde konuşmaya çalışıyor, bayramlarda utanmadan bize geliyorlar. gelebiliyorlar. çünkü annem de değişti. kadına karşı güleryüzlü davranıyor. eve geldiklerinde ben sinir krizi geçirdim. intiharı bile düşündüm. çünkü çocukluğumun tablosu tekrar oluşacak diye. annemle kavga ettim. annemin savunması ben o kadını bağlattım o bişi yapamaz bize diyor. uzun uzun anlatıyorum ki anlayın beni diye. annem değişti. ama ben hiç değişmedim, hiç unutmadım. o kadını başka akraba evlerinde bazen karşılaşıyoruz , gözümün önünde babamın sırtını tıp tıplamış oluyor okşuyor, dokunmaya çalışıyor, iyice bakıyor. bunları kardeşimde farketti. annemde farkettiği halde annem tepki veremiyor. onun huyu öyle herkese yapıyor diyor. afedersiniz hayat kadınlarınında mesleği o o zaaman gelsin babamla yaşasın. sadece evimize gelmiyor o aile bayram haricinde. ama annem de bir tuhaflık var. nolur yardım edin. bu kadına bişiymi yaptırdılar böyle oldu. annem mesafeli biridir normalde kolay kolay öpmez herkesi. ama bugün o lanet kadınla karşılaştık. gözümün önünde annem yanına gitti gülerek, öpmeye yeltendi ben önüne durdum. kadına bakışları gerçekten sevgi dolu. ben çok kötü durumdayım. kimseye derdimi anlatamıyorum. bu kadını engelleyemiyorum, annemi de öyle. ne yapayım ben yanlış şeyler yapmaktan korkuyorum, sürekli ağlıyorum, kontrolümü kaybetmek üzereyim.

Efset

Kayıtlı Üye
Öncelikle başınıza gelenlere çok üzüldüm...
Anneniz farklı bir takdik geliştirmiş olabilir yahut o kadın annenizi engel olarak gördüğü için annenize de bişey yaptirmis olabilir...
Madem ki o hoca sizi önce ki sefer kurtardı bir kez daha niçin gitmiyorsunuz?
Böyle kendinizi yerden yere atarcasina konuşarak bırakarak olmaz ki...
Güçlü olmalısın..
Mutsuz bir çocukluk yaşamış olsan dahi annen ile baban ayrılsa dahi artık senin de bir hayatın var ...
Yetişkin bir bireysin biraz lütfen kendini de düşün..

Vengaence

Kayıtlı Üye
Bu tarz çocukluk travmalarına bilinen en etkili yöntem psikoterapi. Eğer imkanın varsa özel hastaneye git, yoksa devlet hastanesine git. Bu kendiliğinden geçmez, geçti sanarsın bir bakmışsın daha ciddi psikolojik bozuklukların çıkar.

Ori

Kayıtlı Üye
Annenizin bildiği ve sizin bilmediğiniz birşeyler olabilir mi diye düşünüyorum. Çünkü bu durumları atlattığınız halde annenizin bu insana karşı olan pıtırcık tavırları akıl alacak gibi değil. Ben bu gibi durumlarda herşeyi bir kefeye koyarak düşünmeye çalışırım. Belkide annenizin üstünde büyü vardır bunu buradan anlayamayız. Belki size birşey yapılmıştır, kim bilir? Bu arada eğer dayanamıyorsanız destek almalısınız. Şunu söylemeliyim ki bazen yükünüz ağır olur dayanamayacağınız noktaya gelebilir ama düştüğünüz taktirde yükünüz bundanda ağır olur. Bu size çok şey kaybettirir. Ona göre düşünün ve dayanmaya çalışın. Site yöneticilerinden yardım isteyebilirsiniz. Bu arada ziyarete gitmeyi kim önermişti hatırlayabiliyor musunuz? Anneniz mi, babanız mı? Yıllar sonra değişen tavırların sebebi intikamda olabilr. Dediğim gibi insanın aklına herşey geliyor.

Periliceperi

Kayıtlı Üye
Teşekkür ediyorum hepinize. bahsettiğim hoca geçen yıllarda vefat etti. yerine oğlu bakıyormuş. ama başka bi şehirde bize uzak. buna ek olarak, ben derdimi kimseye anlatamıyorum anlamıyorlar. teyzemgile söylüyorum şaşırıyorlar bişiy yapan yok. hocaya gitsem götüren yok. ben gitsem param yok, kaldı ki adamın adresini bilmiyorum. annem kinci bir insandır normalde. kinci dediysem kendisine yapılanı unutmaz. ama bu kadına karşı resmen değişti. evimize gelemiyorlar işte diyor. eskiden tv de adı geçse kanalı değiştiren kadın bi tuhaf oldu. ziyarete gitme fikri babamdan çıkmıştır, ama annem istemese gitmezdi. kendide şaşırmıştı bir kere gittim yüz buldu diye. şimdi ise böyle yapıyor. devlet hastanesinde psikolog yok, var da sadece ilaç yazıyorlar psikoloğa geçen baytram sonrası kavgamızda gitmiştim. bir kere gidebildim çok pahalı çünkü. dün gece sinir krizi geçirdim evde. anneme saldırdım hiç gururun yokmu diyorum öyle yüzüme bakıyor tamam konuşmam bidaha diyor ki daha öncede demişti tutmadı sözünü. gece üç te bağırırken bağırırken kendimi kaybettim annem kendini tuvalete kilitledi. sesime babam uyandı noldu diye. söyleyemedim tabi. rüya gördüm dedim. söyleyememek daha da çıldırttı beni çığlık çığlığa öyle deliler gibi bağırdım kendimden geçtim. babam yazık başımda hüngür hüngür ağladı bana üzüldü delirdim sandı bence. ben bu kadına 1000 ya kahhar okusam bana zararı olurmu dedğiniz kişilere mesaj atsam cvp verirlermi acaba.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Şimdi bakıyorum da hepinizde bir sorun var gibi ve tek normal olan kardeşiniz galiba.
Babanıza büyü yapılıyor.
Anneniz büyüyü bozup ekstra bir büyü daha yaptırıyor.
Sizin bu olaydan annenizden ve babanızdan daha fazla etkilenmeniz ve duygusal olarak çöküntü yaşamanız hatta intihar meyiliniz kafa karıştırıcı.

Annenizin o kadına karşı sonradan gelen sempatisini ve babanıza karşı kurduğu yakınlığa müsade etmesi, kadının gittiği hocanın annenizin gittiği hocadan daha profesyonel olmasıyla açıklanabilir. Fakat sizin psikolojik durumunuz olayla bağdaşmıyor veya şöyle bağdaşabilir. Ailenize topyekün yapılan büyü sizde gerekli tesiri oluşturmadığı için başka şekillerde size tesir etti.

Yukarıda yazdıklarıma kendim bile zor inanıyorum. Ancak havas ekolünün içeriğinde barındırdığı tonlarca uygulamaya baktığımız zaman böyle saçma bir ortamın oluşması muhtemeldir.

Sizin anlattığınız olayda eksikler çok fazla olduğu gibi kendi bakış açınızla olayı başka bir noktaya kaydırmışsınız, bu yüzden yorumlamak ve mantıklı bir çözüm üretmek zor.

Kayra02

Kayıtlı Üye
Belki dusmanini daha yakininda tutmak istiyordur : )

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Yaşadığınız şeyi anlıyorum.Sanki anneniz babanızın ikinci bir eşi olmasına veya başka bir kadınla yakınlık kurmasına izin veriyormuş gibi hissediyorsunuz.Size iki yüzlü gibi de geliyor olabilir.
Bunun yanında bu tavır annenizin geliştirdiği bir savunma mekanizması da olabilir.Belki eskisinden çok çok daha fazla üzülüyordur ama gülüyordur.Travmadan çıkmış gibi yapan insanlar genelde böyledir.Hiç bir şey yokmuş gibi, gülerler, sıcaktırlar.Ama durum çok daha kötü olabilir.Hatta direk size de büyü yapılmış olabilir.Yukarıda da demişler, gerçekten zor bir ortam oluşmuş.Çok üzücü şeyler.Kadın bütün bunları hissetmenizi istemiş olabilir.Havasın uygulama çeşitliliği....
Maddi olarak nasıl yaparsınız-belirttiğinize göre-bilemiyorum ama site sahibi işin hem büyü ile olan kısmında hemde psikolojik-terapi gerektiren kısmında size yardımcı olabilir sanıyorum.Bunu yeni hayatınıza, gelecekteki hayatınıza yapılmış bir yatırım gibi görebilirsiniz.

La-edri

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ben 27 yaşındayım. ortaokula giderken bizim uzak akrabalardan biri karısıyla birlikte çok sık gelir giderlerdi bize. ya onlar bizde ya da biz onlardaydık. bir samimiyet gidiyor. o bize gelen kadın babama cilvelenirdi. çocuklar hissediyormuş sahiden, görürdüm kıskanırdım babamı. annem farketmezdi. derken bir akşam farketmiş. kadın babamın elini mi tutmuş bişi verirken ne öyle bişiy. eve gelince kıyamet koptu. neydi o hali onun dedi annem. babam da bir küfür neyse annem kadına bi daha evime gelme demiş. gelmediler bidaha . ama babam çok değişmişti. çünkü bu sulh zamanlarda kadın babam seviyor diye ıspanaklı börek yapar yollardı babamda yerdi. yedikçe anneme bağırırdı sudan sebeplerle. deli gibiydi. o yıllarda babamın güldüğü nadir olurdu. bi keresinde balkona çıktı kendimi atacam diye. annemle araları iyice bozuldu. boşanma davası açtı. dava uzadı. biz büyükbabamgile taşındık. sonra barıştılar falan. annem hep ağlardı ağlardı, beddua ederdi. o kadının adını anmadı yıllarca başka bi kelime kullandı. hatası şuydu, olan biten kardeşimle benim gözümün önünde oluyordu. annemin psikolojisi bozulmuştu hep gergindi. sonra birgün teyzemgil, bir hoca bulmuşlar adam suda bişilere bakıyormuş. bizim evin halini, tarif etmiş falan. demiş büyü var bu adamda. öyle bi yapılmış ki bu adamı delirtir ya da öldürür öyle fazla. adam tarif etmiş oklar bizim eve gelen kadını gösteriyor tabi. neyse büyü bozuldu. babam düzeldi. yıllar geçti böyle geçen seneye kadar. geçen yıl bu kadının babası ölmüş annemgilde akrabadır diye baş sağlığına gitmişler. kadın yüz buldu yıllar sonra. annemle gördüğü yerde konuşmaya çalışıyor, bayramlarda utanmadan bize geliyorlar. gelebiliyorlar. çünkü annem de değişti. kadına karşı güleryüzlü davranıyor. eve geldiklerinde ben sinir krizi geçirdim. intiharı bile düşündüm. çünkü çocukluğumun tablosu tekrar oluşacak diye. annemle kavga ettim. annemin savunması ben o kadını bağlattım o bişi yapamaz bize diyor. uzun uzun anlatıyorum ki anlayın beni diye. annem değişti. ama ben hiç değişmedim, hiç unutmadım. o kadını başka akraba evlerinde bazen karşılaşıyoruz , gözümün önünde babamın sırtını tıp tıplamış oluyor okşuyor, dokunmaya çalışıyor, iyice bakıyor. bunları kardeşimde farketti. annemde farkettiği halde annem tepki veremiyor. onun huyu öyle herkese yapıyor diyor. afedersiniz hayat kadınlarınında mesleği o o zaaman gelsin babamla yaşasın. sadece evimize gelmiyor o aile bayram haricinde. ama annem de bir tuhaflık var. nolur yardım edin. bu kadına bişiymi yaptırdılar böyle oldu. annem mesafeli biridir normalde kolay kolay öpmez herkesi. ama bugün o lanet kadınla karşılaştık. gözümün önünde annem yanına gitti gülerek, öpmeye yeltendi ben önüne durdum. kadına bakışları gerçekten sevgi dolu. ben çok kötü durumdayım. kimseye derdimi anlatamıyorum. bu kadını engelleyemiyorum, annemi de öyle. ne yapayım ben yanlış şeyler yapmaktan korkuyorum, sürekli ağlıyorum, kontrolümü kaybetmek üzereyim.

Bu büyü degil, ne anneniz nede babaniz büyülü degil büyü vardiysa bie etkisi coktan gecmis, sorun su ki anneniz ve babaniz arasinda bir sir var. Bu sir annenizi mecbur birakiyor bu degisik halleri sergilemeye.

Anneniz ile ana kiz sobetinden ziyade kadindan kadina bir sohbet yapin size sirrini acarsa rahatlarsiniz, acmassa emin olunki sizin kabul edemeyeceginiz yada sizi ilgilendirmeyen bir seydir. Bilemeyiz ciftler arasindaki sorunlari, hic bir kadin böyle bir kadina taviz vermez anneniz vermeyi uygun görüyor, sizce anneniz sizin kadar yuvasini esini dusunmezmi.

Disaridan bir kadin bir adami elde etmek istiorsa adama büyü yapar, ama sizin zan ettiginiz gibi birde bu adamin karisina büyü yapiyorsa mesele adam degildir farkli bir seydir. Ben sanmiyorumki annenize büyü yapilsin, bu davranisinin sebebi ortadaki sir.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Annenize bakım yaptırmanızda fayda var bence.
Büyü olup olmadığı anlaşılır.
Yada anneniz artık fazlasıyla umursamıyordur olanları.
Sizde bu olay derin izler bırakmış anlaşılan.
Kendi ruh sağlığınız için bilinçaltı çalışmaları yapmanız faydalı olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...