Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Büyü yaparak birinin kalbini kazanmak ve döndürmek gerçekten mümkün mü ?

Paylaş

Rep Puanı : 43
    Ettiği Teşekkür
    10
    14 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Lightbulb Büyü yaparak birinin kalbini kazanmak ve döndürmek gerçekten mümkün mü ?

Arkadaşlar merhaba. Öncelikle belirteyim ki 16 yaşından beri ateistim. Fakat artık bir şeylere inanma ihtiyacı hissediyorum daha doğrusu mecburluk diyelim. Bu hristiyanlık olur islam olur satanizm olur musevilik olur gerçi musevi olabileceğimi sanmıyor ama neyse. Benim derdim eski sevgilimle. Bu kişi bana karşı bir hata yaptı ben de ona daha büyük bir hata ile yanıt verdim. Yollarımız ayrıldı. 3 aydır hiç konuşmuyoruz, görüşmüyoruz benim numaramı da silmiş. O İstanbulda ben İzmirdeyim bu arada. Sosyal medya o kullanıyor ama ben kullanmıyorum her neyse. Onu aklımdan çıkaramıyorum. Yaptığım hata büyük bir hata ama pişmanım fakat şöyle de bir şey var yine olsa yine yaparım.. O anki fikirlerim yine aynı olurdu biliyorum çünkü.

Konuya gelelim 3 aydır internetten medyum araştırıyorum hepsiyle konuştum diyebilirim. Ve biliyorum ki yüzde 99 u dolandırıcı. Sadece bir tanesi açık açık bu işin oluru yok dedi ben de tamam deyip kapattım telefonu. Her neyse ben İzmir deyim bu arada. İstanbul dan bir adamla konuşuyordum bana diğerlerinden samimi gelmişti. Konuştukça konuştuk her şeyi olacakları anlattı. Bu arada bu adam normal bir medyum olmadığını, satanist olduğunu söyledi. Ve bu işi demonu iblisi, şeytanı hangisi uyarsa size kullanarak yapacağını söyledi. Ben iyice umutladım ve bu kişiyle görüşmeye yani İstanbula gitmeye karar verdim o da tamam gel dedi. Gittim ben geldim dedim tamam yarın görüşelim dedi. Yarın oldu aradım gelemeyeceğini komşusunun öldüğünü konuşamayacağımızı söyledi. Ben de tamam deyip geri geldim evime. Daha sonra da daha konuşmadık bu kişiyle. Fakat yine ararsa yine giderim gibi düşünüyorum nedense (çok zeki değilim sanırım) böyle düşünüyorum çünkü çekici geldi ve bu işi maliyetine yani sadece malzemeleri karşılamam suretiyle yapacağını söyledi. (Bu da yaklaşık 2000 TL tutar dedi). Her neyde onu bir kenara bıraktım ve medyum, cinci arayışıma devam ettim bu sürede bir kişiyle tanıştım ve çok dolandırıldığını söyledi bana dolandırıcıların listesini verdi adeta. Bu arada bu medyumlar kendileri farklı farklı site açıp kendilerini övüyorlar bunu da biliyorsunuzdur sanırım dikkatli olmak gerek. Ne diyorduk ben hoca arayışına devam ettim ve bir kişide yine karar kıldım işleme başladık adam dediki önce kız gelsin sonra ödeme yaparsın dedi. Ben de tabii ki kabul ettim. 2 gün önce kargoyu aldım ve dediklerini yaptım. 4 adet muskaya benzer sarılı kağıtlar geldi. 1 tanesini meyve veren ağacın dibine 1 tanesini normal bir ağacın dibine bir tanesini de yine normal bir ağaca asmamı ve son olarak da son kalan işlemi akarsuya atmamı söyledi. 2 gün önce bunları yaptım ve adamı arayıp bunu söyledim. Şunu da ekleyeyim ben bu işleri yaparken ne bir dua ne de bir söz söyledim çünkü böyle bir şey yapmam gerektiğini bana söylemedi. 21 gün içinde kızdan bir haber alacağız Allahın izni olursa dedi. Adama biz ne yaptık şimdi diye bir şey sormadım. Muhtemelen rahmani bir işlem değil ve büyüydü bu. Dün aradım moral bulmak için hocam kız gelecek mi sence dedim gaybı Allah bilir, bekleyeceğiz dedi. Tamam dedim. Okumalara devam ediyorum diyerek ekledi. Tamam hocam dedim. 21 gün içinde gelişme olmazsa bir kargo daha göndereceğim yapacaksın dedi. Kızın sen de elbisesi var mı dedi yok dedim. Yedirme içirme şansın da yok dedi evet dedim. Dediğim gibi 2 gün oldu 19 günümüz kaldı.

Şimdi arkadaşlar ben hiç para kaptırmadım henüz şayet bu iş olursa da ne isterse vereceğim adama. O kadar istiyorum ki o kızı anlatamam. Şimdi cinle, iblisle bu iş mümkün mü ? Yaşadığınız, gördüğünüz, bildiğiniz bir olay var mı ? Cevaplarınız benim için önemlidir. Ortalık şarlatan kaynıyor. Bir de Muğla da var büyücü ona da gidecektim ama önce para sonra işlem dedi fakat o da bana güven vermişti.

Şimdi arkadaşlar bu kız benim numaramı silmiş, evimi bilmiyor (hep otele götürdüm) sadece İzmir de olduğumu biliyor bir de adımı soyadımı. Oldu da bana dönmek istedi bana nasıl ulaşacak ? En büyük merakım budur. Tekrar söylüyorum cevaplarını benim için değerlidir. Hepsini okuyacağımdan emin olabilirsiniz.

Yazacaklarım bu kadar. Teşekkür ederim.

Rep Puanı : 15
    Ettiği Teşekkür
    7
    4 mesaja 7 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    11

Aşk ve sevgi doğal, saf duygulardır. Çok sevdiğiniz birisi olabilir zaten bu kişi yazgınız da var ise günün birinde hayatınıza bir şekilde girecektir. Gönül ilişkilerinde büyü ye başvurulması bencillik olarak düşünüyorum. Büyü ile belki onu kendinize döndüreceksiniz ama kaderinizin yönünü değiştireceksiniz, belki de gerçekten mutlu olabileceğiniz bir kişiyi kaçırmış olacaksınız. En doğrusu zamana bırakmak, sizinle birlikte olmak istemiyorsa onun iradesine müdahale etmeyin bırakın özgür kalsın. Bir başka yönü de, şimdi düşünün sizin istemediğiniz bir kişi büyü yoluna baş vurarak iradenizi teslim almaya çalıştığını onunla birlikte olduğunuzu...

3. 3 kişi sabetay üyemize teşekkür etti:
    Ashina (18.11.2016),hazaR (24.11.2016),Kaizis (19.01.2017)

Rep Puanı : 13
    Ettiği Teşekkür
    48
    4 mesaja 6 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    6

soruna cevap olmayacak ama umarım sevdiğin kızı yeniden kazanırsın. bu benim gibi çare arayan birine de ışık olacak.

Yer
    esfel-i safiliyn
    Rep Puanı : 51
    Ettiği Teşekkür
    0
    12 mesaja 25 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Şimdi sen ateist olduğunu söylüyorsun yani bu tür uygulamalarda seni koruyacak hiç bir manevi kalkan yok, bu durumda yapılan uygulama karşıda tutmazsa bil ki sana geri dönecek bu kanıçınılmaz bir durum tutmazsa yapana döner, bu ihtimali göz önünde bulundurdun mu? şunu bil ki eğer yaptığın şey karşıda etki göstermez de sana geri dönerse bu durumda bugünlerini mumla arayacaksın, bahsettiğin kıza daha fazla tutulacaksın, hatta bu konuda kendi kontrolünü tamamen kaybedip hiç yapmayacağın şeyleri yaparken bulacaksın kendini, ben bunu yaşadım, önceleri ben de bişeyler yapıyordum, bu tür uygulamalar değil sadece okuma şeklinde ama sonradan bakım yaptırınca gördük ki yaptıklarımın hepsi bana dönmüş neticede gittikçe çamura saplanmışım, yapılacak şeyin işin ehlince titizlikle yapılması gerekir, bu olay iki tarafı keskinç kılıç gibidir onu kesmezse bil ki seni kesecek....

6. 3 kişi Layetecezza üyemize teşekkür etti:
    DarkMage35 (04.04.2017),Elysium077 (24.11.2016),pembe pelerin (17.11.2016)

Ettiği Teşekkür
    38
    11 mesaja 21 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    5

Satanist adamın " Allah'ın izniyle" demesi kadar garip bi dünya...

8. 2 kişi ASCG üyemize teşekkür etti:
    Dankyy (18.11.2016),DarkMage35 (04.04.2017)

Ettiği Teşekkür
    10
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ASCG Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Satanist adamın " Allah'ın izniyle" demesi kadar garip bi dünya...
    Hayır kardeşim yanlış okumuşsun, anlamışsın onu diyen satanist olan kişi değil şu anki çalıştığım kişi dedi. İyi oku lütfen.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Ben büyü, muska, vefk adı her ne ise anlayan bilen birisi değilim...
    Size akıl vermek bu yüzden belki bana düşmez ama niçin bu kadar hoca hoca gezmek maddi ve manevi kayıplara uğramak yerine direkt kız arkadaşınızı arayıp kendinizi affettirmeye çalışmıyorsunuz?
    Ateist bir insana Allah'a dua et de diyemiyorum..
    Umarım isteklerine ulasirsin ama ömür boyu etkisi sürecek bir büyü var midir bilmiyorum.

Rep Puanı : 843
    Ettiği Teşekkür
    176
    248 mesaja 387 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    25

Konu büyü tamam ama birinin kalbini doğal yollarla kazanmak lazım bence,asıl büyü budur.büyü yapınca kalp kazanmak zorlamayla olutor oda kalple uyuşmaz.

Ettiği Teşekkür
    10
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı asterix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu büyü tamam ama birinin kalbini doğal yollarla kazanmak lazım bence,asıl büyü budur.büyü yapınca kalp kazanmak zorlamayla olutor oda kalple uyuşmaz.
    Güzel kardeşim her şeyi yaptım fakat her seferinde olumsuz sonuç aldım. Çok güzel jestler sevimlilikler yaptım ama işlemedi. Artık tek yol bu.

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    0
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    10

Valla mümkün ben bunu bizzat esimde yaşadım. Büyüyle asik oldu ama yolu bilmiyorum. Nasıl yaptı. Toprağa gömdüğü ve esimi okuttuğunu biliyorum.tabii eşim şuan için geri döndü bana ama aldığı ahlar sanırım ona cennet yüzü gostermeyecek.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)