Vücuttaki Elektriklenme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Layetecezza

Kayıtlı Üye
İş
Yaşama kaygısı
Merhaba mabet üyeleri, son 1-2 aydır vücudumda müthiş bir elektriklenme oluştu, nedenini bilmiyorum ama beni çok fazla rahatsız ediyor, nerdeyse dokunduğum her metalda çapılıyorum, böyle iletken maddelere dokunurken parmaklarımın ucundan çıkan kıvılcımı görebiliyorum, cızzt diye sesi bile geliyor, hatta suya dokununca bile oluyor, ciddi derecede çapılma olmuyor ama insanı ister istemez rahatsız ediyor, internette biraz baktım strese bağlı olarak ortaya çıkabileceği yazıyor, sizce bunun üstesinden nasıl gelebilirim, toprağa basmamı falan tavsiye ediyorlar, henüz denemedim ama sizlerin de fikirlerini almak istedim, tıbbı açıklamaların dışında metafizik bir takım etkiler de buna sebep oluyor olabilir mi? daha öncesinde cinlerle şerlerine uğramıştım, uzun uğraşlar neticesinde arındım, bazen düşünüyorum aceba yeniden zorluyorlar onun için mi oluyor diye ama tam bir kanaat hasıl olmadı bende, sizce ne yapmalıyım?

Vengaence

Kayıtlı Üye
En rahat çözümü toprağa basmak. İlla basmasan da olur, elini birkaç saniye toprağa değdirmen de yeterli olacaktır. Bana da alışık olmadığım,stresin yoğun olduğu yerlere gidince değdiğim her yerden çarpıyordu, toprağa değince düzeldi.

Ashina

Kayıtlı Üye
Bir şekilde o yüksek enerjini boşaltman lazım. Arkadaşımızın dediği gibi toprağa basmak en güzel yöntem hatta mümkünse denize girin tuzlu su da iyi geliyor.
Bunun yanında yapılacak ne var pek bilmiyorum 2 3 ay kadar önce bende de aynı durum vardı bir süre şu an sadece belli duyguların aşırılaştığı zaman ışığı yakarken prizden çarpılma sokakta giderken insanlarla çarpılma tarzında devam ediyor:)

Aisling

Kayıtlı Üye
Şunu ekleyeyim dedim,vücudunuzda fazla elektrik varsa giydiklerinizede dikkat edin.Mümkün mertebe yünlü giymeyin.Müthiş elektrik yapıyor yün giysiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...