birinin fikrini değiştirmek için

xesim

Kayıtlı Üye
forumda buna benzer birşey bulamadığım için yeni başlık açmak zorunda kaldım, varsa beni yönlendirirseniz çok teşekürler şimdiden.

sorunum erkek arkadaşım. 3 aydır bir küs bir barışık olduğum bir ilişkim var. birbirimizi çok seviyoruz ama erkek arkadaşımın gururu yüzünden bir türlü mutlu olamıyoruz. sorun onun tanıdığı biriyle 1 ay kadar konuşmuştum çok önceden. bunu bildiği halde biz görüşmeye başlamıştık, umrumda değil diyordu ama artık her tartışmamız bu yüzdendi ve dün resmen ayrıldık. diğer çocuk sağda solda arkamdan konuşuyormuş. evliliğe doğru giden bir ilişkim varken diğeri resmen bunu bozuyor kasıtlı ve artık dayanamıyorum. sevgilimle birbirimizi çok seviyoruz, hatta ağlıyor yanımda ama seve seve terketti beni.

geri dönmesi için bir takım duaları yapmayı düşündüm ama fikri değişmeyeceği için yine terkedecek. bana yardımcı olacak, hem öbürünü ilişkimden uzak tutacak hem sevgilimi bu konuda fikrini değiştirecek uygulamaya ihtiyacım var. hocaya bile gitmeyi düşündüm.

yardımcı olacak arkadaşların duacısı olurum. ne olur bir yol ve yordam önerin. maji yada dua olması farketmez. majiye yatkınlığım var.