Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Büyü yaparak birinin kalbini kazanmak ve döndürmek gerçekten mümkün mü ?

Paylaş

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 13864
    Ettiği Teşekkür
    1.940
    1.216 mesaja 3.167 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Evet, herif halihazırda gerçekten büyücü ise manyetik alanları kontrol edebilir, evrenin olasılıklarıyla oynayabilir ki bu olacak olan şeydir ve bilhassa bir çekim yaratabilir.Yani olur.
    Benim merak ettiğim şey sizden kızın sadece adını mı istedi? Çünkü çoğu çalışmada isim, anne ismi, doğum tarihi, bir resim veya dna örneği gibi şeyler mutlaka kullanılır.Bütün bunlar majik ve psikonetik uygulamaların olmazsa olmazları gibidirler.

2. hazaR Üyemize teşekkür edenler:
    Elysium077 (24.11.2016)

Rep Puanı : 213
    Ettiği Teşekkür
    63
    74 mesaja 104 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Dikkat ettiğim bir nokta oldu: Konu üzerinden Bir sohbet havası oluşturulmuş ( neden niçin yahut şahsi fikirler sunulmuştur ) Arkadaşların konu üzerine yorumu olmuş fakat her kafadan bir ses çıkmış...
    2 kişi sadece işin ciddiyetine önem vermiş ( teşekkür etmek gerek )

sorulan soru aynen kısasa kısas şudur ;

şimdi arkadaşlar ben hiç para kaptırmadım henüz şayet bu iş olursa da ne isterse vereceğim adama. O kadar istiyorum ki o kızı anlatamam. Şimdi cinle, iblisle bu iş mümkün mü ? Yaşadığınız, gördüğünüz, bildiğiniz bir olay var mı ? Cevaplarınız benim için önemlidir. Ortalık şarlatan kaynıyor. Bir de Muğla da var büyücü ona da gidecektim ama önce para sonra işlem dedi fakat o da bana güven vermişti.

Şimdi arkadaşlar bu kız benim numaramı silmiş, evimi bilmiyor (hep otele götürdüm) sadece İzmir de olduğumu biliyor bir de adımı soyadımı. Oldu da bana dönmek istedi bana nasıl ulaşacak ? En büyük merakım budur. Tekrar söylüyorum cevaplarını benim için değerlidir. Hepsini okuyacağımdan emin olabilirsiniz.
    Anlamadığım ise neden yapılan bir iş üzerinde bağımsız bir yorum havası var. Bir yaşanmışlık söz konusu, İstenilen bir netice ve bu sonuc için başvurulan yollar anlatılmış... Sonuç olaraktan bizden - Sizlerden, kişinin aklında "?" yaratan kısımları bilgili olan kişilere yöneltmiştir.

Belki-de bu yaptığım yanlış birşeydir ( affediniz ) fakat bir çok konu forumda çorba olmuş vaziyette. Sadece karşımızda-ki kişilerin bizlerden sizlerden olan beklentilerini karşılamaktır.
    Soru = Cevap Formül Basittir...

Bunu burada izah ettiğim için Kusura bakmayınız.
    ----------

4. Elysium077 Üyemize teşekkür edenler:
    pholkos (25.11.2016)

Rep Puanı : 5644
    Ettiği Teşekkür
    1.041
    1.182 mesaja 2.676 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    55

Bu işe sadece maji açısından bakıcak olursak cevabı elbette evettir.Ancak dünyada bir kader vardır sen birini aşık edersin gününü gün edersin eğlenirsin seversin sevilirsin vs. ama günü geldiğinde o kişi gene kaderinde olana gidicektir bu inkar edilemez bir gerçektir.Hiçbir güç kaderin ötesine geçemez.

6. 2 kişi yare-i yarim üyemize teşekkür etti:
    ConCone (30.11.2016),Elysium077 (27.11.2016)

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)