Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: yol gösterin kendime zarar veriyorum

Paylaş

Yer
    Ukrayna
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    5
    13 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Yazdıklarınızı okudum. Havas ile kaderimden dolayı yeni yeni uğraşmaya başlamış biriyim. Faydası olur mu bilmiyorum ama dediklerimi yapabilirseniz size faydası olacaktır;

Öncelikle durumunuzda (anlattıklarınız doğru ise) bir kara büyü söz konusu. Ama anlattıklarınıza göre de bir sevgi,muhabbet,bağlama büyüsü de mevcut. Benim fikrim Babana bir kara büyü, annene ise bir nevi muhabbet celbi yapıldığı yönünde. Havvas ilminde nelerin yapılabildiğini anlasan, zaten emin ol şaşırırsın. Yukarıda ki arkadaşlarında dediği gibi bu tür uygulamalarda dengesizlikler sıkça yaşanır. Çünkü işin içine beyinleri boyutsal farklılıkta etkileyen varlıklar girmekte.

Sana bir tavsiye duam olacak. Eğer namaz kılan biriysen sabah ve akşam namazlarından sonra şu duayı üçer kere oku;

Eûzü bikelimâtillâhittâmmâti min şerri mâ ȟalega.Bismillâhillezî lâ yedurrû meâsmihî şey ün fil erdi velâ fissemâi ve hüvessemîûl álîmü. Ĥasbiyallahü lâ ilâhe illâ hû áleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül árşil ázîmi. Lâ ĥavle velâ guvvete illâ billâhil âliyyil ázîm.

Etkili olması için de ahidname-i Süleyman duasını okursan faydalı olacaktır. Birkaç gün böyle devam et. Baktın ki düzelme var; Anlaki iki adet büyü evinizde mevcut. Ancak bu tarz büyüleri bir dna veya bir eşya almadan yapamazlar. Veya evinize bazı nuskaları saklmadan etkisini göremezler. Hızlı bir şekilde ya bu forumdan yada başka bir yerden USTA bir havvas hocası bul. Ve unutma bu tarz uygulama veya büyüler nefsi azdıracak türdedir. Evinizdeki herkese etki edebilir.

Rep Puanı : 11591
    Ettiği Teşekkür
    1.497
    963 mesaja 2.772 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    96

Alıntı Periliceperi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben 27 yaşındayım. ortaokula giderken bizim uzak akrabalardan biri karısıyla birlikte çok sık gelir giderlerdi bize. ya onlar bizde ya da biz onlardaydık. bir samimiyet gidiyor. o bize gelen kadın babama cilvelenirdi. çocuklar hissediyormuş sahiden, görürdüm kıskanırdım babamı. annem farketmezdi. derken bir akşam farketmiş. kadın babamın elini mi tutmuş bişi verirken ne öyle bişiy. eve gelince kıyamet koptu. neydi o hali onun dedi annem. babam da bir küfür neyse annem kadına bi daha evime gelme demiş. gelmediler bidaha . ama babam çok değişmişti. çünkü bu sulh zamanlarda kadın babam seviyor diye ıspanaklı börek yapar yollardı babamda yerdi. yedikçe anneme bağırırdı sudan sebeplerle. deli gibiydi. o yıllarda babamın güldüğü nadir olurdu. bi keresinde balkona çıktı kendimi atacam diye. annemle araları iyice bozuldu. boşanma davası açtı. dava uzadı. biz büyükbabamgile taşındık. sonra barıştılar falan. annem hep ağlardı ağlardı, beddua ederdi. o kadının adını anmadı yıllarca başka bi kelime kullandı. hatası şuydu, olan biten kardeşimle benim gözümün önünde oluyordu. annemin psikolojisi bozulmuştu hep gergindi. sonra birgün teyzemgil, bir hoca bulmuşlar adam suda bişilere bakıyormuş. bizim evin halini, tarif etmiş falan. demiş büyü var bu adamda. öyle bi yapılmış ki bu adamı delirtir ya da öldürür öyle fazla. adam tarif etmiş oklar bizim eve gelen kadını gösteriyor tabi. neyse büyü bozuldu. babam düzeldi. yıllar geçti böyle geçen seneye kadar. geçen yıl bu kadının babası ölmüş annemgilde akrabadır diye baş sağlığına gitmişler. kadın yüz buldu yıllar sonra. annemle gördüğü yerde konuşmaya çalışıyor, bayramlarda utanmadan bize geliyorlar. gelebiliyorlar. çünkü annem de değişti. kadına karşı güleryüzlü davranıyor. eve geldiklerinde ben sinir krizi geçirdim. intiharı bile düşündüm. çünkü çocukluğumun tablosu tekrar oluşacak diye. annemle kavga ettim. annemin savunması ben o kadını bağlattım o bişi yapamaz bize diyor. uzun uzun anlatıyorum ki anlayın beni diye. annem değişti. ama ben hiç değişmedim, hiç unutmadım. o kadını başka akraba evlerinde bazen karşılaşıyoruz , gözümün önünde babamın sırtını tıp tıplamış oluyor okşuyor, dokunmaya çalışıyor, iyice bakıyor. bunları kardeşimde farketti. annemde farkettiği halde annem tepki veremiyor. onun huyu öyle herkese yapıyor diyor. afedersiniz hayat kadınlarınında mesleği o o zaaman gelsin babamla yaşasın. sadece evimize gelmiyor o aile bayram haricinde. ama annem de bir tuhaflık var. nolur yardım edin. bu kadına bişiymi yaptırdılar böyle oldu. annem mesafeli biridir normalde kolay kolay öpmez herkesi. ama bugün o lanet kadınla karşılaştık. gözümün önünde annem yanına gitti gülerek, öpmeye yeltendi ben önüne durdum. kadına bakışları gerçekten sevgi dolu. ben çok kötü durumdayım. kimseye derdimi anlatamıyorum. bu kadını engelleyemiyorum, annemi de öyle. ne yapayım ben yanlış şeyler yapmaktan korkuyorum, sürekli ağlıyorum, kontrolümü kaybetmek üzereyim.
    Bu büyü degil, ne anneniz nede babaniz büyülü degil büyü vardiysa bie etkisi coktan gecmis, sorun su ki anneniz ve babaniz arasinda bir sir var. Bu sir annenizi mecbur birakiyor bu degisik halleri sergilemeye.

Anneniz ile ana kiz sobetinden ziyade kadindan kadina bir sohbet yapin size sirrini acarsa rahatlarsiniz, acmassa emin olunki sizin kabul edemeyeceginiz yada sizi ilgilendirmeyen bir seydir. Bilemeyiz ciftler arasindaki sorunlari, hic bir kadin böyle bir kadina taviz vermez anneniz vermeyi uygun görüyor, sizce anneniz sizin kadar yuvasini esini dusunmezmi.

Disaridan bir kadin bir adami elde etmek istiorsa adama büyü yapar, ama sizin zan ettiginiz gibi birde bu adamin karisina büyü yapiyorsa mesele adam degildir farkli bir seydir. Ben sanmiyorumki annenize büyü yapilsin, bu davranisinin sebebi ortadaki sir.

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

3. 4 kişi La-edri üyemize teşekkür etti:
    Chillout (21.11.2016),hazaR (21.11.2016),Korkuluk (21.11.2016),Selenit (21.11.2016)

Rep Puanı : 5782
    Ettiği Teşekkür
    1.050
    1.204 mesaja 2.745 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    56

Annenize bakım yaptırmanızda fayda var bence.
    Büyü olup olmadığı anlaşılır.
    Yada anneniz artık fazlasıyla umursamıyordur olanları.
    Sizde bu olay derin izler bırakmış anlaşılan.
    Kendi ruh sağlığınız için bilinçaltı çalışmaları yapmanız faydalı olur

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)