Sürekli Ayakta Rüya Görüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

romeo713

Kayıtlı Üye
uyku vakti harici sürekli heryerde her zaman rüyalar alemine dalıyorum...kalabalığın içinde yada yalnızken hayaller dünyasına dalıp gidiyorum..işin kötüsü öyle gerçekçi yaşıyorum ki dışarıyad a yansıtmaya başladım yaşadıklarımı....ayak üstü rüyalar alemine gidiyorum....artık çevrem ve ailemde farkına varmya başladu bu durumun onlarda tedirgin olup korkmaya başladı...bu hastalık mı artık bilmiyorum sanki içimde başka bir varlık var...o bir halt yiyior bende onu yaşıyor gibiyim...bundan nasıl kurtulabilirim....

lviv angeles

Kayıtlı Üye
İçeriğin rüya ile bir ilgisi yok gibi.Yalnız şunu yazmak istiyorum.Neden herkesin aklına ilk olarak varlık geliyor?Ben burayı okuduğumda tek bir kelimeyi bile bulamadım varlikla ilişkili olabilecek..Psikolojik olma ihtimali çok fazla.Bir psikiyatra gitmenizi öneririm.Geçmiş olsun!

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
bende de oluyor o, tam olarak uykulu olmuyorsun, toplumsal alanlarda bile şöyle bir dalıp uyuyor gibi olduğun zaman hemen bazı şeyler gözünün önünden filim gibi akmaya başlıyor, tam rüyada denemez buna ama insanı biraz sersemletiyor açıkcası, uyku değil rüyada değil, acayip bir durum?

Vengaence

Kayıtlı Üye
Bana da buna benzer şeyler olmuştu bir hafta önce. Sürekli olarak dalıyordum ve kendime gelmem zaman alıyordu,daldığım zaman ne düşündüğümü dahi hatırlamıyordum. 1 hafta boyunca bu böyle devam etti. Sonra bir gün eve geldim, saat 6da uyuyup kendiliğimden uyanana kadar deliksiz uyudum. Uyandığımda saat 5.30 gibiydi ve sorun tamamen düzelmişti. İyi uyuyamıyorsan ( ki çağımızın problemlerinden biri) buna sebep veriyor olabilir. Ayrıyeten depersonalizasyon ve derealizasyon hakkında da biraz araştırma yap, bazı semptomlar sana tanıdık gelecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...