İlginç astral seyahat tecrübesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gucsuz

Kayıtlı Üye
Merhaba gizlimabet okurları,

Sizlere anlatacağım hikaye henüz yaşanmıştır. Bu konudaki yorumlarınızı merak etmekteyim.

Yıllar önce (yaklaşık 5-6 sene önce) durugörü görmeye başlamıştım fakat bu özelliğim zamanla azaldı ve nadiren görmeye, yaşamaya başladım. Bir gün falcıya gitmiş ve bana bu işlerden uzak durmam gerektiğini, enerjimin fazla ve bu işlere yatkın olduğunu söylemişti, bende korktuğum için araştırmaları vs. bırakmıştım ve yıllardır hiç ilgilenmemiştim.

5 ay önce çeşitli kaynaklardan hipnoz öğrenmeye başladım ve başarılı şekilde uygulamakta hatta yeni yöntemler geliştirmekteyim. Örneğin bir tanesi kişileri telkinle astral seyahate yollamak. Aslında bende tam olarak ne yaptığımı ve nasıl yaptığımı bilmiyorum çünkü hiç tecrübe etmemiştim. Astral seyahate yolladığım kişiler bana çok ince ayrıntıları ve detayları verebiliyor. Örneğin, taksimde ki mc donalds'a gir ve oradaki fiyatı oku testi gibi testler yaptım ve söylenen tutarlar ya doğruydu yada kusuratları yanlıştı. Bazen okuyamadıklarını, karanlık olduğunu söylüyorlar yanlışlar hep bu safhada meydana geldi.

Bu durum bende merak uyandırdı ve meditasyon, çakra ve enerji üretme tekniklerine bolca vakit ayırmaya başladım. Meditasyon sırasında etrafımın yoğun bir enerji ile dolu olduğunu hissetmeye başladım bunu sanki elinizin su (deniz) içerisinde hareket ettiriyormuş gibi düşünebilirsiniz. Su havadan yogun olduğu için elinizi su içerisinde daha zor hareket ettirirsiniz. Yoğun bir enerji ile çevrili olduğumuzu anlamaya başladım, ancak kaynağı ben değilim tabiki çevremizde var olan sürekli bir enerji olduğunu düşünmekteyim ve bunu algılayabilmekte olduğumu hissediyorum. İlk meditasyona başladığımda bunu algılayabilmem 40 dk. sürüyordu. Şuan 10 sn. içinde hissedebilmekteyim. Ama asıl anlatmak istediğim bu değil fakat astral seyahat tecrübemle bağlantılı. Gelelim nasıl astral seyahati tecrübe ettim.

Her akşam saatlerinde kafamın içinde dalgalanmalar hissetmeye başladım öncelikle. Bunu tam olarak nasıl tarif edebileceğimi bilemiyorum. Ama gerçekten şiddetli dalgalanmalar. Uzun süredir astral seyahat denemekteydim ve bu sefer denerken farklı kendi geliştirdiğim bir yöntem ile başarmış olabileceğim kanısındayım .

Öncelikle uzandım ve etrafımı kaplayan enerjiyi tüm vücuduma ağırlık yapıyormuş gibi hissettim. Daha sonra bu enerjinin ağırlaşmasına konsantre oldum ve sanki yumuşacık bir yatağın içine gömülürcesine beni yatağa gömmesine müsade ettim diyebilirim. O anda yavaş yavaş tüm yüzüm karıncalanmaya başladı. Kafamın içindeki dalgalar aşırı şekilde kuvvetlendi, sanki elektrik çarpıyordu. Sonrasında nerede olduğumu unutmaya odaklandım bu sırada dalgalanmalar devam etmekteydi. Nerede olduğunu unutmak aslında hiçbir şey düşünmemeyi başarmak ile yapılabilecek birşey. Nerede olduğumu unuttuğumu farkettiğimde kendime rahat hissedebileceğim bir yer/ mekan belirledim. Fakat gelin görün her ne kadar bedenimi terketmek üzereymiş hissetmeye başlasamda beceremedim ve uyudum.

Uyku sırasında rüya görmeye başladım. Rüyam dehşet vericiydi. DAYIM* bana elindeki büyük kayalarla saldırıyordu ve bunun mümkün olmadığına kanaat getirdim. Geçmişte ve şuanda da bolca lucid rüya deneyemim var. Rüyamı lucid rüyaya çevirdim ve sakin bir yer bulup rüyamın içinde yere yüzüstü uzandım. Ve bildiğim/yapmakta olduğum astral seyahat tekniklerini uygulamaya başladım. 10 sn sonra gözlerimi açtığımda dedemin çanakkalede ki evindeydim (bu arada dayım dedemle beraber yaşamakta). Neden oradaydım bilmiyorum. Eşyalar farklıydı ama orası olduğuna çok eminim. Ve gözlerini açma kısmını kısaca özetlersem, yattığım yerden suratıma su dökülmüş gibi hissetmeye çalışıyordum. Uyurken suratınıza su dökülürse irkilip doğrulursunuz ya. İşte dedemin evinde koltukta oturur pozisyonda irkilerek/sıçrayarak gözlerimi açtım. Tüm bedenimi hissedebiliyordum. Hemen ayağa kalktım ve ortamı gözlemledim. Eski bir televizyon vardı. Siyah-beyaz olanlardan. Ki şuanda öyle tv yok. Görüntü kalitesi muazzamdı hatta gerçek gibiydi ki gerçekti bile diyebilirim. Her neyse. Ayağa kalkmamla birlikte kalbim yerinden çıkacak gibi atmaya başladı. Bunu çok fazla hissetmeye başladım ve uyandım. Ancak uyandığımda rüyadaki bedenindeydim, lusid rüyada. Kendimi sakinleştirip tekrardan denedim ve 1 sn bile sürmedi tekrar o eve gitmem. Fakat kalbim gene çok fazla hızlı atmaya başladı ve solunum yetmezliği hissetmeye başladım. Yinede 1-2 adım atmaya calıstım bu sırada gerçek dünyada yani odamdaki yatakta gözüm hafif aralanmış olacak ki siyah perdemi ve arasından süzen gün ışığını gördüm. Sanki hologram gibiydi ama cızırtılıydı. Bu görüntüyü nasıl tarif edebilirim tam bilmiyorum ama bir an belirdi ve kulağımda çok ilginç bir TV cızırtısına benzer (karıncalanmış kanal) bir ses ile beraber görüntü karıncalandı, yalnızca gerçek dünyadan gelen görüntü karıncalandı, ev ve diğer eşyalar normaldi. Buna daha fazla dayanamayacagımı anladım, çünkü solunum yetmezliği hissediyordum ve kalbim aşırı hızlanmıştı. Hemen uyanmak istedim. Ve kendimi kapkaranlık bir yerde buldum. Kalbim düzelmişti fakat solunumum hala cok yetersizdi. Belki 2 saat gözlerimi açmaya çalıştım. Gözlerimi açamadan yatakta bedenimi hareket ettirdim hatta şınav bile çektim. Ama gözlerimi açamadım sanki üzerimde tonlarca ağırlığında yük vardı. ilk açtığımda hemen tekrar kapandı ve beni derin bir uykuya zorlamakta gibi hissediyordum. Göz kapaklarım çok ağırlaşmıştı. Belki 10 defa açıp tekrar kapadım. En sonunda ki inanın 2 saat sürmüştür en az, yatakta sıçrayarak uyanabildim.

Tam olarak ne olduğu hakkımda bir fikrim yok. Şuan hala ne zaman istersem bunu yapabilirmiş gibi hissediyorum ama kalbimin hızlı atması beni çok korkuttu. Uzun süre dayanabileceğimi zannetmiyorum. Biraz uzun oldu bu arada. Okuyan ve cevaplarıyla beni aydınlatacak herkese şimdiden çok teşekkür ederim.

Leth-ryn

Kayıtlı Üye
Enteresan deneyimler şahsen çok beğendim okumaya ve araştırmaya devam edin. Sorularınızı kendiniz cevaplayabilirsiniz o ışık var.

gizliherif

Kayıtlı Üye
Sırtüstü uyuya kalırsanız çok yüksek ihtimalle bilinçaltınız fışkırıp kâbus gördürtür size. İlk rüyada dayınızın size taş atması vs. o yüzden, sonra luside geçip yine astral tekniklerini uygulamanız sonucu tesadüfen 2. katman rüyaya geçmişsiniz, bu yüzden de gerçeklik algısı daha fazla artmış. Özetle rüya içinde rüya görmüşsünüz. Son kısımda da zaten kendinizi karanlık bir yerde bulduğunuzdan bahsetmişsiniz, uyku felci geçirmişsiniz orda. Resmen inception filmini tekrar yaşattınız bana :D

ASCG

Kayıtlı Üye
Keşke benim enerjim ve mentalitem de bu işlere yatkın olabilse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...