4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Vücuttaki Elektriklenme

Paylaş

Yer
    esfel-i safiliyn
    Rep Puanı : 45
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 22 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    8

Standart Vücuttaki Elektriklenme

Merhaba mabet üyeleri, son 1-2 aydır vücudumda müthiş bir elektriklenme oluştu, nedenini bilmiyorum ama beni çok fazla rahatsız ediyor, nerdeyse dokunduğum her metalda çapılıyorum, böyle iletken maddelere dokunurken parmaklarımın ucundan çıkan kıvılcımı görebiliyorum, cızzt diye sesi bile geliyor, hatta suya dokununca bile oluyor, ciddi derecede çapılma olmuyor ama insanı ister istemez rahatsız ediyor, internette biraz baktım strese bağlı olarak ortaya çıkabileceği yazıyor, sizce bunun üstesinden nasıl gelebilirim, toprağa basmamı falan tavsiye ediyorlar, henüz denemedim ama sizlerin de fikirlerini almak istedim, tıbbı açıklamaların dışında metafizik bir takım etkiler de buna sebep oluyor olabilir mi? daha öncesinde cinlerle şerlerine uğramıştım, uzun uğraşlar neticesinde arındım, bazen düşünüyorum aceba yeniden zorluyorlar onun için mi oluyor diye ama tam bir kanaat hasıl olmadı bende, sizce ne yapmalıyım?

Rep Puanı : 25
    Ettiği Teşekkür
    13
    11 mesaja 12 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

En rahat çözümü toprağa basmak. İlla basmasan da olur, elini birkaç saniye toprağa değdirmen de yeterli olacaktır. Bana da alışık olmadığım,stresin yoğun olduğu yerlere gidince değdiğim her yerden çarpıyordu, toprağa değince düzeldi.

3. Vengaence Üyemize teşekkür edenler:
    hashikio (17.11.2016)

Rep Puanı : 201
    Ettiği Teşekkür
    133
    71 mesaja 98 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    7

Bir şekilde o yüksek enerjini boşaltman lazım. Arkadaşımızın dediği gibi toprağa basmak en güzel yöntem hatta mümkünse denize girin tuzlu su da iyi geliyor.
    Bunun yanında yapılacak ne var pek bilmiyorum 2 3 ay kadar önce bende de aynı durum vardı bir süre şu an sadece belli duyguların aşırılaştığı zaman ışığı yakarken prizden çarpılma sokakta giderken insanlarla çarpılma tarzında devam ediyor

5. Ashina Üyemize teşekkür edenler:
    Aisling (18.11.2016)

Yer
    İzmir
    Rep Puanı : 77
    Ettiği Teşekkür
    30
    26 mesaja 37 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Şunu ekleyeyim dedim,vücudunuzda fazla elektrik varsa giydiklerinizede dikkat edin.Mümkün mertebe yünlü giymeyin.Müthiş elektrik yapıyor yün giysiler.

Ya zamanında güleceğiz, ya da gülmediğimize üzülmeyeceğiz

7. Aisling Üyemize teşekkür edenler:
    Ashina (18.11.2016)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)